Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip sumažinti dėl vagysčių ir sukčiavimų patiriamus nuostolius?

   2019-03-29

Verslo įmonės susiduria su problema – nors apsaugai skiriama vis daugiau lėšų, dėl vagysčių patiriami nuostoliai kai kada siekia net iki 30 procentų nuo apyvartos. Ar jūsų įmonės apsauga efektyvi? Kur yra taip vadinamos saugumo spragos? Ar galimi pigesni, bet veiksmingesni apsaugos variantai? Apie tai pasakoja UAB „Taktikos“ vadovas Aidas Gruodys.

 

 

 

Kas yra saugumo auditas ir kam jo reikia?

Verslo sektoriuje, nepaisant naujų technologinių galimybių ir apsaugai didinamų lėšų, vagysčių ir su tuo susijusių nuostolių mastas nemažėja. Saugumo auditas Lietuvoje – nauja sritis, kurios tikslas yra ne prekių ar technikos apsauga, bet pačios apsaugos sistemos analizė. Audito metu tikrinama, kas konkrečiai neveikia, kur apsaugos sistemoje yra spragos, siūlomi sprendimai, kaip apsaugą efektyvinti – užuot didinus apsaugai skirtas lėšas, siūloma modifikuoti ir tobulinti pačią sistemą.

 

Kaip atliekamas saugumo auditas?

Apsaugos sistemų auditas prasideda dviem būdais. Pirmas – pokalbis su vadovybe – jei vadovai žino, kur yra problema, ieškoma, kaip ją spręsti. Antras – jei vadovybė negali pasakyti, kaip atsiranda nuostoliai, tada, simuliuojami nusikaltimai, inscenizuojamos vagystės ir tikrinama, kur sistemoje yra „spraga“. Audito metu, analizuojama, kur taikomos perteklinės priemonės (pvz., per daug apsaugos darbuotojų), kur galima efektyviau panaudoti esamus resursus (kitoks video kamerų išdėstymas), personalo darbuotojai instruktuojami, kaip atpažinti vagiliaujantį asmenį ir kaip operatyviai reaguoti įtarus vagystę, sukčiavimus ir kt.

 

Saugumo auditas – nauda ir įmonei, ir saugos tarnybai

Efektyvesni sprendimai ne visada yra brangesni, o saugumo auditas padeda įmonei sutaupyti dviem būdais – leidžia sumažinti apsaugai skiriamas išlaidas, suefektyvinti apsaugą ir sumažinti vagysčių bei sukčiavimų skaičių. Įmonės, užsisakę saugumo auditą, sutaupo kartais net iki 50-80 proc. apsaugai skiriamų lėšų.

Auditas naudingas ne vien įmonei, bet ir su ja bendradarbiaujančiai saugos tarnybai. Ką išlošia saugos tarnyba, jei įmonė moka jai mažiau? Suefektyvinus apsaugą, įmonė perka jau ne tik apsaugos darbuotojo darbo valandas, o pažangesnes priemones, todėl įmonės bei saugos tarnybos džiaugiasi didesniu darbo produktyvumu ir didesniu pelnu.

 

 

 

UAB „Taktikos“ įkurta 2018 m. pradžioje, tačiau darbuotojai turi sukaupę daugiametę patirtį – įmonės įkūrimas buvo ilgalaikės ankstesnės profesinės veikos rezultatas. Siekdama užtikrinti maksimalų saugumą, įmonė bendradarbiauja su kriminologais, psichologais, teisininkais, saugos tarnybomis, ir kt. Įmonės klientai – statybos ir transporto bendrovės, gamybos ir prekybos įmonės, restoranai, žemės ūkio bendrovės Lietuvoje ir kitose šalyse.

 

AIDAS GRUODYS

Uždaroji kokybės ir saugumo kontrolės AB „Taktikos“

Tel. nr. +370 656 88488

El. paštas: info@taktikos.lt

www.taktikos.lt

 

 

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 27 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite