Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

“Kavos bankas”: išskirtinė kava, užsakoma internetu

   2010-06-14

Jūs esate gurmanas, kuriam negali įtikti įprastinė kava iš prekybos centrų? Turite verslo partnerių, kuriuos galėtumėte nudžiuginti pasiūlęs ne bet kokią, o išskirtinę kavą? Norite, kad toji išskirtinė kava pasiektų jus greitai ir būtų šviežutėlė? Jums tikrai verta susirasti internete kavos parduotuvę www.kavosbankas.lt.

Kava iš viso pasaulio

Šioje parduotuvėje Jūs galite užsisakyti ne prekybos centruose pardavinėjamų įprastinių įvairių rūšių kavos mišinių, o grynos pupelių kavos iš įvairiausių pasaulio regionų. Be to, Jūsų užsakytos kavos pupelės bus skrudinamos tik gavus užsakymą, tad šviežumas garantuotas. Kavos pupelių skrudinimo technologija reikalauja, kad 24 valandas po šio proceso pupelės būtų išlaikomos. Po šio termino jūsų užsakytą kavą “Kavos bankas” Kaune Jums pristatys per 24 valandas – taigi iš viso iki 48 valandų. Jūsų išsirinkta kava Kaune pristatoma nemokamai,ir turėkite omenyje, – nekalbame apie pristatymus maišais. Mažiausias kiekis kavos, kurį Jums atveš  užsisakius internetinėje parduotuvėje www.kavosbankas.lt,- yra 250 gramų. Didžiausia siunta, paprastai ,siekia 1 kilogramą – išskirtinės kavos net ir kavinės neužsakinėja dideliais kiekiais , nes ji vartojama šviežia.   

“Kavos banko” parduodama “Auksinės kolekcijos kava puikiausiai tinka kaip dovana.Mat kavą čia pakuoja į  maišelius, kurie yra tikrų kavos pupelių maišų kopijos, tie maišeliai puošiami specialiu dekoratyviniu antspaudu, ant jų puikuojasi užrašai, iš kurių matyti, iš kokios pasaulio šalies kava Jus pasiekė, kokia tos kavos rūšis.

Šalys, iš kurių kava atgabenama į “Kavos banko” internetinę parduotuvę, yra pačios įvairiausios. Nuo Brazilijos, Kolumbijos, kitų Pietų Amerikos šalių, iki tokios vidutiniam kavos vartotojui nieko nesakančios šalies kaip Papua-Naujoji Gvinėja. Vien Centrinei Amerikai atstovauja 6 šalys – tokios kaip Salvadoras, Hondūras, Kosta Rika. O kur dar kava išauginta Kinijoje, Indijoje ar Indonezijoje. Galite išsirinkti ir iš daugelio kavos rūšių – nuo itališko skrudinimo “Esspresso”, pasižyminčios kartoku skoniu, iki kavos su cikorija, grynos arabikos, didelių pupelių kavos ir kitų specifinių rūšių, apie kurias “standartinis” Lietuvos kavos vartotojas paprastai nėra net girdėjęs. 

“Kavos bankas” taip pat gali pasiūlyti įvairių automatinių kavos aparatų, skirtų biurams – jie parduodami ar išnuomojami bet kurioje Lietuvos vietoje veikiančioms įmonėms. Pageidaujančioms juos įsigyti įmonėms sudaromos sąlygos savaitei išbandyti pasirinktą kavos aparatą, pagal kliento poreiki  pritaikome kavos rūšį.

“Kavos bankas” rūpinasi, kad vartotoją kava pasiektų tik šviežia. Darbas prasideda dar Vakarų Europos uostuose, į kuriuos kava atplukdoma iš viso pasaulio. Ten iš esmės nuolat dirba įmonės darbuotojas, kuris ypač atidžiai stebi naujų tiekėjų kavos siuntas. Neskrudintos kavos pupelės neturi kvapo, bet apie kavos kokybę liudija jų spalva, paviršiaus lygumas, kiti požymiai.

Ar bereikia kalbėti apie tai, kad kiekviena iš tokio lygio kavos rūšių skiriasi tikrai ne vien pavadinimu. Skirtingi dirvožemiai ir auginimo sąlygos, nevienodas klimatas, kavos pupelių brandinimo ir džiovinimo technologija, veislių savybės – visų šių faktorių įtaka  apsprendžia skonio ir stiprumo savitumą, iš kurio geras specialistas neklysdamas gali nustatyti kavos pupelių kilmę ne tik pasaulio krašto, bet ir vos ne plantacijos tikslumu. Jūs irgi galite pabandyti tapti savotišku kavos degustatoriumi, net neišeidamas iš namų ar biuro. Visas sąlygas tam sudaro “Kavos bankas.”

Pirkti patogu ir paprasta.  Tegu Jūsų namai kvepia aromatinga  kava.

Pirkti internetinėje parduotuvėje www.kavosbankas.lt visai paprasta. Jums tereikia išsirinkti norimą kavą. Pasirenkate maltą ar pupelėmis , jeigu maltą – pasirenkate malimo būdą. Atrinktą kavą „dedate“ į krepšelį. Jame matyti Jūsų pasirinkta kava, jos kiekis kiekis ir bendra kaina. Po to, kai pasirinksite visas Jūsų norimas įsigyti kavos rūšis, spaudžiate nuorodą  „PIRKTI“.
Paspaudus nuorodą „PIRKTI“ atsidarys registracijos langas, kuris skirtas pirkėjų atpažinimui - tai reikalinga taikant nuolaidas.
Prisijungus prie sistemos Jums belieka pasirinkti apmokėjimo būdą ir apmokėti prekių krepšelį. Apmokėjus Jums nedelsiant bus atsiųstas apmokėjimo patvirtinimas ir suteiktas užsakymo numeris. Kaip minėta, tik po to užsakymas perduodamas į gamybą – Jūsų kava skrudinama.

Atsiskaitymas interneto parduotuvėje www.kavosbankas.lt galimas įvairiais būdais. Čia galima sumokėti už užsakytas prekes naudojantis SEB Vilniaus banko, Hansabanko, banko “Snoras ”Sampo banko elektroninės bankininkystės sistemomis, tokiu atveju atsiskaitymas priimamas per kelias minutes ar net sekundes. Galima atsiskaityti ir virtualių pinigų sistemomis  webmoney.ru bei egold.com, taip pat naudojantis tarptautinėmis mokėjimo kortelėmis per paypal.com sistemą. Pastarasis mokėjimo būdas skirtas saugiam atsiskaitymui per PAYPAL sistemą tarptautinėmis “Visa bei “Mastercard  kortelėmis. Galų gale, jeigu Jums labiau prie širdies tradiciniai mokėjimo būdai, galite paprasčiausiai sumokėti už prekes jas pristačius.

        Originalios kavos aromatas gali tapti dar vienu išskirtiniu ir klientams įsimenančiu Jūsų įmonės bruožu. Reto skonio kava ilgam išliks Jūsų organizuoto pobūvio, vakarėlio svečių atmintyje.

Tegu Jūsų namai kvepia aromatinga  kava.

Mob. tel. +370 686 24747
Telefonas +370 37 407258
Faksas +370 37 407257
El. p.
info@kavosbankas.lt 
www.kavosbankas.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite