Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

KAISAI šilumos siurbliai – ir patogu, ir ekonomiška

   2020-03-24

Šilumos siurbliai, kuriais rekomenduojama pakeisti kieto kuro katilus, padės ne tik daug patogiau gyventi, bet ir sumažins išlaidas šildymui ir karštam vandeniui. Vienas geriausių pasiūlymų šilumos siurblių rinkoje yra gamintojo KAISAI įrenginiai, kuriais prekiauja bendrovė „Gairana“.
 

 

 

Veikia ir prie minus 20 laipsnių

Atsisakyti kieto kuro katilų ir juos pakeisti moderniais šilumos siurbliais rekomenduojama visiems, kurie nori net patogiau ir taupiau gyventi, bet ir turėti aplinkos orui ir klimatui draugišką šildymo sistemą.

 

Vienas geriausių pasirinkimų yra seną kieto kuro katilą pakeisti nauju Lenkijos gamintojo KAISAI šilumos siurbliu „Eco Home“, kuriais prekiauja UAB „Gairana“ – vidaus ir lauko inžinerinių sistemų prekybos kompanija, veikianti nuo 1997 metų. Per savo veiklos metus „Gairana“ tapo vienu didžiausių specializuotų prekybinių tinklų Lietuvoje, šiuo metu turinčiu padalinius Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje. Kadangi didžiąją dalį produkcijos „Gairana“ importuoja tiesiai iš gamintojų, ji gali pasiūlyti pačias palankiausias kainas ir atsiskaitymo sąlygas.

 

Ne išimtis kainos ir kokybės atžvilgiu yra ir KAISAI šilumos siurbliai, kuriuos „Gairana“ ekspertai rekomenduoja visiems, norintiems savo namuose turėti ir patogų, ir ekonomišką įrenginį.

 

 

KAISAI „Eco Home“ yra daugiafunkcinis „split“ tipo oras-vanduo šilumos siurblys. „Split“ tipo siurbliai yra tokie, kai lauke montuojamas kompresorius, o patalpų viduje – pats šilumokaitis.

 

„Šių šilumos siurblių pranašumas yra tas, kad jie išlaiko savo galią šildymui net ir prie žemų lauko temperatūrų. KAISAI gamintojo siurbliai yra pritaikyti vidutinio šaltumo ir šaltiems regionams. Pastariesiems priskiriama Skandinavija, kai vidutinė žiemos temperatūra gali siekti ir minus 10 laipsnių, o Lietuva priklauso vidutinio šaltumo regionams, kai vidutinė žiemos temperatūra yra apie nulį laipsnių. Kitaip tariant, net jei Lietuvoje būtų ir minus 20 laipsnių, nors tokias žiemas jau sunkiai prisimename, tikrai nesušalsite, šilumos siurblys puikiai veiks. Šiuose katiluose yra integruotas elektrinis tenas, kuris pradeda veikti esant ekstremalioms oro temperatūroms, kai kompresorius nebepajėgia užtikrinti energijos“, – aiškino bendrovės „Gairana“ vidaus inžinerinių tinklų pardavimų vadovas Karolis Kiškiūnas.

 

Jis pabrėžė, jog šilumos siurbliai „Eco Home“ dirba ypač efektyviai, kai lauke žiemomis vyrauja tokia temperatūra, kokia dabar jau įprasta Lietuvoje. Šilumos siurblio naudingumo koeficientas siekia net 4,7.

 

 

Patalpas gali ir vėsinti

Dar vienas šilumos siurblio „Eco Home“ pranašumas yra tas, kad jį sumontuoti yra labai lengva. Namuose reikia tik elektros įvado, kurį visi jau ir turi. Pavyzdžiui, norint įsirengti dujų katilą, pirmiausia reikėtų įsivesti dujų įvadą, o tai gali užtrukti ir pusę metų.    

 

„Šilumos siurbliui veikti užtenka tik elektros energijos, tad ypatingų reikalavimų jį susimontuoti nėra. Tad viskas paprasta ir turėsite šildymą, karštą vandenį bei daug mažesnes sąskaitas“, – tvirtino K. Kiškiūnas.

 

Šilumos siurblys žiemą šildo, o vasarą jis taip pat nestovi be darbo, nes gali vėsinti patalpas. „Yra galimybė šitą siurblį suprogramuoti taip, kad vasarą jis į grindų šildymą tiektų ne šiltą, o vėsų vandenį. Kai kurie žmonės savo namuose jau įsirengia ir lubų, sienų šildymo sistemas. Į jas vasarą šilumos siurbliu tiekiamas vėsus vanduo, todėl patalpos yra pasyviai vėsinamos, jose galima jaustis komfortiškai, nes kondicionieriais nepučiamas šaltas oras, todėl nenusirgsite sloga“, – aiškino pašnekovas.

 

Įrenginio „smegenys“ – mobilios

Svarbu ir tai, jog šilumos siurblio „Eco Home“ valdymas yra labai paprastas. Jį galima nustatyti veikti tokiu režimu, kokiu norite, todėl jis daugiau šilumos gali gaminti būtent tomis dienomis ar valandomis, kai labiausiai reikia. Jei norite išvykti atostogų, siurblį galite nustatyti taip, kad jis veiktų budėjimo režimu, o prieš jums grįžtant imtų gaminti daugiau energijos, tad įžengsite į šiltus namus.

 

Šilumos siurblys „Eco Home“ yra mažo dydžio ir svorio (56kg), todėl įrenginys gali būti montuojamas mažose vidaus patalpose. „Pavyzdžiui, šilumos siurblį galite pastatyti kokiame tamsiame kambarėlyje, o jo automatiką, vadinamąsias smegenis galima išimti ir jas pasidėti, pavyzdžiui, koridoriuje ar kitoje jums patogioje vietoje, taip nuolat matysite visą katilo darbą, parametrus, galėsite jį reguliuoti, o prie paties katilo nereikės nė piršto prikišti“, – teigė K. Kiškiūnas.

 

 

Jis pabrėžė, jog visi šilumos siurblių gamintojai deklaruoja puikius įrenginių parametrus. „Jie bei įrenginių savybės yra daugmaž panašios, bet visada patarčiau atkreipti dėmesį į šilumos siurblių naudingumo koeficientą, funkcionalumą, kitus patogumus“, – rekomendavo bendrovės „Gairana“ atstovas.

 

 

 

 

UAB „GAIRANA“

9-ojo Forto g. 37, Kaunas

Tel. +370 37 353 884

El. p. kaunas@gairana.lt

www.gairana.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite