Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip išsirinkti laminuotas grindis

   2017-04-04

 

Namų jaukumą padeda kurti daugybė interjero detalių, tačiau vienas pagrindinių akcentų, iš karto patraukiančių dėmesį, – tai grindys. Jos ne tik atlieka vieną svarbiausių funkcijų, bet ir yra svarbi interjero dalis, galinti suteikti namams daug jaukumo ir stilingumo.

 

Norint ir stilingumo, ir kokybės, ir priimtinos kainos puikus pasirinkimas gali būti laminuotos grindys. Nors daugelis pirkėjų mano, kad visas laminatas yra gana vienodas, tačiau iš tikrųjų jis skiriasi ir kokybe, ir dizainu. O vizualiai dabar šios grindys gali visiškai nesiskirti nuo medinių grindų. Lyginant su medinėmis grindimis, laminuotos grindys nėra tokios įnoringos kaip medinės, ant kurių gali likti net menkiausias įbrėžimas. Tad laminuotos grindys yra praktiškesnės, nereikalaujančios ypatingos priežiūros, o pasirinkus tam tikrą dizainą, jos gali suteikti ne mažiau jaukumo nei medinės. Dabar jau galima rinktis
laminatą, kurio raštas primena ąžuolą, uosį ar raudonmedį.
 Natūralaus medžio rievės ne tik matomos vizualiai, jas galima ir pajusti palietus šią grindų dangą, nes paviršius yra nelygus. Taip pat sudėjus laminuotas grindis, turinčias griovelius, išryškėja kiekviena lentelė. Tad laminuotos grindys, panašiai kaip ir medinės, namų erdvei gali suteikti daug šilumos ir natūralumo. Specialistai pataria, renkantis laminuotas grindis, rinktis tokias kurios yra impregnuotos vašku. Tai papildoma grindų apsauga nuo drėgmės patekimo į laminato lenteles. Taip pat svarbu laminato lentelių storis.Jeigu grindų pagrindas labai nelygus vertėtų pasirinkti laminatą, kurio storis yra 12mm. Kuo storesnės laminato lentelės tuo lentelių sujungimo sistema yra tvirtesnė.
Tokias išskirtinio dizaino laminuotas grindis galima įsigyti Kaune įsikūrusioje UAB „Asmara“. Beje, tai tikriausiai vienintelė įmonė Lietuvoje, siūlanti laminuotas grindis impregnuotas vašku. „Mūsų įmonė orientuojasi į išskirtinumą, stengiamės pirkėjams pasiūlyti tai, ko nesiūlo kiti.


„Mūsų išskirtinumas pirmiausia yra grindų dizainas, kokio niekur kitur nerasite, ir kokybė“ – su entuziazmu apie įmonės veiklą pasakoja jos pardavimų vadovas Edvardas Pažereckas. Laminuotos grindys, kuriomis prekiauja „Asmara“, išskirtinės tuo, kad jos yra impregnuotos vašku. Taip laminatas papildomai apsaugomas nuo drėgmės, nes vaškas neleidžia drėgmei pakliūti į neapsaugotas lentelių sujungimo vietas.„Asmaros‘‘ parduodamos laminuotos grindys pasižymi ir atsparumu. Visi gaminiai yra 32 atsparumo klasės. Dabar įmonė orientuojasi ir į 33 klasės atsparumo laminatą. Kadangi „Asmara“ šeimyninė įmonė, ji labai lanksti pirkėjų atžvilgiu. Pavyzdžiui, pirkėjas, iš anksto susitaręs, gali atvykti ir savaitgalį ar salono nedarbo metu. Jei žmogus negali apsispręsti koks laminatas jam tinka, jis gali pavyzdžius neštis namo prisiderinti ir apsispręsti. Įmonė prekiauja ir mažmena, ir didmena. Pasak įmonės atstovo, „Asmara“ ypač daug dėmesio skiria naujovėms, pastoviai stengiasi atsinaujinti tiek dizaino, tiek kokybės atžvilgiu.

1. UAB “Asmara” – tikriausiai vienintelė įmonė Lietuvoje, siūlanti laminatą impregnuotą vašku.

2. Įmonės siūlomas laminatas išsiskiria ir dizainu.

 

UAB „Asmara“
Skuodo g. 2, Kaunas
Tel. 8 655 51010
El. p. edvardas@asmara.lt
www.asmara.lt

Darbo laikas
I-V 9-17 val.

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite