Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaune atliekamos visos plastinės grožio operacijos

   2006-08-16

Kauno plastinės chirurgijos specialistai atlieka iš esmės visas grožio operacijas, daromas ir Vakarų Europos šalyse ar JAV. Kokybė nesiskiria, užtat keleriopai skiriasi kaina.
„Mes savo plastinės chirurgijos centre atliekame visas plastines grožio operacijas, - sako dr. Saulius Vikšraitis, vieno iš Kauno plastinės chirurgijos centrų steigėjas. -  Tai ir įvairios veido operacijos, paprastai susijusios su amžiaus pokyčių korekcija. Tarp jų - ir veido bei kaktos endoskopija.
Beje, endoskopinės operacijos yra naujovė pasaulio plastinėje chirurgijoje. Jos pasaulyje pradėtos daryti 1994 metais. Kaune mes tokias  operacijas pradėjome daryti pirmieji Baltijos šalyse, tai buvo  1997 metais.”
Kaktos pakėlimo operacija minėtame plastinės chirurgijos centre dažniausiai atliekama endoskopiniu būdu. Per daugelį metų darant grimasas kaktos raumenys sutrumpėja, suformuodami vadinamąsias  “pykčio” raukšles. Operacijos esmė – ištaisyti šiuos trūkumus. Plaukuotoje galvos dalyje atliekami 1-1,5 cm dydžio 3 arba 5 pjūveliai, pro juos įvedamas endoskopas, prijungtas prie videokameros, ir instrumentai. Endoskopu stebimas vaizdas ekrane 10 kartų padidinamas, operacijos metu pakertami antakius sutraukiantys raumenys. Vėliau kaktos audiniai patraukiami į viršų ir fiksuojami specialiomis siūlėmis, mini varžtais. Operacijos rezultatas - pakilę antakiai, išlygintos kaktos raukšlės, plačiau atsivėrusi akis ir žvalesnis žvilgsnis. Tokia operacija trunka apie 1-1,5 valandos.
Kauno plastinės chirurgijos specialistai atlieka nosies, ausų ydų ar deformacijų korekciją, krūtų pakėlimo, padidinimo ar sumažinimo operacijas. Gana dažnos ir pilvo sienos patempimo, riebalų nusiurbimo operacijos.
Pasak dr. Sauliaus Vikšraičio, operacijų kainos Lietuvoje ir išsivysčiusiose Vakarų Europos šalyse labai skirtingos, nors tas skirtumas kinta ir priklausomai nuo operacijos pobūdžio.
“Bene labiausiai skiriasi veido operacijų kainos, - pasakoja jis. – Vokų operacija pas mus kainuotų apie 1200 litų, Vakarų Europoje – apie 1000 eurų, o Didžiojoje Britanijoje – dar brangiau. Berlyne veido operacija kainuoja vidutiniškai 7000 eurų, Kaune tokios operacijos kaina – vidutiniškai 9-10 tūkstančių litų.”
Pasak centro chirurgų, į Lietuvą jau atvažiuoja pacientai iš užsienio. Tiesa, kol kas didžiausias jų srautas – iš Lietuvos emigravę jos piliečiai, kurie lengvai gali palyginti tokių operacijų kainos ir kokybės santykį, pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje ir Lietuvoje. Vis dėlto daugėja ir “tikrų” užsieniečių.


JUMS redakcija

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite