Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kauno „Babilonas” visada rengia šventes su užmoju

   2008-05-24

Kauno restoranas „Babilonas“ gali pasigirti net tarptautine furšetų ir banketų organizavimo patirtimi. Rengti pokyliai Varšuvoje, Briuselyje. Šia restorano paslauga yra naudojęsi visoje šalyje garsios įmonės.

Šventės gali vykti ten, kur užsakovui patogu. Pastaruoju metu tapo itin populiaru tokius renginius organizuoti įvairiuose dvaruose, kitose iškilmingą dvasią šventei suteikiančiose vietose. Tokiose vietose neretai reikia pasiruošti priimti kelis šimtus svečių - „Babilonas“ pajėgus tai padaryti net ir tuo atveju, jei svečių skaičius siektų tūkstantį. Populiari švenčių vieta yra ir pats restoranas „Babilonas“, įsikūręs senajame Žaliakalnyje, tarp Raseinių ir Žaliosios gatvių. Čia galima sėkmingai tam panaudoti ir viešbučio patalpas, konferencijų salę.

„Babilonas“ siūlo ir verslo pietus įmonėms - puikia kokybe pasižymintis restorano maistas atgabenamas į jas. Šiuo metu kasdien „Babilonas“ taip maitina daugiau nei šimtą žmonių ir tai dar ne riba.

Kai iš Laisvės alėjos daugelis įmonių traukiasi į didžiuosius prekybos centrus, "Babilonas" elgiasi priešingai. Visai neseniai pradėjo veikti „Babilono“ kavinė Kauno dramos teatre. Ji turi dvi sales, kuriose abiejose telpa apie 90 žmonių. Viena iš kavinės salių yra pirmajame teatro aukšte, kita - rūsyje. Žmonėms, esantiems Laisvės alėjoje, dabar labai patogu tapo tai, kad į kavinę galima pateikti ne tik per teatrą, bet ir tiesiai iš bulvaro.

Gegužės antroje pusėje čia planuojama atidaryti ir lauko kavinę.

Rudenį, kai bus baigta dramos teatro rekonstrukcija, čia irgi bus galimybė organizuoti dideles šventes keliems šimtams žmonių - tam bus galima panaudoti šalia kavinės esančias erdvias teatro patalpas.

Ramioje „Žaliakalnio“ vietoje, visai šalia miesto centro, įsikūręs restoranas „Babilonas“, veikiantis jau 9 metus, jau yra tapęs neatsiejama miesto dalimi. Tai vieta, kurią vertina gurmanai.

 

Restoranas „Babilonas“
Raseinių g. 25 (Žaliakalnis)
Kaunas, LT 44199
Tel./faks.: (8 37) 202 545, 209 156
El. p. babilonas@hotel.lt
www.babilonas.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite