Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip jūsų oda atrodys rytoj, nuspręskite jau šiandien

   2014-12-22

Nors  lietuviai vis daugiau dėmesio skiria savo veido odos priežiūrai, specialistų teigimu, mūsiškiams dar trūksta žinių apie odos puoselėjimo būdus bei ekologišką kosmetiką. „Stebuklingo jaunystės eleksyro dar niekas neatrado, bet naujausių mokslo ir medicinos technologijų dėka galima atjauninti odą bei suteikti jai jaunatvišką švytėjimą be chirurgo skalpelio prisilietimo“, - įsitikinusi Kauno širdyje, Laisvės alėjoje, veikiančio estetinės kosmetologijos instituto „Sana Beauty“ įkūrėja Giedrė Rasche. Gegužės mėnesį duris atvėrusį saloną pagrįstai būtų galima vadinti modernios vokiškos kosmetologijos ambasadoriumi mūsų šalyje Vokietijoje medicinos kosmetologės laipsnį įgijusi G.Rasche savo žinias ir ilgametę darbo patirtį prestižiniuose šios šalies grožio salonuose ir SPA centruose pritaikė 2009 metais Vysbadeno mieste įkurdama grožio saloną „Sana Beauty“. Sėkmingas darbas ir vis gausėjantis nuolatinių klientų ratas privertė lietuvaitę išplėsti veiklos barus. Nuo šios vasaros Vokietijos grožio institute sukaupta patirtimi bei naujausiomis technologijomis gali naudotis ir visos mūsų šalies moterys. Erdviose „Sana Beauty“ patalpose grožio inovacijos suderintos su preciziška vokiška tvarka, o kiekvienam klientui čia skiriamas ypatingas dėmesys. „Ypač daug dėmesio skiriame paslaugų kokybei ir norime, kad pas mus apsilankęs žmogus ne tik sugebėtų atsipalaiduoti bei pabėgti nuo greito gyvenimo tempo, bet ir gautų nuostabią dovaną - patrauklią, jaunai ir gyvybingai atrodančią odą“, - pasakoja G.Rasche.
- Kokias besikeičiančias šiuolaikinės kosmetologijos tendencijas pastebite? – paklausėme patyrusios specialistės.
- Klasikinė kosmetologija jau yra atgyvenusi, tad vis daugiau dėmesio skiriama darbui su aparatais ir medicininei kosmetikai. Šešiolika metų gyvenu Vokietijoje ir turiu galimybes pažinti visas naujausias šios medicinos srities tendencijas. Beveik visi specialistai pastaruoju metu sutinka su nuostatomis, kad aukščiausią kokybę bei geriausius rezultatus galima pasiekti tik taikant aparatūrinę kosmetologiją bei teisingai dirbant namuose.
- Kuo aparatūrinė kosmetologija yra pranašesnė už tradicinę?
- Naudojantis šiuolaikine technika, darbas tampa gerokai produktyvesnis, o rezultatas - žymiai efektyvesnis. Pavyzdžiui, neseniai Lietuvos rinkoje pristatėme naujovę – vienintelį aparatą „Skin Analyser“, kuriuo veido odos analizė nustatoma vos per kelias minutes. Ši procedūra visiškai neskausminga,  tai - geriausias prietaisas, atliekant mokslinį konsultavimą odos klausimais. Jis analizuoja ne tik odos paviršių, bet ir gilesnius jos sluoksnius, analizės metu nustatoma odos būklė, drėgmė, riebumas, pigmentacija, porų dydis. Tik žinant tikslią odos būklę, galima taikyti tinkamas rekomendacijas jos priežiūrai, tad vienareikšmiškai galiu pasakyti, jog kiekvienas vizitas pas profesionalų kosmetologą turėtų prasidėti nuo profesionalios analizės.
- Kokias didžiausias klaidas daro savo oda besirūpinančios mūsų šalies moterys?
- Norėčiau akcentuoti, kad geriausią rezultatą klientas gaus tik tuomet, jei dirbs kartu su profesionaliu kosmetologu. Esu ne kartą pastebėjus, kad po procedūrų kosmetikos kabinete moterys grįžta namo ir toliau rūpinasi veido oda savo nuožiūra individualiai – tepasi parafinų, parabenų bei kitų konservantų turinčias priemones. Tokiu būdu pasiekti efektyvų rezultatą išties sudėtinga. Atkreipčiau dėmesį, kad grožio salonuose siūlomos kaukės ir odos regeneracijai skirti produktai yra veiksmingi tik trumpam laikotarpiui. Dažna moteris rūpinasi savo išvaizda negailėdama nei laiko, nei lėšų, bet pastangų rezultatas nuvilia. Juk neretai susimąstome, kad galbūt išties laikas keisti kosmetiką ir rinktis sveikesnę. Tikslingų žinių stokojančioms klientėms ir norime padėti.
- Šiais laikais ypač populiarūs tapo natūralūs produktai ir kosmetika. Kaip žmogui atsirinkti, kas yra geriausia?
- Savo institute naudojame tik natūralią medicininę kosmetiką. Dešimties metų darbo šioje srityje patirtis leidžia klientėms pasiūlyti geriausius produktus. Dirbame su visame pasaulyje pripažinto Berlyno medicinos daktaro Hanso Lautenschlagerio sukurta „KOKO dermaviduals“ kosmetika. Savo laboratorijoje parenkame konkretaus kliento odai tinkamiausius produktus, maišome bazinius kremus su serumais, taikome veiksmingiausias procedūras. Atkreipčiau dėmesį, kad šiuolaikinėje kosmetikos pramonėje vartotojui siūloma gausybė produktų, kurių sudėtyje, kaip tvirtinama, yra medžiagų, galinčių grąžinti odos jaunystę. Tačiau iš tiesų daugelio aktyvių ingredientų molekulės yra per didelės, kad prasiskverbtų pro išorinius odos sluoksnius. Jie taip ir lieka odos paviršiuje, sukurdami lygesnės odos iliuziją, bet neturi ilgalaikio maitinamojo poveikio po išoriniais odos sluoksniais esančioms gyvoms ląstelėms. Todėl svarbu atrasti odos priežiūros būdus, kurie leistų pasiekti ir paveikti gilesnius sluoksnius. To galima pasiekti derinant klasikines kosmetologijos procedūras su pažangiausių technologijų estetinėmis medicinos aparatinėmis procedūromis. - Ar jūsų institute siūlomų paslaugų spektras platesnis nei įprastuose grožio salonuose?
- Be klasikinių veido ir kūno procedūrų, kaip demakiažas, pilingas, veido valymas, kaukės ir t.t., savo klientams siūlome ir medicininės kosmetologijos paslaugas: deimantinę mikrodermabraziją, vandens – deguonies dermabraziją, adatinę DERMAROLLER terapiją, ultragarsinį odos valymą, cheminį odos šveitimą rūgštimis, LED fotodinaminę šviesos terapiją veidui ir kūnui, neadatinę mezoterapiją, radijo dažnių liftingą, kavitaciją kūnui. Mūsų tikslas – pasiūlyti kuo daugiau efektyvių procedūrų, ypač aparatinių, po vienu stogu. Norime įrodyti, kad atrodyti gražesne ir keletą metų jaunesne dabar tapo realybė ir yra pasiekiama kiekvienam iš mūsų. Teisingai atlikus odos analizę ir parinkus tinkamą procedūrą galima sustabdyti priešlaikinį senėjimą, pagerinti veido odos spalvą.
- Kiek šiame darbe yra svarbus individualus ryšys su klientu?
- Siekiame, kad „Sana Beauty“ institute gimtų preciziškas grožis. Ypač vertiname ir gerbiame kliento privatumą ir kiekvienam stengiamės suteikti aukščiausio lygio aptarnavimą. Puikiai suprantame, kad šių dienų klientas yra puikiai informuotas, reiklus bei tiksliai žino, ko nori. Mūsų siekis – paversti šiuos norus realybe. Galbūt ir keistai atrodo, tačiau neturime darbo valandų grafiko. Skiriame savo laiką klientui pageidaujamu metu.
- Ar lietuviai veido odai skiria mažiau dėmesio nei vokiečiai?
-  Per pastarąją viešnagę Lietuvoje pastebėjau, kad nemažai žmonių skundžiasi atsivėrusiais kapiliarais. Tai daugiausiai įtakoja netinkama mityba, atšiauresnis klimatas, neteisingai pasirinkta kosmetika. Negalėčiau sakyti, kad vokiečiai odos priežiūra rūpinasi labiau, tačiau jie turi daugiau kokybiškų produktų ir daugiau reikalingos informacijos. Lietuvoje dar yra labai daug įvairios produkcijos ir žmogui ypač sunku tinkamai pasirinkti. Mūsiškiams trūksta tikslingų žinių, todėl savo klientus stengiamės daug ir išsamiai konsultuoti. Organizuojame atvirų durų dienas, kur klientės gali sužinoti visas kosmetikos naujienas bei gauti atsakymus į iškilusius klausimus. Nežadame stebuklų, tačiau garantuojame aukščiausią kokybę ir geriausius rezultatus.

Giedrė Rasche
„Sana Beauty Kaunas“ direktorė
Laisvės al. 45, Kaunas, +370 686 83700
www.sanabeauty.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite