Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip išsirinkti kokybišką bėgimo takelį?

   2019-01-14

Bėgimo takeliai turi daugybę privalumų: tempas, įkalnė ir treniruočių laikas priklauso tik nuo jūsų pačių. Oro sąlygos nediktuoja, kada jums bėgioti, o nustojus bėgti – nereikia kulniuoti atgal namo. Vis dėlto išsirinkti gerą takelį nėra taip paprasta. Kaina ne visada atitinka kokybę ir žmonės, bandydami sutaupyti, dažnai būna priversti mokėti papildomai už takelio remontą ar sukti galvą kur apskritai jį atlikti. Todėl norime jums padėti išvengti klaidų perkant bėgimo takelį ir išsirinkti tinkamiausią atsižvelgiant į jūsų poreikius.

 

Bėgimo takelių tipai ir paskirtis

Bėgimo takeliai – tai kardio treniruokliai skirti stiprinti širdies veiklą, deginti kalorijas, apšilti prieš jėgos treniruotes ir palaikyti bendrą fitneso lygį. Bėgimo takeliai gali būti buitinio naudojimo, pusiau profesionalūs arba labai intensyviam darbui namuose bei profesionalūs – skirti komerciniam naudojimui sporto klubuose arba kitose viešose įstaigose. Profesionalūs takeliai dažniausiai būna nesulankstomi. Buitiniai gali būti užlenkiami į viršų – taip sutaupysite vietos namuose. Pagrindinis skirtumas tarp profesionalių ir buitinių takelių yra variklio galingumas ir vartotojo svorio palaikymas.

 

 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis bėgimo takelį ir kaip išvengti klaidų

Svarbiausias bėgimo takelio parametras yra jo variklio galingumas, matuojamas arklio galiomis (AG arba HP). Visada atkreipkite dėmesį ar rašomas pikinis (Peak Power/PK) galingumas ar pastovaus darbo (Constant Power) galingumas. Objektyviau yra vertinti pastovaus darbo galingumą, nes pikinė galia yra beveik niekada nepasiekiama ir šis parametras neatspindi tikro variklio darbo treniruotės metu. Dažniausiai buitiniai treniruokliai prasideda nuo 1,75 AG iki 3 AG. Profesionalūs takeliai turi 3 AG ir galingesnius variklius. Taip pat jie naudoja kintamąją srovę (AC), tuo tarpu buitiniai – pastovią (DC).

Skirtingai nei daug kas mano, bėgimo takelio variklis didžiausią apkrovimą patiria esant lėtam greičiui. Turėkite tai omeny, jeigu planuojate daugiau vaikščioti, o ne bėgioti.

 

 

 

Kiti bėgimo takelių parametrai

Kiti svarbūs parametrai yra svorio palaikymas, bėgimo diržo plotas ir funkcionalumas bei programos (pvz. širdies ritmo kontrolės). Šiuolaikiniai bėgimo takeliai padeda bėgimą paversti ne tiek sportu kiek malonumu. Pateikiame keletą parametrų į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis bėgimo takelį pagal savo poreikius:

• Amortizacinė sistema - suteikia daugiau amortizacijos nusileidimo metu taip apsaugodama sąnarius ir ypač nugarą nuo nereikalingo streso;

• Dėklai, laikikliai - suteikia galimybę po ranka turėti įvairius aksesuarus, tokius kaip vandens buteliukai, mobilieji telefonai, MP3 grotuvai ar nuotoliniai pultai;

• Rankų pulso arba bevieliai sensoriai - tiksliai seka jūsų širdies darbą treniruotės metu ir pateikia tikslius duomenis;

• Virtualūs treniruočių maršrutai - suteikia galimybę sinchronizuoti bėgimo takelį su televizoriumi ir leidžia mėgautis bėgimu gražiausiose pasaulio vietose. Jei televizoriaus nėra šalia, virtualų maršrutą galima stebėti ir bėgimo takelio konsolėje;

 

Atstovaujami bėgimo takelių gamintojai

Esame sukaupę ilgametę darbo su kardio treniruokliais patirtį ir pasirinkome pačius patikimiausius gamintojus. Naudodami “Vision Fitness” ar “Horizon Fitness” bėgimo takelį galėsite būti ramus, kad jūsų įranga tarnaus patikimai labai ilgą laiką, o susidėvėjus vienai ar kitai detalei, mes būtinai padėsime Jums ją atnaujinti, kadangi turime kardio treniruoklių servisą.

Jei reikia kvalifikuotos pagalbos renkantis Jums tinkamiausią bėgimo takelio modelį atsižvelgiant į norimą treniruočių intensyvumą, laiką, kūno sudėjimą, besitreniruojančių žmonių skaičių ar kitus poreikius,  atvykite į mūsų parduotuves Vilniuje ir Kaune arba susisiekite žemiau esančiais kontaktais.

 

 

 

 

UAB "EUROATLETAS"

Laisvės pr. 82, Vilnius

Tel.: +370 52 034372;

+370 686 69921

El. p. vilnius@atletas.lt

 

Birželio 23-isios g. 27A, Kaunas

Tel. +370 37 353934; +370 616 73725

El. p. euro@atletas.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite