Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip per trumpą laiką išmokti vyro pajamas pranokstančios profesijos? Mesk sau iššūkį – tapk profesionalia kirpėja.

   2018-01-25

Tikriausiai nė neabejojate, jog grožio industrija Lietuvos rinkoje itin sparčiai auga. Per pastaruosius dvejus metus ji sudarė 16% visų šalyje veikiančių verslo sričių. Nors kirpyklų ir grožio salonų pasiūla yra didelė, kokybę ir estetiką vertinantys klientai niekuomet neatsisakys profesionalių kirpėjų darbo. Vis dėlto šios srities specialisčių trūksta. Tad jei svajojate gyventi grožio industrijoje ir uždirbti daugiau negu jūsų vyras, meskite sau iššūkį tapti profesionalia kirpėja. „R Style House“ mokymo centro organizuojami plataus profilio kirpėjų kursai padės pasiekti šį tikslą – tai ypatinga kirpėjų mokykla, kurioje moterys gali iš naujo atrasti save.

20 metų grožio srityje dirbanti kirpėjų kursų vadovė Rita Mikalajūnienė teigia, kad puikus kirpėjas – tai ne tik geras stilistas, koloristas, bet ir nuoširdus draugas. Akivaizdu, jog ilgametė patirtis grožio industrijos srityje specialistei padėjo suvokti, kas šiame versle leidžia pelnyti klientų pasitikėjimą, todėl ir mokymų metu būsimosios kirpėjos yra orientuojamos ne tik į plataus profilio kirpimo įgūdžių tobulinimą, bet ir į nuoširdų santykio su klientais užmezgimą. Natūralu, jog ir pati kirpėjų mokymų aplinka – tai ne oficiali įstaiga, bet jauki erdvė, kurios palikti nenori nei pati vadovė, nei jos mokinės. „Iš tiesų draugiška kirpėjų kursų atmosfera daug duoda bendram profesiniam tobulėjimui. Čia mes dirbame mažose grupelėse, todėl dėmesį skiriame kiekvienai mokinei atskirai, viskas yra labai individualizuota“, – teigia R. Mikalajūnienė.

Plataus profilio kirpėjų kursai trunka 4 mėnesius. 20% mokymų užima teoriniai užsiėmimai: kirpimo, šukuosenų modeliavimo, dažymo bei cheminio plaukų garbanojimo ir tiesinimo technologijų pristatymas. Likusieji 80% skiriami praktikai, kuomet būsimos kirpėjos dirba su realiais klientais indvidualioje darbo vietoje. Negana to, kirpėjų mokymų metu profesinėmis įžvalgomis dalijasi ir konkrečių kvalifikacijų meistrai, besivadovaujantys naujausiomis žiniomis, taip pat yra organizuojami ir papildomi koloristikos seminarai, kvalifikacijos kėlimo kursai.

Taip „R Style House“ vykdomi kirpėjų kursai išugdo puikią specialistę, teikiančią profesionalų ir kokybišką darbą. Po šių mokymų Jūsų pajamos išaugs daugybę kartų, galėsite individualiai dirbti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio kirpyklose, grožio salonuose, o galbūt panorėsite steigti savą verslą. Jei nerimą kelia kirpėjų kursų kaina, dėl to nesijaudinkite – sumą galima mokėti ir dalimis. Tad jei tik turite noro pasinerti į grožio pasaulį ir taip pagerinti ne tik savo, bet ir kitų gyvenimo kokybę, nedvejokite, šiai vietai reikia Jūsų.

Rita Mikalajūnienė
„R Style House“
Žemaičių g. 31, LT-44175, Kaunas
Tel.: 8 685 149 53
El. paštas: rstylemokymai@gmail.com
Facebook paskyra: RstyleHouse
www.rstylehouse.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite