Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip pašalinti autoįvykyje padarytą žalą?

   2016-09-27

Patekus į autoįvykį sunku nepasimesti. Tokie incidentai ištinka netikėtai ir da˛nas vairuotojas nėra pasiruošęs tinkamai susitvarkyti su tokia situacija. Labai svarbu išlaikyti šaltą protą ir ˛inoti keletą patarimų, ką daryti autoįvykio atveju.

Visų pirma, reikia pasirūpinti ˛monių ir turto saugumu. Kai kuriais atvejais į autoįvykio vietą yra būtina nedelsiant kviesti policiją – kai yra su˛alotų ˛monių, eismo įvykyje nukenčia daugiau nei dvi transporto priemonės, šalims sunku susitarti dėl aplinkybių arba nukenčia trečiosioms šalims priklausantis turtas. Jei tokių aplinkybių nėra, policijos kviesti nebūtina. Autoįvykio dalyviai tiesiog vietoje turi u˛pildyti deklaraciją, kurioje yra nubrai˛oma įvykio schema bei aprašomos visos aplinkybės. Po to įprastai prasideda bendravimo su draudimo bendrovėmis procesas, bet šių formalumų šiais laikais galima išvengti.

Jei planuojate automobilį remontuoti, geriausia tiesiogiai kreiptis į remonto įmonę, draudimo kompanijos partnerę. Ten dirbantys specialistai atliks automobilio ap˛iūrą, sutvarkys visus su šiuo įvykiu susijusius formalumus. Todėl Jums nereikės gaišti laiko apsilankymui draudimo bendrovėje

Viena tokių įmonių, galinti perimti bendravimą su draudimo bendrovėmis, yra „ˇėručio“ autoservisas. Ši Savanoriu pr. 266, Kaune veikianti, daugiau nei 20 metų patirtį turinti įmonė, yra pasirengusi visapusiškai pasirūpinti autoįvykio padariniais, todėl į ją galite kreiptis iš karto po nemalonaus incidento, net nesikreipę į draudimo bendrovę. ˇėručio“ autoservisas bendraus su draudimo kompanija, suderins remonto kainą ir sutvarkys Jūsų automobilį, todėl Jūs atsikratysite daug autoįvykio sukeltų rūpesčių. Autoservise bus pilnai suremontuotas Jūsų automobilis – bus atstatyta pa˛eista kėbulo geometrija, perda˛yti apgadinti kėbulo elementai, sutvarkyta automobilio pakaba bei kiti pa˛eidimai. Kol Jūsų mašina bus remontuojama, Jums nemokamai bus suteiktas pakaitinis automobilis. Stipriai pa˛eisti automobiliai, kurių negalima toliau eksploatuoti, remontui „ˇėručio“ servise priimami iš karto. Įmonės darbuotojai padės Jums atgabenti automobilį iš įvykio vietos. „ˇaliakalnio ˇėrutis“ taip pat u˛siima automobilių einamuoju remontu bei autodetalių prekyba.

Autoįvykiai visuomet sukelia daug nemalonių emocijų. Tačiau įsidėmėję šiuos patarimus galėsite altakraujiškai susitvarkyti su situacija bei greitai tęsti savo kasdienius darbus.

1.Įvykus autoįvykiui svarbu pasirūpinti ˛monių ir turto saugumu bei u˛pildyti įvykio deklaraciją. Po to da˛nai seka bendravimas su draudimo bendrove, bet šio proceso galima išvengti.
2.Šiais laikais po autoįvykio nėra būtina kreiptis į draudimo bendrovę – visais formalumais ir automobilio remontu gali pasirūpinti specialistai.
3.UAB „ˇaliakalnio ˇėrutis“ gali perimti didelę dalį Jūsų rūpesčių – ši įmonė gali atlikti apgadinto automobilio ap˛iūrą, suderinti remonto kainą bei jį sutaisyti. Klientams suteikiamas pakaitinis automobilis.

UAB „Žliakalnio žėrutis"
Savanorių pr. 266, Kaunas
Tel: +370 37 313778
info@zerutis.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 10 16 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite