Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kauno klinikinėje ligoninėje - naujasis vaikų priėmimo skyrius

   2017-01-12

Kauno klinikinėje ligoninėje pagalba vaikams teikiama jaukiose ir patogiose tėvams bei jų atžaloms patalpose. Jos padalytos į atskiras dalis priklausomai nuo ligos pobūdžio, todėl nėra tikimybės, kad ligoniukai užsikrės kitomis infekcijomis.

Daug erdvės
Kauno klinikinės ligoninės Vaikų priėmimo ir skubios pagalbos skyriuje yra trys apžiūros kabinetai, dvi stebėjimo palatos, echoskopijos ir procedūrų kabinetai. Skyrius aprūpintas patrauklaus dizaino baldais, sienos apipavidalintos spalvingais piešiniais, kabinetai irgi turi daug vaiko akiai mielų akcentų. Visose palatose įrengti dušai, kriauklės, klozetai. Jose ligoniukai praleidžia nuo 4 iki 24 val., kol atliekami tyrimai, apžiūros ir nusprendžiama, kokį gydymą – ambulatorinį ar stacionarinį – skirti.

Atvykę yra saugūs dėl kitų infekcijų
Kaip sakė Kauno klinikinės ligoninės Vaikų priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vedėjas Darius Varaškevičius, ligoniai dabar priimami ne tik jaukiose ir estetiškai gražiai apipavidalintose patalpose, bet ir gali būti saugūs dėl kitų infekcijų. „Vaikai, kuriems įtariama žarnyno infekcija, priimami atskirai nuo tų, kurie atvyksta dėl kitų ligų. Į izoliuotą nuo kitų patalpų boksą su atskiru įėjimu vežami lakiųjų pavojingųjų infekcijų (meningokoko, vėjaraupių) simptomų turintys mažyliai. Taigi dabar skyrius padalytas į tris erdves“, - pasakojo vedėjas. Anksčiau vaikai buvo priimami bendrose su suaugusiais patalpose. Įrengus atskirą V aikų priėmimo ir skubios pagalbos skyrių daugiau vietos yra ir suaugusiems.

Atvyksta daug ligoniukų
Į skyriaus įrengimą investuota apie 350 tūkst. eurų. Pasak Kauno klinikinės ligoninės direktoriaus Gedimino Abeciūno, ligoninės Vaikų priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus perkėlimas į atskiras patalpas buvo viena svarbiausių ligoninės strateginių užduočių. „Parengus investicinį projektą pavyko pritraukti lėšų iš Valstybės investicijų programos. Dabar turime šiuolaikinį, visus reikalavimus atitinkantį skyrių“, - džiaugėsi jis. Per metus su įvairiais negalavimais į Kauno klinikinės ligoninės Vaikų priėmimo ir skubios pagalbos skyrių atvyksta iki 7 tūkst. ligonių, stacionarizuojama 4,5 tūkst.

Saulius Tvirbutas
Gedimino Stanišausko nuotr.

Kauno klinikinės ligoninės
vaikų konsultacinė poliklinika
Baltijos g. 120
Tel. (8 37) 362 502

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite