Norite tikros šventės – su pakilia nuotaika, tokios, kurią norėtųsi ilgam prisiminti? Jūsų idėjas padės įgyvendinti „Karnavalas LT“. Tai karnavalinių rūbų ir aksesuarų salonas, įsikūręs Kauno Senamiestyje, M. Daukšos gatvėje. Čia rasite viską, ko jums gali prireikti artėjančio vakarėlio ar šventės proga: drabužių, aksesuarų, perukų, kepurių bei skrybėlių, batų bei antbačių, grimo bei kaukių.

Apsilankę salone „Karnavalas LT“ galite įgyvendinti galimybę pasijusti kino žvaigžde ar garsia istorine asmenybe. Jei norite, galite persirengti kerinčia aktore Merlin Monro ar išdidžiąja Prancūzijos karaliene Marija Antuanete. Galite tapti imperatoriumi Napoleonu Bonapartu, Petru Pirmuoju ar Cezariu. Ne vieną moterį sužavės galimybė nors trumpam pasijusti tokiu personažu kaip Kleopatra. Ir tai tiktai kelios iš salone siūlomų galimybių  – galite pasirinkti pagal skonį ir potraukius.

Jūsų daug ir švęsti norite visi? Piratais ar gangsteriais, įvairių tautų ar profesijų atstovais gali būti perrengta visa švenčiančiųjų grupė. Jeigu jūsų įmonės vakarėlis teminis, bet nesinori perrenginėti darbuotojų ir svečių, „Karnavalas.LT“ pasiūlys jums įvairiausių charakteringų aksesuarų šiai progai.

Drabužio kaina parai salone „Karnavalas LT“ svyruoja nuo 20 iki 350 litų – iš to galite daryti išvadą, kad čia tikrai rasite visko, nuo nepretenzingo drabužio judriam vaikui iki puošnaus kostiumo.

„Karnavalas LT“ suteikia galimybes visą turimą drabužių ir aksesuarų asortimentą naudoti fotosesijoms – jūs galite padovanoti sau ar artimiesiems nuotaikingas nuotraukas, kupinas paslapties ir žavesio.

Jeigu jūs norite organizuoti smagų renginį, bet nežinote, kaip tai padaryti, „Karnavalas LT“ yra ta vieta, kurioje tikrai žino, kaip jums padėti. Jūs švęskite, o kitkuo pasirūpins „Karnavalas LT“.

UAB „Karnavalas LT“

Karnavaliniai rūbai ir aksesuarai.

Pardavimas ir nuoma.

Švenčių organizavimas

M. Daukšos g. 27-2, Kaunas
Tel. 8 37 209551
Mob. tel. 8 634 66422
karnavalaslt@karnavalaslt.info
www.karnavalaslt.info

Darbo laikas:
II-V 11.00-19.00
VI  11.00-16.00

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/karnavalas_lt__ten_kur_nuotaika/
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.