Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kanceliarinės ir biuro prekės naujoje el. parduotuvėje!

   2015-05-26

Platus prekių asortimentas net neatsitraukiant nuo kompiuterio ekrano, patogus ir laiką taupantis apsipirkimas – visa tai siūlo įmonė „Fastlita“, atidariusi naują elektroninę parduotuvę: www.fastlita.lt.

Kodėl verta apsipirkti el. parduotuvėje?

Visų pirma, čia rasite didelį įvairių prekių pasirinkimą – bemaž 10000 prekių, skirtų biurams ir mokyklai, kanceliarinių prekių, popieriaus gaminių, įvairių rūšių antspaudų ir dar daug kitų. Visai nesvarbu ar jums reikia tik papildyti apskaitos žurnalų bei kasos čekių atsargas, ar jūsų biuras tik kuriasi ir jums reikia įvairių biuro reikmenų, baldų, konferencijų technikos, popieriaus kopijavimui ar spausdinimui - www.fastlita.lt rasite visko, ko jums reikia.

Tiesa, daugelis vis dar vengia pirkti el. parduotuvėse, kadangi negali apžiūrėti prekių ir bijo įsigyti nekokybišką daiktą. Įmonė „Fastlita“ savo klientams siūlo patikimų gamintojų, kokybiškas prekes, todėl nusprendusieji įsigyti prabangesnes verslo dovanas gali būti ramūs dėl jų kokybės. Tuo tarpu visų eksploatacinių medžiagų, kurių parduotuvėje siūloma virš 10 įvairių prekinių ženklų rūšių kokybę garantuoja ISO 9001 standartų atitikimas.

Apsipirkimas naujoje el. parduotuvėje yra patogus būdas ne tik laiko atžvilgiu, bet ir finansiniu. Kadangi užsisakius prekes bet kuriuo paros metu, jas galėsite atsiimti tiek „Fastlita“ ofise (tai patogu kauniečiams), tiek „Omniva“ paštomatuose, arba jos bus pristatytos jums patogiu adresu, bet kuriame Lietuvos mieste per mažiau nei 5 dienas, o svarbiausia, jog pristatymo išlaidos jums nekainuos papildomų mokesčių.

„Fastlita“ – daugiau nei el. parduotuvė

Įmonė „Fastlita“, pradėjusi veiklą nuo kompiuterinės technikos remonto, teikia plataus profilio paslaugas. Tad susidūrus su kompiuterio, rašalinio ar lazerinio spausdintuvo gedimu suteiks remonto paslaugas, arba padės išsirinkti naujus. Tai itin patogu biurams, kadangi viena įmonė gali pasirūpinti ne tik biuro reikmenų tiekimu, bet ir kompiuterių ar spausdintuvų remontu bei aptarnavimu. Be to, įmonė specializuojasi ir kokybiškų foto spaudos paslaugų formatams iki A4 dydžio (esant poreikiui ir didesniems), laminavimo, kopijavimo, spausdinimo, skenavimo ir kitose srityse. Paslaugų skaičius yra nuolat didinamas, o su jų kainomis galima susipažinti el. parduotuvės puslapyje. Tokiu būdu siekiama klientams užtikrinti patogumą rasti viską: prekes ir naudingą informaciją vienoje vietoje.

1. 4 metus veikianti įmonė „Fastlita“ atidarė naują el. parduotuvę www.fastlita.lt, kurioje savo klientų patogumui siūlo įsigyti įvairių biuro, kanceliarinių, eksploatacinių prekių, verslo dovanų, tiesiog iš namų ar darbo vietos.

2. Įmonė, kurios veiklos profilis yra itin platus: tai ir kompiuterių, spausdintuvų remontas ir prekyba, foto spaudos, laminavimo ir kitos paslaugos.

 

Raimundas Pūras

UAB Fastlita direktorius

Žemaičių pl. 54, Kaunas

Tel. 8 675 40099

Užsakymų priėmimas tel. 8 675 40033

www.fastlita.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 11 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite