Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip užtikrinti centralizuoto šildymo sistemos ilgaamžiškumą?

   2019-05-31

Apytakinio vandens kokybinių parametrų koregavimas cheminiais preparatais plačiai taikomas šiuolaikinėse katilinėse. Rinkoje yra gana platus asortimentas chemikalų bei vandens paruošimo  būdų, skirtų katilų maitinimo vandens tinkamam paruošimui.

 

 

          Gerai žinoma, kad dėl apytakinio vandens kietumo katiluose, šilumokaičiuose ir vamzdynuose susiformuoja nuoviros. Naudojant natrio katijonitinį, pirminio vandens minkštinimo metodą, vandens kietumas gaunamas ne daugiau kaip 0,01 mg-ekv/l, tačiau vandens minkštinimo filtrai nesumažina vandenyje ištirpusių druskų kiekio, katile kaitinant tokį vandenį išsiskiria angliarūgštė, be to, papildant sistemas šaltu vandeniu kartu patenka ir didelis kiekis ištirpusio deguonies, o tai pagrindinės priežastys, kurios sukelia koroziją ir nuosėdų susidarymą. Šiuo atveju deguonies ir angliarūgštės neutralizavimą, bei nuosėdų pavertimą į paslankų šlamą galima tik naudojant chemikalus.

 

Kompleksiniо katilų maitinimo vandens paruošimo chemikalо HYDRO-X veikimas ir privalumai apsaugant katilus ir vamzdynus nuo korozijos ir nuovirų susidarymo:

 

HYDRO-X jau  du dešimtmečius taikomas Lietuvoje vandens šildymo, garo ir elektrodinėse katilinėse. Patirtis parodė, jog preparatas visuomet veikia efektyviai, jeigu griežtai laikomasi jo naudojimo technologijos. Todėl HYDRO-X parduodamas tiktai išanalizavus vandens ruošimą konkrečioje katilinėje, parinkus optimalią jo dozavimo schemą ir įrangą, užtikrinant tolesnę reguliarią vandens kokybės ir HYDRO-X dozavimo kontrolę

 

Tinkamai dozuojant HYDRO-X ne tik apsaugo katilus nuo korozijos, bet ir palaipsniui šalina „atlupa“ seniau susidariusias nuoviras.

 

Lietuvoje HYDRO-X pradėtas naudoti daugiau kaip prieš du dešimtmečius ir sėkmingai   naudojamas vandens šildymo bei garo katilinėse.

 

Šiuos darbus atlieka ir preparatą tiekia Danijos gamintojo Hydro-X A/S atstovas Lietuvoje UAB „Hydro-X LT“.

 

 

 

UAB „HYDRO-X LT“

Europos pr. 91-101, Kaunas

Tel/faks. (8 37) 391255

Mob. 8-678-77177

El.p. gintautas@hydro-x.com;

http://www.hydro-x.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite