Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip išlaikyti automobilį nauju ir originaliu?

   2016-09-27

Automobilio ilgaamžiškumą lemia ne tik jo techniniai parametrai ir kokybė, bet ir tinkama priežiūra. Geras remontas, kuomet jo reikia, ir, be abejo, reguliari išorės ir vidaus priežiūra. O šiuolaikinių lyginimo be dažymo, poliravimo ar nano dangų technologijų panaudojimas garantuoja ilgai išliekantį automobilio naujumą, išsaugant automobilį originaliu ir nepažeidžiant jo paviršių.

Nano dangos: investicija laiko ir finansinių sąnaudų atžvilgiu
Nanos dangos arba skysto stiklo unikalumą gali įvertinti kiekvienas, siekiantis turėti naujai atrodantį automobilį itin ilgą laiką. Kuo gi ši danga ypatinga? Ar apskritai įmanoma dažnai eksploatuojamą automobilį išlaikyti nauju? Įmanoma ir ganėtinai lengvai, kadangi nano danga yra užtepama ir išdžiovinama (po to kai automobilis yra nupoliruojamas) ant paviršiaus sukurdama itin tvirtą stiklo dalelių sluoksnį, kuris susigeria į visus automobilio išorės ir vidaus paviršius (stiklus, plastmasę, padangas, odą), apsaugodamas automobilį nuo įvairių įbrėžimų, atsirandančių dėl dažno automobilio plovimo.

Be viso to, kita, ne ką mažiau svarbi, šios dangos funkcija yra apsaugoti automobilį nuo bet kokio kenksmingo poveikio: aplinkos (sniego, purvo, smėlio, UV spindulių, vandens, rūgštaus lietaus ir kt.), mechaninio suraižymo. Kaip teigia įmonėje „Meninis lyginimas“ dirbantys specialistai, jų naudojamos „HIKARI DIAMOND“ ,,GTECHNIQ" ir ,,CERAMIC PRO" nano dangų garantija yra net 5 metai, be abejo, jeigu automobilio savininkas prižiūri savo transporto priemonę, reguliariai atvyksta paruošti ją šaltajam ar šiltajam sezonui, tuomet danga gali tarnauti ir ilgiau.
Ką gi tai reiškia? Ogi tai, jog 5 metus (ne 1 metus, kiek trunka kitų nano dangų garantija) automobilis atrodys tarsi naujas. Spindesys padidės net 50 procentų, automobilis bus nuolat sausas, kadangi danga sudaro hidrofobinį efektą (pagerėja vandens nutekėjimas), dažų sluoksnis bus kur kas tvirtesnis, o valymas lengvesnis. Taigi, nano danga yra puiki investicija į ateitį, sutaupysianti laiką ir pinigus, skirtus automobilio priežiūrai.

Automobilio kėbulo poliravimas.
„Meninis lyginimas“ atlieka ir įvairaus sudėtingumo poliravimo darbus. Poliravimą sudaro nuo 2 iki 5 etapų, kurių metu naudojamos įvairaus grubumo pastos. Šios procedūros metu yra panaikinami visi smulkūs suraižymai ar kiti pažeidimai. Stambesni ar gilesni įrėžimai užpildomi dažais ir padengiami laku. Poliravimas atliekamas specialistui išklausius kliento poreikius.

Įlinkimų šalinimas – greitai, saugiai ir be dažymo
Įvairūs automobilio ar motociklo įlinkimai, suraižymai įprastai šalinami perdažant visą paviršių. Tai ne tik sudėtingas procesas, bet ir brangiai kainuojantis, ilgai trunkantis bei žalojantis transporto priemonę. Tačiau yra ir saugesnė alternatyva įlinkimams ir suraižymams šalinti – lyginimas be dažymo. Ši, „Meninis lyginimas“ paslauga ypatinga tuo, jog įlinkimai pašalinami juos išlyginant (atstatant metalą į jo pirminę formą, metalinių virbų ir kitų smailių įrankių pagalba), suraižymai – poliruojant, ir tam nėra naudojami dažai. Tokia analogų neturinčia paslauga siekiama išsaugoti automobilį, nepažeidžiant jo originalių dažų, antikorozinių sluoksnių ar išvengiant glaisto sutrūkinėjimų taip smarkiai sumažinant papildomas sąnaudas, skirtas remontui (nereikia automobilio ardyti, glaistyti, dažyti, vėl surinkti, nereikia laukti keletą savaičių ar net ilgiau) ir galimas problemas ateityje. Be to, teikiant lyginimo be dažų paslaugą yra išgaunamas idealus paviršių lygumas.

Idealiai automobilio išvaizdai būtina tinkama priežiūra
Be nano dangų, lyginimo ir dažymo paslaugų, „Meninis lyginimas“ specialistai didelį dėmesį skiria visapusei automobilio priežiūrai, kuri neturi apsiriboti tik remontu. Atsakingi vairuotojai turėtų atkreipti dėmesį, jog savo automobilius turi paruošti tiek šiltajam (kruopščiai išplauti automobilį, nupoliruoti kėbulą), tiek ir šaltajam sezonams (padengti visas problemines, sunkiai pasiekiamas automobilio dalis antikorozinėmis medžiagomis, o kėbulą nuvaškuoti). Taip pat svarbu palaikyti ir automobilio salono švarą reguliariai atliekant cheminį ar sausąjį salono valymą. Pavyzdžiui, dėl tam tikrų priežasčių besikaupianti drėgmė automobilio grindyse gali tapti plintančios korozijos priežastimi. Tad tokiai atvejais, automobilio salonui tiesiog būtinas reguliarus cheminis valymas. Automobilis atrodys it naujas ilgą laiką ne tik išorėje, bet ir viduje impregnuojant medžiaginius ar atnaujinant odinius salono apmušalus.

1.Nano danga (skystas stiklas) „HIKARI DIAMOND“ ,,GTECHNIQ" ir ,,CERAMIC PRO" – tai unikali apsauga, skirta naudoti automobilio viduje ir išorėje, siekiant išlaikyti automobilį nauju ir saugoti nuo įvairaus kenksmingo poveikio 5 metus.
2.„Meninis lyginimas“ teikia automobilių remonto bei priežiūros paslaugas, ypatingą dėmesį skirią automobilių lyginimui ir poliravimui, nenaudojant dažų (atstatant metalą į jo pirminę formą, metalinių virbų ir kitų smailių įrankių pagalba) ir tokiu būdu apsaugant automobilį bei išlaikant jį originaliu.
3.Automobiliu rūpintis reikia reguliariai: tinkamai paruošti šiltajam ir šaltajam sezonui, valyti saloną. Tai padės palaikyti transporto priemonės puikią išvaizdą ir kokybišką eksploatavimą ilgą laiką.

Kontaktai:
www.meninis-lyginimas.lt
Adresas: Pramonės pr. 103, Kaunas
Tel.: +370 679 68924, +370 663 55352 (Nerijus)
El. paštas: info@meninislyginimas.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 11 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite