Nuosavo būsto vidaus apdaila – svarbi estetikos bei komforto sudedamoji dalis.  Tam, kad gyvenamoji erdvė būtų jauki, šie darbai turi būti atlikti kokybiškai. Apie tai ir pasakoja „Konstrukcija A klasė“ vadovas Aurimas Šlemo.

 

 

Vidaus apdaila tik iš pirmo žvilgsnio atrodo paprasta. Iš tiesų tai gana sudėtinga ir labai kompleksiška veikla. Vien glaistymo-dažymo darbams yra naudojama apie 15 skirtingų medžiagų ir pagalbinių priemonių. Svarstant apie darbų vykdymus, žmonių sprendimus lemia ir finansinis klausimas. Tačiau specialistai sutaupo laiko ir tų pačių finansų, padeda šiuos išnaudoti efektyviau. Dažnas atvejis, kuomet, bandant įsirengti savarankiškai, rezultatas  nepateisina lūkesčių. Tuomet darbai stabdomi ir tenka kreiptis į specialistus,  tenka perdarinėti, taisyti broką. Tai sudėtingiau, negu pradėti nuo pradžių ir tampa papildomomis išlaidomis.

 

Jei kalbėti apie tendencijas, tai regione paplitusi mūrinė statyba, ypač – gyvenamosios paskirties statiniuose. Tai reiškia tinkavimo reikalingumą. Tinkavimas – būtinas išlyginamasis sluoksnis, paslepiantis mūro defektus, santechnikos vamzdžius, elektros kabelius. Tiek gipsinis, tiek cementinis tinkas dažniausiai jau būna sufasuotas mišiniais maišuose. Gipsinio tinko privalumas – lygesnis, negu cementinio, paviršius, tačiau pastarasis yra tvirtesnis, nebijo drėgmės ir šalčio. Geriausiais tinkas - maišytas statybos aikštelėje, kuriam mes naudojame specialią įrangą.  Taip įmanoma koreguoti tinko sudėtį pagal sienų storį. Šios įrangos našumas yra daug didesnis negu su aparatu iš jau paruoštų mišinių. Tokio tinko sudėtis – cementas, negesintos kalkės, tam tikros frakcijos smėlis ir plastiklis.

 

Labai populiarus pasirinkimas yra gipso kartono montavimo darbai. Jie dažni tiek gyvenamosios, tiek komercinės paskirties pastatuose, perskiriant erdves naudingame plote. Reikėtų nepamiršti ir pakabinamų lubų. Pastarosios yra patogus pasirinkimas, norint sutaupyti laiko, nes darbai atliekami greitai, o rezultatas – lygus paviršius, nereikalaujantis papildomo pasiruošimo prieš galutinį etapą. Atlikus aukščiau minėtus darbus vykdomas glaistymas bei dažymas, kas yra, vėlgi, dažniausias apdailos pasirinkimas. Ne kiekvienas seka statybines naujienas, tad privačiuose būstuose medžiagas rekomenduojame pagal kliento norus bei galimybes. Komercinės paskirties pastatuose statybinės medžiagos numatomos projekte.

 

 

Mūsų įmonė vykdo vidaus patalpų tinkavimo, gipso kartono montavimo bei glaistymo-dažymo, darbus. Todėl  rekomenduojame visuomet kreiptis į specialistus profesionalios konsultacijos. Visada stengiamės atsižvelgti į kliento norus, suprasti jo viziją bei padėti ją įgyvendinti.

 

 

 

 

UAB KONSTRUKCIJA „A KLASĖ“

El. p.  KonstrukcijaAklase@gmail.com

Tel.: +370 644 44800 (apdaila)

         +370 647 07280 (tinkavimas)

 

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/kas_yra_kokybiska_busto_vidaus_apdaila/
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.