Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip atsisveikinti su pelėsiu amžiams?

   2020-03-24

Pelėsis – ne toks jau retas galvos skausmas nuosavo būsto savininkams. Žmonės neretai imasi įvairiausių būdų jam išnaikinti. Apie šiuo metu geriausią būdą tokiam tikslui pasiekti pasakoja UAB „Restauracijos medžiagos“ projektų vadovas statybai ir restauracijai Darius Beinoravičius.

 

Pelėsis kenkia ne tik patalpoms, bet ir sveikatai, nes sukelia įvairias viršutines kvėpavimo takų ligas. Svarbu paminėti, jog pelėsis labiausiai kenkia vaikams. Nenaikinant jo susilpnėja vaikų imunitetas bei atsiranda įvairios alergijos, patalpose jaučiamas blogas kvapas.

Dažnai, stengiantis atsikratyti šio neprašyto svečio, naikinamas tik jis pats, tačiau ne atsiradimo priežastys. Žmonės imasi iniciatyvos, nesikreipdami į specialistus, ko pasekoje tik dar labiau yra pažeidžiama siena ir pelėsis gali dar labiau išplisti. Įsigijus didžiuosiuose prekybos centruose siūlomus valiklius, dažniausiai nuvalomas tik paviršutinis kenkėjo sluoksnis. Tačiau pelėsis, o tiksliau – pelėsio sporos, yra išplitusios kur kas giliau, įsiskverbusios į tinką ar mūrą, todėl paprasti valikliai šios bėdos neišsprendžia. „Liaudiškos priemonės“ ne visada pasiteisina, nes pelėsių ir grybų rūšių yra labai didelė įvairovė, todėl actas ar vandenilio peroksidas gali būti visiškai neveiksmingi. Pelėsis gali būti ir giluminis, t.y. giliai įsiskverbęs į minėtus tinką bei mūrą – tokiu atveju prireikia medžiagos, kuri taip pat giliai įsiskverbia į sienos dangą ir ten sunaikina sporas.

 

 

Iš esmės visi valikliai yra vadinamoji „chemija“, todėl dažniausia tai tikrai nėra patys ekologiškiausi produktai. Stiprios koncentracijos valymo priemonės yra skirtos naikinti kenksmingąjį pelėsį, todėl ekologijos jose yra mažai. Dirbant su valikliais būtina naudoti pirštines ar kitas apsisaugojimo priemones, jie  dirgina odą, yra toksiški vandens mikroflorai. Purškiant valiklius būtina naudoti veido apsaugos priemones, idant šis nepatektų į akis ar plaučius. Čia į pagalbą ir ateina „Remmers Power Protect Eco“ sistema, kuria prekiauja UAB „Restauracijos medžiagos“. Ją drąsiai galima vadinti išskirtine, nes tai – vienas pirmųjų visiškai ekologiškų produktų, skirtų pelėsio naikinimui. „Remmers Power Protect Eco“ atitinka daugumą ekologijos standartų, nuo gamybos iki panaudojimo. Ši sistema ne tik sunaikina nepageidaujamą svečią, tačiau suteikia ir papildomą šilumos izoliaciją. Ji skirta ne tik profesionalams, bet ir privačiam vartotojui, nes jos įrengimas yra nesudėtingas. Taip sutaupomi pinigai ir laikas, nes „Remmers Power Protect Eco“ sistemą galima sumontuoti per 3-4 dienas. Sistemos išskirtinumas yra tas, jog šioji palaiko optimalų drėgmės santykį patalpoje, kas sukuria didelį komforto jausmą. Specialios plokštės ne tik naikina pelėsį, tačiau ir stabdo jo dauginimąsi. Dar būtina pridėti, jog tai – viena iš pigiausių antipelėsinių sistemų rinkoje. Todėl reziumuojant galima pasakyti, jog „Remmers Power Protect Eco“ - tai būdas atsisveikinti su pelėsiu amžiams.

 

 

 

UAB „RESTAURACIJOS MEDŽIAGOS“

R. Kalantos 161, Kaunas

Tel.: 8 640 37 737; 8 687 79 737

El. p. kaunas@dazai24.lt

Dažai internetu: www.dazai24.euĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite