Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip išsirinkti patikimus autovežėjus

   2020-11-18

Įmonių ir privatininkų, siūlančių automobilių pervežimo paslaugas, yra daug. Kaip neapsirikti ir ką svarbu žinoti pasirenkant autovežėją? Kokios garantijos, kad naujas užsienyje įsigytas jūsų automobilis neužstrigs pasienyje, tarkim, dėl pandemijos uždarius sienas? Ką daryti, jei keliaujant sugedo automobilis? Apie tai kalbiname ekspertą, UAB „Autopas“ vadovą Povilą Dugną.

 

 

Saugiai ir greitai pervežti automobilius gali ne kiekvienas vežėjas

Daugelyje šalių dėl koronaviruso ribojamas judėjimas, keliavimas. Tad parsigabenti svetur įsigytą automobilį ar po patirtos avarijos, jam sugedus, ne taip paprasta. Pasak eksperto, šiuo metu garantuoti saugų automobilio pervežimą gali ne kiekvienas vežėjas, todėl svarbu rinktis kokybiškas paslaugas ir garantijas suteikiančią įmonę. Ne paslaptis, kad tarp vežėjų pasitaiko ir tokių, kurie nori kuo mažiau prisiimti atsakomybės ir kuo daugiau uždirbti iš kliento. Būna, sutaria su žmogumi, kad parveš jo užsienyje nusižiūrėtą automobilį, bet patys įstringa pasienyje, nes neturi specialių leidimų. „Šiuo metu, kai Europos Sąjungoje ir visame pasaulyje dėl koronaviruso situacija nestabili, padėtis ir judėjimo apribojimai keičiasi ne dienomis, o valandomis, būna, mūsų darbuotojai gelbėja kolegas – važiuoja pargabenti kitų įmonių ar privačius autovežėjus ir jų krovinį“, – sako UAB „Autopas“ vadovas Povilas Dugnas. – Į mus kreipiasi ir žmonės, užsienyje patyrę avariją ar sugedus automobiliui. Ne tik pargabename jų transporto priemonę, bet ir pristatome pakaitinį automobilį, kad galėtų grįžti į Lietuvą.“ 

 

Kas suteikia patikimumo garantijas

Ekspertas pataria atsižvelgti į kelis kriterijus, kurie nusako autovežėjo patikimumą.

 

Pirma – ar įmonė, privatus autovežėjas turi specialius leidimus, Europos Sąjungos licenciją, kuri suteikia galimybę gabenti krovinius net pandemijos metu, uždarius sienas ir pan. Taip pat ar yra įdiegta autovežio sekimo sistema. Tuomet turėsite šimtaprocentę garantiją, kad jūsų automobilis bus pervežtas saugus ir laiku.

 

Antra – būtina pasidomėti, ar įmonė apdraudusi krovinius CMR draudimu, kuris būna įskaičiuotas į paslaugos kainą. Eksperto teigimu, jeigu įvyksta avarija, transportuojant  automobilis apgadinamas ir pan., tuomet klientui kompensuojami patirti nuostoliai – įmonė prisiima visą atsakomybę. Kitu atveju, žmonėms paskui tenka ilgai bylinėtis teismuose, kad autovežėjas atlygintų patirtą žalą. Todėl labai svarbu nepatikėti automobilio ar kitos transporto priemonės pargabenimo tiems, kurie neturi specialių licencijų ir CMR draudimo.  Negana to, dar reikėtų  pasidomėti, ar paslaugas teikianti įmonė patikima, realiai egzistuoja (turi savo tinklalapį), kokie atsiliepimai ir rekomendacijos. Pasiklausinėti aplinkinių, ar liko patenkinti teikiamomis to autovežėjo paslaugomis.

 

 

Trečia – neužtenka žodinio susitarimo, kad kažkas parveš jūsų automobilį iš užsienio už sutartą kainą. Būtina pasirašyti sutartį, tada galėsite būti ramūs, kad jūsų pirkinys neužstrigs nežinia kuriam laikui kokioje nors Europos Sąjungos šalyje, o įvykus nenumatytam atvejui, bus padengti finansiniai nuostoliai. 

 

Kokybiškas paslaugas lemia ir pervežėjų patirtis

Aštuonerius metus gyvuojančios įmonės „Autopas“ vadovas P. Dugnas pataria rinktis patirties turinčius autovežėjus. Daug lemia, ar vairuotojas moka užsienio kalbą, gerai  orientuojasi ir žino maršrutus bei automobilių pardavimo vietas.

 

 „Į vietą nuvykę mūsų vairuotojai gali įvertinti kliento pasirinkto automobilio būklę. Pranešti apie pastebėtus defektus telefonu. Jei žmogus persigalvoja dėl pirkinio, nori įsigyti kitą automobilį, nuvažiuoja, apžiūri jį ir informuoja užsakovą, kas ir kaip“, – sako P. Dugnas. – Be to, mūsų įmonės darbuotojai, pargabenę iš užsienio krovinį, saugumo sumetimais su klientu nekontaktuoja (2 savaitėms, pagal reikalavimus, saviizoliuojasi). Į namus užsakovui  automobilį pristato kitas vairuotojas.“

 

 

Ekspertas pabrėžia, kad didelis pranašumas, kai krovinys gabenamas vadinamais mažaisiais autovežiais. Tokia transporto priemonė jūsų išsirinktą automobilį galės pakrauti net iš tokių vietų, kur dideli autovežiai neprivažiuotų. Be to, tai suteikia saugumo kroviniui ir sumažina išlaidas, nes tokia paslauga atsieina pigiau nei gabenant dideliu autovežiu.

 

UAB „Autopas“ perveža naujus ir naudotus automobilius Europos Sąjungos šalyse. Gabenamus automobilius apdraudę CMR draudimu iki 250 tūkstančių eurų. Taip pat teikia skubių smulkių krovinių pervežimo Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje paslaugas.

 

 Įmonė prekiauja naujomis lengvųjų ir komercinių automobilių dalimis (pagal pageidavimą, pristato jas klientams). Jei perkate nenaują automobilį su defektais, pargabenus į Lietuvą, gali pasiūlyti įsigyti reikiamų dalių ar padėti kokybiškai jį suremontuoti.

 

UAB „Autopas“ sutartis su klientu, jam pageidaujant, gali pasirašyti internetu – sutaupoma ir laiko, ir pinigų. 

 

 

 

UAB „AUTOPAS“

Vadovas Povilas Dugnas

Raudondvario pl. 172 B, Kaunas

Tel. +370 626 81608

El. p.  transportas@autopas.lt

www.autopas.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 06 14 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite