Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kas yra geri, kokybiški langai?

   2014-03-31

Norite, kad namo šildymui nereikėtų išleisti daug? Reikia kokybiškų langų, kurie dar ir būtų kokybiškai sumontuoti. Vienas be kito šie du dalykai neveikia.

Specialistai tikina, kad kainų skirtumas tarp gerų ir prastų langų daug mažesnis, nei nuostoliai, patiriami įsistačius nekokybiškus langus. Kokybiški langai skiriasi visais parametrais – šilumos, garso, vandens laidumu, tvirtumu bei atsparumu vėjo apkrovai. Vis daugiau dėmesio Lietuvos pirkėjai skiria ir ekologijai.
Dauguma vartotojų skundų dėl nekokybiškų langų Lietuvoje iš tiesų turėtų būti adresuoti langų montuotojams. Montuotojų padarytų klaidų paprastai negalima ištaisyti nepermontuojant langų iš naujo. Taip dažniausiai būna tada, kai blogai užsandarinamos siūlės aplink langą. Laikui bėgant, sandarinimo putos dėl to suyra, atsiranda ertmės, per kurias skverbiasi šaltis, drėgmė ir atsiranda sąlygos pelėsiui susidaryti.
Pasak specialistų, investicija į kokybišką langų sumontavimą siekia maždaug apie 10 procentų pačių langų kainos, o nuostoliai jos nepadarius yra dideli.
„Dažniausiai pasitaikantis mitas – kad langų sandarinimui pakanka vien putų, - sako Audrius Staškus, UAB „HEINZMANN“ direktorius. -Reikia papildomų detalių, kurios apsaugo putas. Siūlę tarp sienos ir lango rėmo reikia užsandarinti specialia impregnuota sandarinimo juosta. Ji praleidžia garus iš vidaus, bet nepraleidžia drėgmės iš išorės. Po lauko palange reikia difuzinės hidroizoliacinės juostos – tada putos neskilinėja. Siūlę tarp sienos ir lango rėmo reikia užsandarinti ir iš vidaus. Tam naudojama lipni butilo ar aliuminio folijos juosta, klijuojama prie sienos ir lango rėmo“.

Kaip išsirinkti gerus langų specialistus?

„Vienas iš receptų – paprastas, -sako pašnekovas. – Įmonės, kurios specializuojasi gaminti ir pardavinėti kokybiškus langus, labiau linkusios saugoti savo gerą vardą. Jos susiranda langų montavimo partnerius, kurie dirba kokybiškai. Jeigu rizikuotų dirbti su nepatikimais montuotojais, nekokybiško darbo šešėlis kristų ir ant jų pačių – ne kiekvienas klientas susigaudys, kas kaltas dėl problemos.“  
Renkantis langus būtina atkreipti dėmesį ne tik į gaminių kokybę ar kainą. Pirmiausia reikia pasidomėti juos siūlančia įmone, pasiaiškinti, kur langai gaminami, kokio gamintojo profilis, ar turi gamintojo sertifikatus.
„Šiuo metu netrūksta įmonių, siūlančių iš Lenkijos atvežtus ar Lietuvoje gamintus pigius, tačiau nesilaikant gamybos technologijų, pagamintus langus. Jie vizualiai beveik nesiskiria nuo pagamintų pagal reikalavimus, bet gaminio kokybės ir garantijų tiesiog nėra“, - sako Audrius Staškus, UAB „HEINZMANN“ direktorius. 

UAB „HEINZMANN“, to paties pavadinimo Vokietijos koncerno antrinė įmonė Lietuvoje, turi 17 metų gamybos patirtį. Jos specializacija- pačios aukščiausios kokybės, vokiškų standartų plastikiniai langai. Įmonės produkcija atitinka CE standarto reikalavimus.
„Vieni iš daugelio mūsų įmonės gaminamų produktų – tai langai iš 6 kamerų 90 milimetrų vokiško A klasės profilio „Veka Alphaline“ su termomoduliu ir naujiena, 7 kamerų vokiško A klasės profilio „Veka Softline 82“, - sako įmonės vadovas. - Iš šių profilių pagaminti langai yra patys šilčiausi ir puikiai tinka pasyviam namui. Tokių langų šilumos laidumo koeficientas yra maždaug pusantro karto mažesnis už standartinio lango, stiklo paketo storis siekia 52 milimetrus. “VEKA Alphaline” profilis užpildytas polistireno užpildu, tai dar labiau sumažina šilumos laidumą. Įmonė turi vieną moderniausių Lietuvoje langų gamybos linijų. Naudojame patikimus garsių Vokietijos “Siegenija-aubi” ir Austrijos “Maco” firmų apkaustus, „Saint-Gobain“, “Pilkington” bei kitų žinomiausių pasaulio firmų stiklo paketus“.

1. UAB „HEINZMANN“, to paties pavadinimo Vokietijos koncerno antrinė įmonė Lietuvoje, turi 17 metų gamybos patirtį. Jos specializacija- pačios aukščiausios kokybės, vokiškų standartų plastikiniai langai. Įmonės produkcija atitinka CE standarto reikalavimus.
2. „Vieni iš daugelio mūsų įmonės gaminamų produktų – tai langai iš 6 kamerų 90 milimetrų Vokiško A klasės profilio „Veka Alphaline“ su termomoduliu ir naujiena, 7 kamerų Vokiško A klasės profilio „Veka Softline 82“. Iš šių profilių pagaminti langai yra patys šilčiausi ir    puikiai tinka pasyviam namui.

Audrius Staškus
UAB „HEINZMANN“ direktorius
Didvyrių g. 3, Raudondvaris, Kauno raj.
8 698 25961, 8 37 549931
www.heinzmann.lt
info@heinzmann.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 12 03 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite