Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip moteriai išvengti infekcijų nepatogiomis dienomis

   2012-11-13

Tinkamos higienos priemonės mėnesinių metu ypač svarbios, nes padidėja infekcijos rizika. Būtent šiomis dienomis moters organizmas  yra imlesnis įvairiems susirgimams, tad reikia daugiau dėmesio higienos priemonėms.

Gydytojai ginekologai yra pastebėję, kad netinkamų higieninių paketų naudojimas menstruacijų metu sukelia odos šutimus, paraudimus, alerginius bėrimus, niežulį, tokias  dažnai pasitaikančias ligas kaip kandidozę, bakterinę vaginozę ar vulvitą.
Kraujo išsiskyrimas mėnesinių metu susijęs su dalies gimdos gleivinės atsiskyrimu. Gimdos kaklelio kanalas kiek prasiplečia ir atveria jo barjerą sudarantį gleivių kamštį. Makštyje esantys patogeniniai mikrobai gali lengviau patekti į gimdą ir pilvo ertmę. Be to, mėnesinių kraujas yra gera maitinamoji terpė mikrobams, o šiluma, nuolatinė drėgmė skatina bakterijų dauginimąsi įklote. Dėl šių priežasčių gali greičiau kilti lytinių organų uždegimas.
Menstruacijų metu higieniniuose paketuose jau po 15 minučių pradeda daugintis bakterijos, o ypač tuose paketuose, kurie nėra laidūs orui. Po dviejų valandų tokį paketą būtina keisti, nes jame jau yra daugybė bakterijų. Bakterijos  gali sudirginti odą ir sukelti rimtesnius ginekologinius susirgimus; dėl bakterijų atsiranda ir nemalonus kvapas.
Dabar galime rinktis įvairius kvapiuosius higieninius paketus. Tačiau problema ta, kad chemikalai, naudojami kvepinti šiuos paketus, dažnai dirgina odą ir ją alergizuoja, tačiau neslopina bakterijų dauginimosi. Kad nesijaustų nemalonaus kvapo menstruacijų metu ir oda būtų apsaugota nuo sudirgimų, verčiau rinktis higieninius paketus, turinčius natūralų antibakterinį barjerą (pvz., juostelę su anijonais, kurią gaminant panaudotos turmalino kristalo nanodalelės). Šios priemonės  efektyviai slopina nemalonų kvapą bei stabdo bakterijų dauginimąsi. Tokį paketą galima rečiau keisti, o tai ypač aktualu moterims, kurios keliauja arba neturi galimybės dažnai keisti paketus, taip pat ir naktį.

Ekologiški įklotai, garantuojantys gerą apsaugą bei savijautą

2005 metais patentuoti įklotai su anijonų juostele  „Gentle Day“ - puikus pasirinkimas moterims, kurioms svarbu sveikata ir gera apsauga. Kadangi „Gentle day“ higieniniai įklotai su anijonų juostele yra sudaryti iš orui pralaidžių medžiagų, oda nekaista ir nešunta. Anijonų juostelė, kurią gaminant naudojamas turmalino kristalas,  apsaugo nuo bakterijų sukeliamų negalavimų bei blogo kvapo. Testų rezultatai rodo, kad šiuose įklotuose esanti gelsva anijonų juostelė geba 85 proc. sumažinti amoniako kvapą ir net 99,9 proc. sunaikina staphylococcus aureus bakterijas, taip apsaugoma oda ir reprodukcinė sistema nuo bakterijų sukeliamų negalavimų.
„Gentle Day“ įklotams yra suteiktas ekologinis Oeko-Tex¨ sertifikatas. Higieniniai įklotai buvo testuoti Ispanijos tekstilės technologijų ir tyrimų institute AITEX. Testų rezultatai patvirtino, kad minėti produktai atitinka OEKO-TEX¨ 100 antros produktų grupės (jai priskiriami produktai, tiesiogiai liečiantys odą) griežtus su ekologija susijusius reikalavimus.

Kokybiška ir saugu ... jūsų piniginei

Dar viena svarbi „Gentle Day“ paketų savybė – ypač geras sugeriamumas. Dėl išskirtinio higieninio paketo dizaino (apsauginių klostelių šonuose), taip pat dėl oro laidumo, kvapo ir bakterijų slopinimo pakete anijonų juostelės pagalba bei dėl itin gero sugeriamumo (šie paketai sugeria iki 5 kartų daugiau, nei įprasti įklotai) -  Gentle Day paketų, sunaudosite kelis kartus mažiau nei įpratų. Naktiniai paketai pravers naktį bei moterims po gimdymo. Moterys pastebi, kad žaizdelės po gimdymo užgyja greičiau, jei naudojami šie paketai.
Gamintojai teigia, kad „Gentle Day“ – tai jūsų geros savijautos garantas. Šie įklotai pasižymi aukšta kokybe ir saugumu.

1. Menstruacijų metu higieniniuose paketuose jau po 15 minučių pradeda daugintis bakterijos, o ypač tuose paketuose, kurie nėra laidūs orui. Po dviejų valandų tokį paketą būtina keisti, nes jame jau yra daugybė bakterijų.
2. Kad nesijaustų nemalonaus kvapo menstruacijų metu ir oda būtų apsaugota nuo sudirgimų, verčiau rinktis higieninius paketus, turinčius natūralų antibakterinį barjerą (pvz., juostelę su anijonais, kurią gaminant panaudotos turmalino kristalo nanodalelės). Šios priemonės  efektyviai slopina nemalonų kvapą bei stabdo bakterijų dauginimąsi. Tokį paketą galima rečiau keisti.
3. „Gentle Day“ įklotams yra suteiktas ekologinis Oeko-Tex¨ sertifikatas. Testų rezultatai patvirtino, kad minėti produktai atitinka griežtus su ekologija susijusius reikalavimus.
4. Šiuos įklotus galima įsigyti vaistinėse ir didžiuosiuose prekybos centruose.Vilmantė Markevičienė
UAB AAAA Europe Distribution direktorė
Liauksmino g. 3, Vilnius
+370 5 2045888
info@gentleday.lt
www.gentleday.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite