Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip pastatyti nebrangų, kokybišką ir šiltą namą?

   2019-04-17

 

Gyvenamasis būstas – ne tik vieta pernakvoti, bet ir šeimyninių lūkesčių išsipildymas. Būtent todėl siekiama, kad namas, o ypač statytas naujai, būtų patogus, funkcionalus ir nekeltų rūpesčių. Nė vienas nenori ir nesitiki, kad brangiai kainavęs ir ilgai kurtas būstas greitai būtų remontuojamas. Būtent todėl jau pradiniuose namo statymo etapuose, itin svarbu išsirinkti ne tik kokybiškas medžiagas, bet ir patikimus partnerius – statybininkus.

 

Kaip teigia D. Andrulis, per dešimtį darbo metų yra tekę vykdyti įvairiausių klientų norų: statyti tiek didelės kvadratūros gyvenamuosius namus, tiek ir tik vasarą naudojamus sodo namelius ar vasarnamius. Nors klientai ateina turėdami tik vieną norą: ilgai tarnausiantį, šiltą, patogų namą, patyręs specialistas, žvelgdamas į konkretų atvejį, parenka tinkamiausią statybos technologiją, pritaiko savo žinias, ieško efektyviausių sprendimų, pataria.

Statybų sektoriuje besidarbuojantis D. Andrulis įžvelgia ir tokią tendenciją: nusprendusieji, kad nori greitai pastatomo, ilgaamžio namo dažniausiai renkasi karkasinį būstą. Tai patikimas ir ekologiškas sprendimas. Jį lengva tinkamai apšildyti, galima greitai sumontuoti. Namo išorėje dažniausia montuojamos medžio detalės, padedančios atskleisti natūralią estetiką, tiesa, galima rinktis tinko, dekoratyvinių plytų, akmens masės detales. Lygiai taip pat yra renkamasi ir būsima stogo danga. Tai gali būti šiferis, plieniniai ar skardiniai elementai, betoninės ar keraminės čerpės. Priklausomai nuo finansinių galimybių, pasirenkama ilgiau ar trumpiau aukščiausias savybes išlaikančios medžiagos.

 

Ilgiau nei dešimt metų užsiimantis statyba, puikus savo srities specialistas atkreipia dėmesį, jog visų trokštama kokybė ir greitis statant namą yra įmanomi tik renkantis tinkamas medžiagas ir samdant aukščiausios kvalifikacijos darbuotojus. Būtent todėl dažnu atveju, ne tik Lietuvoje, bet ir Skandinavijos šalyse dirbęs ir ten įgytą patirtį taikantis D. Andriulis konsultuoja namo savininką ir apie medžiagas, kurias reikia įsigyti. Tik taip galima užtikrinti, kad būstas bus šiltas, ekonomiškas, patvarus. Darbų kokybę įrodo ir suteikiama penkerių metų kokybės garantija – ją turėtų teikti kiekviena įmonė ar privatus asmuo, dirbantis statybų sektoriuje.

 

Dažniausiai D. Andrulis teikia šlaitinių stogų dengimo, renovacijos, karkasinių namų, sodo namelių statybos paslaugas. Jų kokybę garantuoja su verslo liudijimu dirbantis bei ilgametę patirtį turintis specialistas.

 

 

 

DONATAS ANDRULIS

Tel. 8 600 12939

El. p. donatasandrulis85@gmail.com

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 11 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite