Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip pargabenti naudotą automobilį iš užsienio? Visi atsakymai Jums.

   2019-10-18

Radote automobilį vienoje iš Europos Sąjungos šalių ir svarstote kaip jį parsigabenti? Bene saugiausias, paprasčiausias, o ir optimaliausias automobilių gabenimo būdas – rinktis autovežius. Jais automobiliai bus pargabenti maksimaliai saugiai ir už konkurencingą kainą, vertinant kelionės išlaidas ir eksploatacinius rodiklius. 

 

 

Kaip užsakyti gabenimą autovežiu?

Radote Jums patinkantį automobilį vienoje iš ES šalių ir susiderinote su pardavėju dėl pirkimo sąlygų? Laikas apsispręsti, kas perveš automobilį į Lietuvą. Net jei tai būtų naujas, tiesiai iš gamyklos atkeliaujantis automobilis ar motociklas. UAB „Autopas” atstovas Povilas Dugnas pataria kreiptis į patirties automobilių pervežimuose turinčią įmonę, kurios vairuotojai gerai žino maršrutus bei pardavimo vietas, važiuoja mažaisiais, 4 vietų autovežiais. Taigi, Jums rūpimą automobilį galės paimti net iš tokių vietų, kur didieji autovežiai neprivažiuotų. Jei esate iš kito miesto - sutartį suderinsite ir pasirašysite internetu. Į vietą važiuoti nereikės. Tai užtruks vos kelias minutes ir Jūsų automobilis jau visai greitai pasieks Lietuvą.

 

Kokie automobilio gabenimo autovežiu privalumai?

Pirmiausiai – saugumas ir kaina. Gabenami automobiliai turi CMR draudimą iki 250 tūkst. eurų, o autovežius vairuoja patyrę vairuotojai, kurie ne tik žino kaip tinkamai pritvirtinti gabenamas transporto priemones, tačiau pažįsta daugelį Europos kelių, be to, patys pakrauna automobilius. Dar daugiau, kad ir kurioje šalyje būtų Jūsų norimas automobilis, 15 asmenų „Autopas“ kolektyve yra įvairiomis kalbomis puikiai kalbančių darbuotojų, todėl pardavimo vietoje vairuotojas galės aptarti visą reikiamą informaciją.

 

 

Dar vienas ne mažiau svarbus gabenimo „Autopas“ pliusas – jei pageidausite, nuvykęs į vietą vairuotojas Jums paskambins ir apibūdins kaip vizualiai atrodo automobilis. Jei dėl išgirstos informacijos Jūs nebenorėsite jo pirkti, už papildomą mokestį vairuotojas galės nukrypti nuo maršruto ir nuvažiuoti apžiūrėti kito Jus dominančio automobilio. Jei šis atitiks Jūsų lūkesčius, pargabens būtent tą.

 

Jei perkate automobilį su defektais, daugiau nei prieš septynerius metus įsikūrusi „Autopas“ gali padėti susitvarkyti parvežtą automobilį ir pasiūlyti geriausias sugedusių detalių kainas. Taip pat, įmonė bendradarbiauja su Kaune įsikūrusiu automobilių servisu, kurį, pageidaujant, rekomenduoja klientams – ar reikės tik konsultacijos, ar automobilio remonto.

 

 

Taigi, perkamo automobilio gabenimas „Autopas“ autovežiais taupo Jūsų brangų laiką ir suteikia papildomų paslaugų. Besiplečiančios įmonės darbuotojai visuomet pasiryžę įgyvendinti klientų lūkesčius, ar tai būtų automobilio ar krovinių gabenimas, ar net priekabų iki 3,5 t nuoma ar remontas.

 

 

 

UAB „AUTOPAS“

Raudondvario pl. 172 B, Kaunas

Tel. +370 626 81608

El. p. info@autopas.lt

www.autopas.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite