Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kauno centre – išskirtinė vieta ir konferencijai, ir poilsiui

   2019-01-18

 

Šalia Laisvės alėjos, Vasario 16-osios gatvėje, duris atveria nauja, moderni salė konferencijoms, mokymams, seminarams. Jos išskirtinumas – patogus susisiekimas bei šalia esanti pirties ir vandens malonumų oazė, kuri yra energijos, žvalumo, gyvybingumo šaltinis.   

 

Konferencijų salė

Šiuolaikiškai įrengta konferencijų salė talpina iki 30 žmonių. Joje rasite visą sklandžiam darbui reikalingą įrangą: multimedijos projektorių, garso bei vaizdo įrangą, rašomąja lentą, interneto prieigą. Tai – ir puiki vieta įmonės vakarėliui, bet kokiai asmeninei šventei ar tiesiog maloniam pasisėdėjimui su draugais (pavyzdžiui, pasilepinimui sūkurinėje vonioje kartu ekrane stebint krepšinio transliaciją).

 

Pirtis ir sūkurinė vonia

Suomišką sauną seniai įvertino ir mūsų tautiečiai, nes ji panaši į lietuviškąją. Suomiai rekomenduoja šią fizinio ir dvasinio apsivalymo formą, kai norisi atsipalaidavimo, pabuvimo tyloje ir ramybėje su savimi. Suomiškos pirties poveikis neįsivaizduojamas be vandens, tad malonumus pratęskite duše ar sūkurinėje vonioje, prilygstančioje baseino dydžiui. Visomis kryptimis judančios povandeninės srovės ir burbuliukai stimuliuoja kraujotaką, ramina ir gilina kvėpavimą, dėl to stiprėja širdies susitraukimai, mažėja kraujospūdis. Kadangi masažinės vonios naudingos siekiantiems sulieknėti ar sutvirtinti kūną, šią erdvę pamėgs moterys (prieš tai naudingų žinių pasisėmę iš seminaro ar produktų, paslaugų pristatymo).

  

Šalia Laisvės alėjos

„Vasario Conference & Spa“ – jaukiai, moderniai ir skoningai įrengta aplinka XIX amžiaus pastate, kurioje persipina senojo Kauno ir dabarties dvelksmas. Be to, ši itin patogi laikinosios sostinės centro vieta bus įvertinta miesto svečių, nes yra lengvai randama, greitas susisiekimas su lankytinomis Kauno vietomis.

Įgytos žinios, įgūdžiai, potyriai žymiai lengviau įsimins atpalaidavus kūną ir sielą.

 

UAB „Beka“

Tel. 8 615 72073, 8 639 47223

El. p. vasario16sale@gmail.com

FB: Vasario Conference&Spa

 

 

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite