Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip įveikti dantų gydymo baimę?

   2018-01-09

Dažnas žmogus vengia burnos higienos, dantų balinimo, profilaktinės konsultacijos, nes yra veikiamas baimės faktoriaus. Dar nuo vadinamųjų tarybinių laikų yra išlikęs įsitikinimas, jog vizitas pas odontologą – tai didžiausio ryžto reikalaujanti nemaloni procedūra.  Dažniausiai pas odontologą apsilankoma tik pajutus didelį dantų skausmą – tai didelė klaida, nes taip apsunkinamas gydymo procesas. Kaip įveikti šią dantų gydymo baimę? Kaune, Pašilės ir Purėno gatvių sankirtoje, įsikūrusios V. Juralevičienės odontologijos klinikos didžiausias privalumas – pacientų pasitikėjimas čia dirbančiais specialistais. Neabejojama, jog tam įtakos turi ir profesionalus odontologų darbas, ir ilgametė darbo patirtis.

Klinikos vadovė Vilma Juralevičienė teigia: „Manau, kad pacientai renkasi ne odontoligijos kliniką, o gydytoją, kuris yra užsitarnavęs paciento pasitikėjimą. Daugelis turi gydymo baimę, todėl  pirmą kartą reikia žmogų nuraminti, paskui ir gydymas būna daug paprastesnis. Susitikimo pradžioje užtenka akių kontakto, kad pacientas tavimi pasitikėtų ir pasiliktų ilgesniam gydymui“. Ilgametę darbo patirtį profesinėje odontologijos srityje turinti specialistė mano, jog labai didelę reikšmę visam gydymo procesui turi psichologinė žmogaus būsena – svarbu, kad pacientas būtų nuramintas ir nejaustų baimės. Tai, kad klinikoje yra nuolankiai pasitikima čia dirbančiais žmonėmis rodo pacientų lojalumas – daugelis žmonių odontologę V. Juralevičienę yra pasirinkę nuo jos studijų baigimo laikų ir lankosi klinikoje iki šiol. Supranta, jog pacientų ratas plečiasi, nes informacija apie gerą kliniką ir profesionalų darbą yra perduodama iš lūpų į lūpas.

V. Juralevičienės odontologijos klinikoje įrengti du gydomieji kabinetai su moderniomis A- dec firmos odontologinėmis kėdėmis ir profesionaliausia gydomąja įranga. Čia yra teikiamos burnos higienos, dantų balinimo, protezavimo, chirurginės pagalbos paslaugos, šaknų ir kanalų (endodontinis) gydymas, įvairios profesinės konsultacijos bei rentgenologiniai tyrimai. Taip pat ypatingą dėmesį klinikos darbuotojai skiria mažiesiems pacientams. Žinoma, pasitaiko atvejų, kai vaikas pas odontologą lankosi ne pirmą kartą, todėl gali būti išgąsdintas, bet jei į šią kliniką tėvai savo atžalą atveda pirmajam vizitui pas odontologą – mažyliai netgi drąsiau už tėvelius sėdasi į kėdę.

V. Juralevičienės odontologijos klinikoje Jūs ne tik įveiksite dantų gydymo baimę, bet ir gausite profesionalias gydymo paslaugas, geriausią aptarnavimą bei malonų bendravimą. Svarbu rinktis tai, kas patikima ir profesionalu.


V. Juralevičienės odontologijos klinika
Adresas: Pašilės g. 37, Kaunas
Tel.: (8 37) 200173, 861597799
El.paštas: vilma.juraleviciene@gmail.com
www.vjklinika.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite