Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip išsirinkti tinkamus valytuvus savo automobiliui?

   2018-10-11

Prastas matomumas – viena iš sąlygų, kurios labiausiai apkartina vairavimą. Lietaus vandens žymės, purvo likučiai ant priekinio automobilio lango - nėra malonu vairuoti automobilį, kai tenka įsitempus žiūrėti į kelią, ką jau kalbėti apie saugumą. Dėl prasto matomumo dažniausiai „kalti“ nekokybiški ar susidėvėję valytuvai. Kalbamės su e-parduotuvės www.valytuvai.lt vadove Dovile Ragaišiene.


KUO PAVOJINGAS VALYTUVŲ NUSIDĖVĖJIMAS?

Susidėvėję valytuvai braižo stiklą, skleidžia erzinantį garsą, tačiau blogiausia – palieka ant stiklo vandens bei purvo dryžius, jie trukdo tolygiai skaidyti šviesą, todėl varuotojus ypač akina pravažiuojančios mašinos žibintai.

KĄ REIKIA ŽINOTI, RENKANTIS VALYTUVUS?

Žmonės dažnai renkasi valytuvus pagal ilgį ir pamiršta svarbiausią aspektą – valytuvo jungtį. Egzistuoja net 12 skirtingų jungčių tipų, ir blogai parinkti valytuvai jūsų automobiliui tiesiog netiks.
Valytuvai būna trijų tipų. Pirma - karkasiniai valytuvai su metaliniu „rėmu“, skirti senesniems automobiliams, šių valytuvų trūkumas yra tai, kad karkasas žiemą užšąla ir valytuvai tampa nelankstūs. Antra - berėmiai valytuvai, kurie išlieka  lankstūs net ir per šalčius. Trečiasis tipas – tai hibridiniai valytuvai, kuriuose vietoj metalinio įrengtas platus plastikinis karkasas (jis apsaugo valytuvo gumą nuo purvo, ir ji lėčiau dėvisi).
Perkant valytuvus, derėtų kreipti dėmesį ne tik į gamintoją ar prekės ženklą, bet į gumelę. Valytuvų gumos yra dviejų rūšių – grafitinės, kurios dažniausiai naudojamos pigiems universaliems valytuvams gaminti, bei silikoninės, kurios dedamos į brangesnius kokybiškus valytuvus. Grafitinės gumos trūkumai yra tai, kad jos palieka ant lango vandens driūžes, o valant skleidžia įkyrų garsą, tuo tarpu silikoninės valo minkštai ir švelniai.

KĄ DARYTI RETŲ AUTOMOBILIŲ SAVININKAMS?

Į e-parduotuvę kreipiasi ne tik tie, kas taupo laiką ar ieško geresnės kainos, bet ir retų automobilių vairuotojai, kuriems dažnai tenka apvažiuoti ne vieną autodetalių parduotuvę, kol randa tinkamus valytuvus. E-parduotuvėje prekiaujama daugiau nei 600 valytuvų rūšių valytuvais, skirtais įvairių markių automobiliams (pradedant populiariais Volkswagen arba Toyota, baigiant retais ženklais, kaip Ferrari arba Pontiac). Jei nerasite reikiamos prekės, specialiai jūsų automobiliui skirti valytuvai gali būti atsiųsti atskiru užsakymu. 

KO DAŽNIAUSIAI NERIMAUJA PIRKĖJAI?

Dažniausiai iš pirkėjų išgirstamas klausimas – ar valytuvai originalūs, ar nepasenę, ir kur šie valytuvai yra gaminami. Parduotuvėje www.valytuvai. lt prekiaujama tik originaliais, iš patikimų tiekėjų pirktais valytuvais, prekių apyvartumas yra didelis, valytuvai pasenti nespėja. Trečiasis klausimas sudėtingesnis – brangesni valytuvai yra gaminami ES šalyse, Prancūzijoje arba Belgijoje, kitos, pigesnės linijos gaminamos Kinijoje, Indonezijoje arba Serbijoje.

 

UAB „VALYTUVAI“
Tel. +370 671 90107
El. paštas: info@valytuvai.lt
www.valytuvai.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite