Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kauno rajone atidaryta didžiausia „Viada“ tinklo degalinė

   2019-10-15

Šalia Kauno, Kampiškių kaime, prie „Via Baltica“ magistralės duris atvėrė didžiausia „Viada“ degalinė, kurios statyboms ir įrengimui lietuviško kapitalo įmonė skyrė daugiau nei 2 mln. eurų.

 

 

Pasak „Viada LT“ generalinio direktoriaus Lino Vytauto Karlavičiaus, naujoji degalinė įsikūrusi strategiškai patogioje vietoje, pro kurią pravažiuoja daug Lietuvos ir kitų šalių tranzitinio transporto.  Naujoji degalinė išsiskiria erdvumu – ji 40 proc. didesnė nei kitos „Viada“ tinklo degalinės. Bendras degalinės teritorijos plotas siekia 250 kv. m, daug vietos skirta vilkikų stovėjimo aikštelei.

 

„Ši naujausia degalinė yra mūsų tinklo flagmanė, išsiskirianti ne tik plotu, bet ir moderniomis technologijomis, plačiu prekių ir paslaugų pasirinkimu. Investuodami į degalinių modernizavimą, orientuojamės į šiuolaikiškus klientus, kuriems degalinė ne vien degalų papildymo stotelė, bet ir erdvė, kurioje apsimoka sustoti ir pailsėti – atsigaivinti ar užkąsti, pasinaudoti kitomis paslaugomis“, - teigė „Viada LT“ generalinis direktorius Linas Vytautas Karlavičius.

 

Degalinėje sumontuotos modernios degalų pylimo kolonėlės, naujausia prekybinė įranga, erdvi poilsio – užkandžių zona, kurioje lankytojai gali ne tik atsikvėpti kelionės metu, bet ir užkąsti vietoje gaminamų šviežių sumuštinių, daržovainių, salotų, atsigaivinti sveikomis natūraliai spaustomis sultimis, glotnučių kokteiliu. Kavos mėgėjams siūloma kokybiška kava, kurią galima gardinti įvairių rūšių sirupais. Pagalvota ir apie alergiškus žmonės, kurie gali latte, cappuccino kava mėgautis su pienu be laktozės. Degalinėje praplėstas ir paslaugų spektras – galima išsinuomoti priekabą, sumokėti mokesčius, išsigryninti pinigų, gauti paskolą.

 

 

„Viada LT“ degalinėje taip pat daug dėmesio skiriama išmaniosioms technologijoms – lankytojai gali pasinaudoti bevieliu nemokamu internetu, o naudodamiesi „Viada“ programėle – patogiai ir greitai sumokėti už degalus ir kitas įsigytas prekes ar paslaugas.

Šiais metais „Viada LT“ degalinių tinklas išsiplėtė 4 naujomis degalinėmis, taip pat buvo atnaujintos 5 degalinės Širvintose, Aukštelkės k. (Šiaulių r.), Vejukų k. (Raseinių r.), Gargžduose, Lazdijuose. Bendra investicijų suma degalinių tinklo plėtrai ir atnaujinimui 2019 m. viršija  4 mln. eurų.

 

Apie „Viada LT“

„Viada LT“ savo veiklą pradėjo 1996 metais – tai vienas iš seniausiai veikiančių lietuviško kapitalo degalinių tinklų Lietuvoje. Šiuo metu tinklas šalyje valdo 124 degalines, vykdo tiek mažmeninę, tiek didmeninę prekybą degalais. Bendrovė patenka į 500 didžiausių ir pajėgiausių Vidurio ir Rytų Europos įmonių sąrašą (328 vieta), kurį sudaro verslo rizikos valdymo bendrovė „Coface“. Praėjusiais metais „Viada LT“ gavo 520 mln. eurų pajamų. Palyginti su 2017 metais – 27,7 proc. daugiau (407,1 mln. eurų). 2018 metais bendrovėje dirbo vidutiniškai 1059 darbuotojai (2017 metais – 990 darbuotojų).Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite