Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kas lemia betonavimo, tinkavimo ir dažymo kokybę

   2021-04-15

Kokios technologijos padeda kokybiškai ir greitai atlikti statybų bei apdailos darbus, teiraujamės eksperto –  visas statybų paslaugas teikiančios įmonės MB „Ako stilius“ vadovo Arkadijaus Levonyan.  

 

 

Pasak eksperto, tobulėjant technologijoms įmanoma greitai ir itin kokybiškai atlikti daugelį statybų darbų. Pavyzdžiui, „Dokadek 30“ rankiniu būdu montuojama klojinių sistema suprojektuota kaip lengva, cinkuoto plieno konstrukcija su katodinės elektrolizės būdu dengtais plieno rėmais ir mediniu bei plastikiniu kompoziciniu lakštu. Tai leidžia greitai dirbti įprastose ir tarpinėse zonose. „Doka Eurex“ statramsčiai saugiai paremia perdangų plokštes, kol pasiekiamas reikiamas betono stipris. Besijes sistemas (betonavimo aikštelę) sumontuoti, išardyti ar perkelti trunka labai trumpai, o tai padidina darbo našumą. Be to, „Doka“ klojinius galima nuimti gerokai anksčiau nepažeidžiant betono.

 

Specialistas pabrėžia, kad kokybiškam betonavimui turi įtakos ir tinkamas betono parinkimas, žvyro ir cemento proporcijos, betono sluoksnis. Dažniausiai dedami 2, antrasis – išlyginimui. Pavyzdžiui, netolygiai išbetonuotos grindys ims skilinėti, trupėti didžiausio spaudimo vietose. Tarkim, kur stovi sunkūs baldai, daiktai (spintos, šaldytuvai, įrenginiai ir kt.). Pats, tarkim, grindų betonavimas neužima daug laiko. svarbiausia išlaukti tinkamą laiką, kol betonas sukietėja, o tada atlikti kitus darbus. kokybiškas toks darbas, kuris atliekamas laikantis standartų. 

 

 

Tinkavimo ir dažymo ypatumai

Tinkas, glaistas ir technika turi būti parenkama atsižvelgiant į paviršių specifiką, paskirtį, taip pat apšvietimą (bus natūralus ar dirbtinis), kokia numatoma jo kryptis. Pavyzdžiui, istorinio paveldo objektams turi būti naudojamas tik specialus tinkas, įprastas netinka.

 

Glaistymui ypač svarbu tinkamai paruošti pagrindą, patikrinti, ar nėra nelygumų, niekas netrukdys glaistui sukibti. Kai reikia išgauti itin glotnų paviršių, pavyzdžiui, marmuro imitaciją, naudojamas ypač smulkus polimerinis glaistas. Juo dengiamas ir paskutinis sluoksnis, jei numatomas šoninis  natūralus ar dirbtinis apšvietimas. 

 

„Technologijos leidžia pagreitinti darbą ir vidaus apdailos  srityje, – sako ekspertas. – Glaistymo aparatu greitai ir kokybiškai galima nuglaistyti standartinio kotedžo sienas per dieną, o rankomis toks pats darbas užtruktų 2–3 dienas. Be to, kokybę lemia ir glaisto storis (tinkuotai sienai turi būti apie 1,5 mm). Daug lemia meistrų profesionalumas ir atsakingumas.“

 

Norint išgauti kokybę tam tikriems darbams svarbu ir tinkama patalpų temperatūra. Atliekant vidaus apdailą, tinkuojant, ji turi būti ne mažesnė kaip 0–5 laipsniai šilumos. Antraip tinkas ims trūkinėti, skilinėti, nebus kokybės.

 

Specialistas pastebi, kad kokybę lemia ir tinkamai parinktos medžiagos. Pavyzdžiui, būna, klientas nori pataupyti, perka pigesnius dažus. Tokie ilgiau džiūsta, dėl ko gali imti rastis dėmių, nelygumų. Kadangi namus įsirengiame ir remontą darome ne vieniems metams, kad jie tarnautų ilgai, svarbu ne tik profesionalūs, naujausias technologijas naudojantys meistrai, bet ir kokybiškos medžiagos.

 

 

MB „AKO STILIUS“

Vadovas Arkadi Levonyan

Tel. +370 620 78556

akostyle.lt@gmail.com

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2022 05 27 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2022. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite