Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip pasirinkti patikimą autoservisą? Sėkmingo verslo formulė.

   2020-11-09

Kaip nesuklysti renkantis automobilių meistrą, kokios pasekmės taisant pas atsitiktinius mechanikus?.. Į šiuos ir kitus klausimus atsako sėkmingai besiplečiančio autoserviso UAB „Deikara“ bendrasavininkas, 15 metų darbo patirtį turintis ekspertas Aivaras Karalius.

 

Pasak eksperto, svarbiausias kriterijus renkantis autoservisą –  profesionalumas ir kokybė už protingą kainą. Svarbu pasidomėti, ar autoservisas turi modernią įrangą ir dirba patyrę specialistai, kokie atsiliepimai. Tai lemia klientų pasitikėjimą ir autoverslo sėkmę. „Laikydamiesi šių taisyklių, įgijome klientų pasitikėjimą. Didėjant jų skaičiui, remonto dirbtuves išplėtėme iki modernaus autoserviso, kuris neseniai naujai atvėrė duris ir tebeplečia paslaugų spektrą,“ – sako A. Karalius.

 

Kokybiškos detalės padeda sutaupyti ir tausoja automobilį

Eksperto nuomone, nors originalių, kokybiškų detalių kainų skirtumas gali siekti nuo trečdalio iki dviejų kartų, bet tai suteikia automobiliui saugumo ir ilgaamžiškumo. Kokybiški stabdžiai stabdo vos paspaudus, padeda išvengti avarinių situacijų kelyje, ko negalima tikėtis iš pigaus daikto. Klientai ir sutaupo, nes, įdėjus kokybiškas stabdžių kaladėles, gali apie jas pamiršti dviem metams – nesijaučia jokių stabdžių diskų nusidėvėjimo simptomų,  nelenda rūdys. Pigias kaladėles, žiūrėk, reikia keisti jau po metų.

 

Pasak A. Karaliaus, tikslus ratų suvedimas irgi užtikrina saugų bei stabilų automobilio valdymą, o taip pat pailgina padangų tarnavimo laiką. Todėl geriau kreiptis į profesionalus, turinčius naujausią įrangą. Pavyzdžiui, atlikus ratų suvedimą su naujausiu 2020 metų amerikietišku ratų suvedimo stendu 2D, jis bus gerokai tikslesnis ir patikimesnis nei su greito suvedimo 3D.  Tikslus ratų suvedimas ne mažiau svarbu nei geri stabdžiai ar tepalai, nes tai užtikrina saugumą, sumažina degalų sąnaudas net iki 10 proc., ne taip greitai dėvisi ir važiuoklės dalys. Vairuotojai dažnai be reikalo nekreipia dėmesio, kai vairą „pamėto“ į šalis. Ypač dažnai taip nutinka po smūgio su kliūtimi, įvažiavus į duobę. Suvedimą rekomenduotina atlikti ir po važiuoklės remonto, pravažiavus daugiu kaip 10–15 tūkst. km, pakeitus vairo kolonėlę, ratų traukes, atramines gumas ar ratlankius.

 

Geras meistras pataria ir neišpučia kainų

Pasak eksperto, profesionalus meistras visada informuos, ką būtina remontuoti, o kas gali palaukti, kokios galimos pasekmės nepašalinus vieno ar kito gedimo. Pavyzdžiui, važiuojant „muša“, vibruoja vairas, bet žmogus sako, kad jam netrukdo. Svarbu paaiškinti, kad „mušimas“ atsiranda dėl stabdžių sistemos gedimų (nekokybiškų stabdžių diskų detalių ar nusidėvėjimo, perkaitimo) ir kad tai išdaužo, gadina visą važiuoklę.

 

Sąžiningas specialistas, aptikęs papildomų gedimų, nieko nedaro nepasitaręs su klientu, neišaugina kosminių kainų, pasako, už ką ir kiek jis moka. Pasitaiko, kad kai kurie meistrai išpučia kainą arba naudoja nekokybiškas detales, tepalus. Taisant pas atsitiktinius mechanikus „garaže“ žmonės sumoka pigiau, bet ne visada tai patikima. A. Karaliaus teigimu, ne paslaptis, kad Lietuvoje plačiai naudojami ir padirbti tepalai, kitos eksploatacinės medžiagos. O ypač naujesnių automobilių varikliai gerokai jautresni. Supylus skiestus nekokybiškus tepalus, sutrumpinamas variklio tarnavimo laikas, taip pat automobilis ima „ryti“ tepalus, pradeda kimštis ekosistemos ar „užkala“ variklis net nepravažiavęs viso kilometražo. Vienas iš požymių – padidėjęs baltas dūminimas.

 

Uždelsus ar pataupius, vietoj keliolikos eurų vėliau išleidžia krūvą pinigų, nes nešalinamos mažos problemos sukelia dar didesnes.  

 

Autoservisas „Deikara“ kokybiškai atlieka įvairius tiek naujų, tiek senų, net antikvarinių automobilių remonto darbus. Taip pat – ratų suvedimą moderniausia 2D įranga, konsultuoja perkant naują automobilį. Keičiami tepalai, alyvos yra perkami tik iš žinomų pasaulyje firmų atstovų Lietuvoje.

    

 

 

UAB „DEIKARA“

Šilalės g. 6, Kaunas

Tel. +370 679 05855

uabdeikara@gmail.com

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2022 08 04 
Kontaktai: tel. (8 670) 316 00, faks. (8 670) 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2022. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite