Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kava VINCENTO – dovana, kurią ilgai prisimins...

   2009-12-24

Esu labai išrankus gėrimams ir maisto produktams ir visuomet labai atidžiai renkuosi, ką vartoti. Jei galiu rinktis, renkuosi šviežius - ne šaldytus, ne konservuotus, termiškai ne apdorotus produktus. Dar vienas produktas, kuri išbandžiau ir rekomenduoju: Vincentocoffee - šviežiai skrudinta kava. Ji skrudinama mažais kiekiais, specialiai pagal Jūsų užsakymą. Mane maloniai nustebino, kad pagaliau atsirado įmonė, kuri rūpinasi išrankiais vartotojais. Šviežiai skrudinta kava turi sveikatai naudingų sąvybių. Ji nesukelia rūgštingumo mūsų skrandyje, yra švelni ir aromatinga. Kava skrudinama vidutiniškai, mažais kiekiais, kartumas nėra intensyvus. Daugelis kitų kavų, kuriomis prekiaujama mūsų rinkoje, ypač Italijos gamintojų, yra kartesnės, nes yra žymiai intensyviau skrudintos, pupelės tamsios, o į daugelių mišinių sudėtį įeina ne tik arabica kavos rūšies pupelės, bet ir prastesnių rušių.

Užsisakyti kavos galima internetinėje parduotuvėje www.vincentocoffee.lt ir telefonu. Manau kad tai teisingiausias sprendimas pristatyti visada šviežią kavą. Čia radau tikrai puikių kavos rūšių. Rekomenduočiau išbandyti Mexico Marogogype,Kenya AA - tai kavos tikriems kavos gurmanams. Prisipažinsiu, visų neišbandžiau, bet pasirinktos kavos rūšys tikrai vertos dėmesio. Manau,kava Vincentocoffee puiki dovana draugams ar giminaičiams artėjančių šv. Kalėdų proga. Orginalus įpakavimas papuoštas Venecijos kaukėmis sukelia puikias emocijas dar prieš išbandant kavą.

Šiek tiek minčių apie kavą ir sveikatą: nustatyta, kad šviežiai skrudinta kava pirmą mėnesį veikia kaip antioksidantas, šalina įvairius šlakus iš organizmo, reguliuoja kraujo spaudimą. Vartojant 3 ar 4 puodelius per dieną tikimybė susirgti silpnaprotyste kelta kartų mažesnė,tai rodo gydytojų ilgalaikiai stebėjimai kavą vartojančius žmones. Kava nėra amžinybės eliksyras, bet visvien senatvėje geriau išlikti mastančiu individu. Patarčiau gerti juodą kavą, be jokių priedų: cukraus, sirupo, etc. Ji turi 0 kalorijų. Gerti plikytą puodelyje ar gaminta espresso aparatu - skonio reikalas, tik reikia įvertinti, kad kavos skonis priklauso ne tik nuo kavos rūšies, bet ir sumalimo rūpumo, vandens cheminės sudėties, paruošimo būdo ir kada kava degustuojama. Gaminant esprasso aparatu naudojamas didelis spaudimas, kava labiau aromatinga, sirupinga, intensyvesnio skonio. Plikant puodelyje - skonis švelnesnis. Plikyti puodelyje siulau karštu vandeniu, dar pilnai jam neužvirus, 4 - 5 minutes ir po to kavos gėrimą atskirti nuo nuosėdų.

Šviežiai skrudinama kava Vincentocoffee - puiki dovana šv. Kalėdoms. Jei nuotaiką pakelsite šviežiai skrudinta kava, sėkmė Jus lydės Naujaisiais.Sėkmės visiems.

Dr.Gytis Melnikas HoReKa ekspertas

www.vincentocoffee.lt

Tel. užsakymams - 8 611 15410Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite