Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip padėti įmonei sutaupyti?

   2016-05-25

Nesvarbu, kokia gamybos ar veiklos specifika pasižymi jūsų įmonė, tačiau kiekvienas verslo atstovas siekia kuo daugiau sutaupyti. Tik ne visiems yra žinomi būdai, kaip sumažinti gamybos kaštus. 

Padeda taupyti pinigus ir laiką 

„Mes padedame užsakovams taupyti automatizuodami naujas technologines linijas ar renovuodami senas, – tvirtina UAB „Automatikos biuras“ vadovas Donaldas Rimskis. – Šiandien vartotojui labai svarbu žinoti tikslias energetines sąnaudas bei realų linijos našumą“. Jei dažnio keitikliai padeda taupyti suvartotą elektros energiją, tai tikslios gamybinių rezultatų ataskaitos, pateikiamos operatorių pultuose, gali padėti sutaupyti ne tik pinigus, bet ir laiką. Kiekvienas iš šių prietaisų paprastina darbą žmogui, o teisingai automatizavus – dažnai ir sumažina aptarnaujančių žmonių kiekį. Tai įmonei padeda sumažinti gamybos kaštus, padidinti darbo našumą ir daug kitų teigiamų dalykų. Viena iš galimybių sutaupyti – atsisakyti darbuotojų, kuriems išlaikyti reikalingi nemaži kaštai ir investicijos. Sparčiai tobulėjant technologijoms kasdien vis daugiau žmogaus darbo vietų pakeičia robotai, gebantys atlikti operacijas žymiai tiksliau bei operatyviau. Kaip teigia specialistai – ir pigiau. 

Dažnio keitikliai dirba net ekstremaliomis sąlygomis 

Šiandien dažnio keitikliai naudojami labai plačiai – visur, kur reikia keisti ar reguliuoti variklių greičius, suderinti atskirų mazgų sukimosi ar judėjimo spartą. Transportavimo linijos, medienos pjovimo įrengimai, maisto pramonės technologinės linijos, siurbliai, ventiliatoriai, kranai, skalbimo mašinos, malimo, gręžimo, frezavimo bei šlifavimo įrengimai, eskalatoriai ir net medsukiai šiandien sunkiai įsivaizduojami be greičio valdymo. 

Servo pavaros tiksliam ašių valdymui 

Su kiekvienais metais atsiranda vis didesnis poreikis tiksliam ašių ar pastūmų valdymui. „Panaudodami servo pavaras esame atlikę daug įvairių užduočių, – apie darbo specifiką pasakoja D. Rimskis. – Pradedant tiksliu kreipiančiųjų liniuočių ir apdirbimo mazgų išstatymu technologinėse linijose, tiksli pastūma tašo supjaustymui užduotais ilgiais, greitas palečių kalimo pistoleto stumdymas, CNC apdirbimo mazgai srautinėse linijose ir dar daug kitų pritaikymų mūsų projektuose“. 

Operatorių pultai 

DOP serijos operatorių pultai pristato skirtingų dydžių ir spalvų sensorinius ekranus, kuriuose įdiegta daug patogių ir greitų valdymo funkcijų šiuolaikinės pramonės įrengimų automatizavimui. Visos DOP serijos pultų programavimas atliekamas naudojant „Windows” pagrindu programinę įrangą „DopSoft”. Naudodamas šią programinę įrangą vartotojas gali greitai redaguoti vaizdus, tekstą ir diagramas bei nustatyti reikiamą bendravimo protokolą. 

Veiklos sritis išsiplėtė iki medienos apdirbimo linijų 

„Automatikos biure“ dirba kvalifikuoti specialistai, kurių dėka įmonė yra sėkmingai atlikusi daug sudėtingų projektų, tokių kaip pagal muziką „šokančio“ fontano srovių valdymas, tarinių bei baldų gamybos linijų automatizavimas, plastikinių langų apdirbimo linijos renovacija ir kt. Įmonė atstovauja vis daugiau skirtingų sričių užsienio gamintojų, tokių kaip „Delta Electronics“, „Datalogic“, KEB, „Microsonic“ ir kt. „Šiemet pradėjome dirbti su vaizdų atpažinimo užduotimis, – įmonės naujienomis dalinasi direktorius D. Rimskis. – „Datalogic“ vaizdo kameras A30 panaudojome rąsto geometrijos analizei“. Tam buvo naudojamos dvi išmaniosios kameros A30, kurios, išanalizavę transporteriu pravažiuojančio rąsto geometriją, informaciją perduoda į programuojamą valdiklį. Projekto užduotis buvo nustatyti po pirmo rąsto apipjovimo naudingos medienos plotą, išstatyti sekančių pjūklų matmenį ir servo pavarų pagalba tiksliai pastatyti rąstą prieš antrus pjūklus.

Trumpa šios kameros specifikacija: 

Rezoliucija 640 x 480 CCD

Pikselio dydis 7.4 x 7.4 um 

Kadrai/sek60 

Procesorius 800 MHz TI Da Vinci 

Korpuso apsaugos klasė - IP67 

Duomenų saugojimas 256 MB atminties 

Operatyvioji atmintis 512 MB.

 

1. UAB „Automatikos biuro“ veiklos sritis susideda iš prekybos automatikos ir elektronikos komponentais, pramonės gamybos bei technologinių procesų automatizavimo, valdymo ir elektros skydų montavimo, įrenginių remonto ir modernizavimo bei techninių konsultacijų.

2. Šie specialistai pagelbės tam verslo sektoriui, kuriam reikalingi pramoniniai temperatūros, svėrimo, slėgio ir kitokie matavimo bei reguliavimo prietaisai gamybai, maisto pramonei ar oro kondicionavimui. Čia taip pat užsuka tie, kam reikalinga seną ar sugedusią servo pavarą pakeisti nauja, ją sumontuoti bei suprogramuoti.

3. „Automatikos biuro“ darbuotojai įrangą ne tik sumontuos, bet ir suderins bei užprogramuos pagal individualius užsakovo poreikius. Dažnio keitikliai, būdami taip pat nemenkai svarbūs taupymo atžvilgiu, reikalauja atitinkamų montavimo bei parametrizavimo žinių, kuriomis pasidalins šie profesionalai.

 

 

UAB „Automatikos biuras“ 

Europos pr. 122, Kaunas 

+370-647-05929 

www.automatikosbiuras.lt 

info@automatikosbiuras.lt  

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 02 24 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite