Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kauno rajone, Domeikavoje, įsikūrusi įmonė „Hidraulinės sistemos“ vertina kruopštų darbą ir partnerių palaikymą

   2019-11-07

1998 metais įkurdamas individualią įmonę, įmonės savininkas Juozas Klimkevičius turėjo daug entuziazmo ir didelį norą pritaikyti užsienio įmonių veiklos patirtį Lietuvoje. Ir jam tai pavyko! Šią vasarą Kauno rajone, Domeikavoje, įsikūrusiai įmonei „Hidraulinės sistemos“ sukako 21 metai. Daugiau nei dvidešimtmetį skaičiuojančios įmonės vadovas Giedrius Gadliauskas teigia, kad norint išlaikyti stiprias pozicijas hidraulikos ir pneumatikos srityje, privaloma ne tik tobulai atlikti savo darbą, tačiau taip pat turėti lyderiaujančių partnerių palaikymą.

 

 

Stipriausi – cilindrų remonto srityje

Įsikūrus įmonei jos pagrindinė veikla buvo hidraulinių žarnų gamyba ir prekyba hidraulikos komponentais. Po dviejų veiklos metų „Hidraulinės sistemos“ pradėjo remontuoti sunkvežimių ir specialiosios technikos hidraulinius įrengimus, hidraulinius cilindrus ir kitus hidraulinius agregatus. Iki šiol bendrovė yra žinoma, kaip viena iš stipriausių cilindrų remonto srityje. Tai rodo ir klientų skaičius, ir atliktų darbų kiekiai – paėmus metų vidurkį, per mėnesį remonto patalpose yra pagaminama ir sutaisoma apie 300 hidraulinių cilindrų.

 

Bendrovės sandėlyje yra apie 10 tūkstančių įvairių tipų sandariklių, kurie naudojami visose pramonės srityse, gamybiniuose įrenginiuose ir mašinose. Nesuradus reikiamo sandariklio sandėlyje, SKF programinėmis staklėmis mes pagaminsime reikiamo profilio, aukštos kokybės sandarinimo produktą pagal Jūsų pavyzdį per 10 minučių.

Labai reikšmingą bendrovės veiklos dalį užima serviso paslaugos, ypatingai – specializuotų mašinų: žemės ūkio, kelių eismo, autotransporto, statybinės technikos, miškovežių, savivarčių ir kt. remontas.

 

 

Taip pat „Hidraulinės sistemos“ specializuojasi hidraulinių mazgų, siurblių hidrovariklių ir skirstytuvų remonto darbuose, metalo konstrukcijų restauravime ir gamyboje.

 

Aptarnauja valstybines įmones

Šiuo metu vieni iš svarbiausių įmonės projektų – valstybės įmonės „Kelių priežiūra“, kuri prižiūri ir tvarko virš 21 tūkst. km valstybinės reikšmės kelių, specializuotų technikos priemonių remonto darbai bei aprūpinimas detalėmis.

 

Tarp bendrovės klientų taip pat yra Valstybinės miškų urėdijos padaliniai – „Hidraulinės sistemos“ remontuoja šios įmonės miškų techniką.

 

Ne mažiau svarbūs įmonės klientai yra „Litesko“, Vilniaus ir Palangos šilumos tinklai. Bendrovė prižiūri, remontuoja jų biokuru kūrenamas katilines, o taip pat aptarnauja ir privačių ūkių šilumines katilines. Įmonės meistrai vyksta į katilines, kur atlieka technikos aptarnavimą, remontuoja, keičia hidraulinę alyvą ir komponentus, kurie reikalingi, kad katilinė dirbtų nenutrūkstamai.

 

 

Įmonė įsikūrusi Lietuvos centre, todėl įmonės sėkmės priežastis yra ir tai, kad įmonė lengvai pasiekiama, mat į Kauną patogu atvykti iš visų Lietuvos kampelių, „Hidraulinės sistemos“ yra įsikūrusios šalia Vilnius-Klaipėda autostrados.

 

Tačiau nebūtinai klientų technika privalo atvažiuoti į bendrovės remonto patalpas – „Hidraulinės sistemos“ teikia ir kokybiškas mobilaus serviso paslaugas. Nuvykę pas klientą, įmonės meistrai turi galimybę išspręsti daug įvairių gedimų.

 

Reikšmingi partneriai – didelis laimėjimas

Kaip vieną iš savo svarbiausių laimėjimų, „Hidraulinių sistemų“ komanda įvardina tai, kad įmonei pavyko tapti oficialiu amerikiečių korporacijos „EATON“ atstovu Rytų Europoje. Siekiant pateisinti šio žinomo prekės ženklo lūkesčius, teko įdėti daug pastangų: rodyti gerus pardavimų rezultatus, aktyviai dirbti su rinkodara, ieškoti naujų klientų ir t.t. Dažniausiai „EATON“ prekes renkasi latviai, estai ir, žinoma, lietuviai.

 

Taip pat „Hidraulinės sistemos“ prekiauja Europos lyderių ir vienų iš pasaulio populiariausių ženklų – italų gamintojų technologijomis ir produktais. 

 

 

Naujos staklės – didesnės galimybės, tikslesnis darbas

Tam, kad užtikrintų greitesnį klientų aptarnavimą neprarandant kokybės ir darbo našumo, įmonė atnaujina savo senus įrengimus naujais. Per keletą metų buvo pakeistas naujais įrenginiais tekinimo staklių parkas, kuris yra svarbi dalis cilindrų gamybos ir remonto servise.

 

Bendrovės remonto ir gamybinės patalpos sudaro apie 2,5 tūkst. . 1200 m² ploto remonto dirbtuvėse galima sutalpinti net 20 remontuojamų transporto priemonių.

Praėjusiais metais „Hidraulinės sistemos“ apyvarta pasiekė 3 mln. Eur be mokesčių, o pastaruosius 4 metus įmonės vidutinis augimas yra apie 12 proc.

 

UAB „Hidraulinės sistemos“ – nuo entuziazmo iki profesionalumo!

 

 

UAB „HIDRAULINĖS SISTEMOS“
Vandžiogalos pl. 106P, Domeikava, Kauno r.
Tel. +370 37 477499
info@hidraulines-sistemos.lt
www.hidraulines-sistemos.lt
 


Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite