Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip sutaisyti,pakeisti ir nupirkti padangas neišeinant iš namų

   2015-10-08

Kai neturime laiko maistui gaminti, užsisakome mėgstamiausią patiekalą, kuris greitai atkeliauja į namus. Kai reikia keisti automobilio padangas, šį darbą atidėliojame iki paskutinės akimirkos, o vėliau skundžiamės dėl eilėse sugaišto laiko arba iš gatvės trumpalaikio darbo rinką papildžiusių „meistriukų“... Tačiau to galima išvengti. Kaip?
Už pasitikėjimą atsilygina profesionalumu
UAB „Valdorama“ mobili ratų taisykla, arba kitaip sunkiosios technikos ir lengvųjų automobilių padangų montavimo ir remonto servisas, ne tik siūlo įsigyti naujas kokybiškas padangas, bet ir jomis „apaus“ jūsų transporto priemonę bet kurioje vietoje ir bet kokiu laiku. „Dažniausiai viską sutvarkome per valandą, todėl žmogui pietaujant galime pakeisti jo automobilio ar kitos transporto priemonės padangas“, – teigia UAB „Valdorama“ direktorius Evaldas Nokas. Jo nuomone, nors daugelis lietuvių renkantis padangas dar vadovaujasi stereotipais, vis daugiau žmonių pasitiki specialistų, išmanančių savo darbą, patarimais ir rekomendacijomis. „Aš tai vadinu „viena bobutė sakė“ sindromu. Žmonės prisiklauso pasakojimų apie padangas ir prisikuria mitų. Į kiniškas padangas nereikia net žiūrėti, jei aš neatsuku rato varžtų, neatsuks ir jie, mobiliose taisyklose nedirba profesionalūs darbuotojai kaip didžiuosiuose servisuose – tai mitai, iškraipantys tikrovę“, – dėsto E. Nokas. Klientas gali internetu užsisakyti padangas, o patyrę įmonės darbuotojai atliks likusį darbą. „Jei nesugebame atlikti darbo, neimame pinigų“, – tikina UAB „Valdorama“ vadovas.
Internetinės prekybos privalumai ir trūkumai
Paklaustas apie lietuvių pirkimo internetu įpročius, įmonės vadovas teigia, kad tie žmonės, kuriems jau teko išbandyti UAB „Valdorama“ teikiamas paslaugas, drąsiai perka internetu, o jei kyla klausimų, konsultuojasi telefonu. „Nors padangos prekė, kurią kai kurie nori paliesti sandėlyje, didėjantys pardavimai internetu rodo, kad tai nėra būtinybė“, – pasakoja E. Nokas. Jis teigia, kad geriausia kokybės garantija – klientų rekomendacijos, todėl daug dėmesio skiria įmonės personalo profesionalumui. „Dirbame siauroje srityje, todėl mūsų darbuotojai turi būti geresni už universalius servisų meistrus, kurie dažnai į tokius smulkius darbus nežiūri rimtai“,– sako E. Nokas. Jo nuomone, nors brangi technika, kuria pakeliamos didžiagabaritės mašinos yra svarbu, patirtis, įdirbis ir žinojimas, kaip elgtis unikalioje situacijoje, – dar svarbiau. is prisiminė įmonės darbuotojų nuotykius, kai tekdavo po kelias ar keliolika valandų laukti dėl dvidešimties minučių darbo. „Norint patekti į kai kurių gamyklų ar organizacijų teritorijas, pavyzdžiui, uosto, reikia specialių leidimų, kurių išdavimas užtrunka“, – pasakoja direktorius. Nors kol kas pagrindiniai įmonės klientai yra ūkininkai, sunkvežimių savininkai, statybos darbų įmonės, tikimasi, kad galimybė pasikeisti padangas negaištant laiko ir neklaidžiojant po miestą ieškant tinkamiausio serviso, sužavės ir lengvųjų automobilų vairuotojus.

Evaldas Nokas
UAB „Valdorama“ direktorius
Ateities plentas 30b, Kaunas
8 676 63366
info@padangumontavimas.lt
www.padangumontavimas.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 06 03 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite