Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip Blackhawk atsirado Lietuvoje?

   2016-09-29

 2015 m. UAB AUTOFORTAS Jungtinės Karalystės (JK) bendrovei Roberts Automotive pateikė užklausą dėl Blackhawk projekto. Lietuvių įmonė ieškojo partnerių, kurie prisijungtų prie jau vykdomos plėtros darbų, susijusių su automobilių metalo moderniausiomis tiesinimo sistemomis. Taigi, kaip britų kompanija atėjo į Lietuvos rinką su Blackhawk?

Roberts Automotive Blackhawk prekės ženklo atstovas JK. Ir tai yra vienintelė kompanija, platinanti būtent šios prekės ženklo produktus. Bendrovėje dirbantys darbuotojai – daugiau nei 30 metų su Blackhawk dirbantys profesionalai, puikiai išmanantys savo darbo specifiką. „Mūsų įmonė dėl Blackhawk gauna reguliarias užklausas iš viso pasaulio, kadangi tai yra pasaulinis prekės ženklas. Nuolat skirstome tokias užklausas pagal regionus ir segmentuojame rinką, tačiau, kai per Snap-On (Amerikos koorporacija, kuriai priklauso Blackhawk) patikrinome duomenų bazę, pastebėjome, jog Lietuvoje mūsų prekės ženklo atstovų nėra. Tai buvo naujos ir dar neatrastos galimybės būtent jūsų šalyje. Nepaisant pirmųjų abejonių, susijusių su logistika, netrukus pamatėme, kad būtent Lietuvoje viskas vyko labai sklandžiai“, – teigia  įmonės direktorius Dave‘as Roberts‘as.
 Kalbėdamas apie UAB AUTOFORTAS, D. Roberts‘as teigė, jog ši įmonė patraukė jų dėmesį tuo, jog žinojo Blackhawk prekės ženklą, veikimo principą ir, svarbiausia, buvo suinteresuoti, kad produktas dirbtų jiems. „Jie ieškojo Korek įrangos, montuojamos kartu su Shark Ultrasonic Measuring sistema, padedančia tiksliai diagnozuoti važiuoklei padarytą žalą. Galiu drąsiai teigti, jog UAB AUTOFORTAS nuo pat mūsų bendradarbiavimo pradžios buvo labai profesionali kompanija ir mes įsitikinę, jog  jie patikimi mūsų prekės ženklo atstovai Lietuvoje“, – gerų žodžių negailėjo D. Roberts‘as.D. Roberts‘as su pačiais geriausiais prisiminimais pasakoja apie savo pirmąją kelionę į Lietuvą. 2015 m spalio mėn. vykstant į Kauną labiausiai jį stebino lengva, sklandi, patogi ir nebrangi kelionė. Tai labai svarbu todėl, jog galvojant apie verslo plėtrą svetimoje šalyje, būtina galvoti apie susiekimą, darbuotojų paiešką bei jų greitą ir patogų transportavimą.

UAB AUTOFORTAS D. Roberts‘as taip pat paliko itin teigiamą įspūdį. Tai, pasak jo, moderni, naujovėms atvira įmonė, todėl metų Roberts Automotive inžinierių komanda atvyko į Lietuvą ir sumontavo visą sklandžiam darbui reikalingą įrangą. Korek sistema buvo įmontuota reikiamoje vietoje serviso grindinyje. Po kurio laiko bei įvykusių apmokymų Roberts Automotive atstovai neturėjo jokių priekaištų UAB AUTOFORTAS darbuotojų ir vadovų komandai.
Po šio sėkmingo žingsnio JK kompanija pradėjo planuoti dar didesnę Blackhawk plėtrą Lietuvoje.  Kitas didelis žingsnis buvo paroda „Mechanika 2016“. Tai buvo žingsnis į dar neištirtą rinką, tačiau britai buvo įsitikinę, jog turi ką pasiūlyti. Norint įsitvirtinti Lietuvoje, svarbu buvo rasti tinkamus atstovus, patikimus darbuotojus. Tiesa, Roberts Automotive įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje, Hereford regione, kuriame klesti žemės ūkis, todėl nebuvo sunku rasti ten gyvenančių ir dirbančių lietuvių. Todėl JK atstovybėje buvo labai lengva įdarbinti žmones, kurie galėtų, pirmiausia, susikalbėti tarpusavyje bei, dar svarbiau, suprastų verslo, ekonomikos ir kultūros aspektus šalies, iš kurios yra kilę.

Paroda „Mechanika 2016“ buvo itin sėkminga. Blackhawk prekės ženklas UAB AUTOFORTAS stendo dėka susilaukė itin daug dėmesio. Be to, pagrindinis abipusis tiek anglų, tiek lietuvių tikslas buvo atrasti tikslinę auditoriją ir užsiauginti lojalių klientų auditoriją. Roberts Automotive siekis – kad jų įgalioti atstovai Lietuvoje teiktų patikimą prekės tiekimo ir klientų aptarnavimo serviso paslaugą. Blackhawk prekės ženklo gamintojai ir tiekėjai nuėjo ilgą kelią, kad šis vardas būtų žinomas visame pasaulyje. O atrasta nauja niša būtent Lietuvoje tik dar sustiprino pasitikėjimą savimi ir tuo, kas daroma. Atstovai tikisi, jog dirbant su patikimais ir stipriais partneriais galima tęsti pradėtus darbus, rasti tinkamus sprendimus remonto srityje, su kuriomis susiduriama Lietuvoje.Blackhawk prekės ženklo atstsovas Lietuvoje:
UAB „Autofortas“
9-ojo forto g. 60A, Kaunas
Tel.: (8 37) 758650
Daugiau informacijos:
www.roberts-automotive.co.uk
Taip pat visada yra galimybė susisiektu su lietuviškai kalbančiu atstovu:
sales@roberts-automotive.co.uk 
+44 (0) 1432357707

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 05 29 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite