Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Keisdami tepalus – nepamirškite ir techninės apžiūros

   2020-11-09

Apie tai, kad svarbu laiku atlikti profilaktinę techninę automobilio apžiūrą, kalba visi automobilių gamintojai ir techninės priežiūros centrai. Ir, jei naujam automobiliui ji rekomenduotina viršijus 30 000 km ridą, tai nelabai naujam šis atstumas sutrumpėja. Jis dažniausiai būna siejamas su poreikiu pakeisti variklio tepalą – nuvažiavus apie 10–15 tūkst. km, į variklio sistemą įlieti tepalai degraduoja. 

 

 

Kartu su tepalų keitimu – apžiūra

Lankantis priežiūros centre variklio tepalų keitimo, specialistai paprastai pasiūlo atlikti ir profilaktinę viso automobilio apžiūrą. Dauguma šiuolaikinių automobilių yra aprūpinti borto kompiuteriu, registruojančiu pranešimus apie problemas sistemoje. Dažniausiai tai būna visiškai nepavojingi pranešimai, kuriuos prisijungęs meistras tiesiog ištrina, bet pasitaiko ir tokių, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį ir išspręsti menką problemą, kol ji neišaugo į didžiulę.

 

Mažos problemos gali išaugti į dideles

Vienas dažniausiai pasitaikančių profilaktinės apžiūros metu gedimų – tai kuro mišinio sudėties pokyčiai. Degant indikatoriui „Check engine“, variklis pradeda veikti avariniu režimu – automobilio kompiuteris nebeparenka tinkamo kuro mišinio, išmetimo dujose lieka pernelyg daug suodžių ir degių medžiagų, kurios neberecirkuliuojamos sistemoje ir tiesiog išmetamos per duslintuvą lauk. Jos užteršia iš pradžių EGR vožtuvą, po to – duslintuve esančius filtrus. Visiškai užsiteršus filtrams, susikuria perteklinis išmetamųjų dujų slėgis, perduodamas perteklines apkrovas turbinai. Turbinos nuo to genda, o jau keisti turbiną – malonumas ne iš pigiųjų.

 

Kaip tik tokiems rimtiems gedimams išvengti specialistai ir rekomenduoja neatidėlioti pernelyg ilgai tepalų keitimo bei, kad jau vis viena automobilis pakeliamas keltuvu, skirti šiek tiek dėmesio ir jo apžiūrai. O užsidegus indikatoriui „Check engine“ – neignoruoti siunčiamos žinios ir į autoservisą važiuoti kuo operatyviau.

 

Diagnostika – patikimų specialistų rankose

Kaune įsikūrusios autoremonto dirbtuvės “Garažas” naudoja modernią diagnostikos įrangą: „Autel“ bei kitą sunkvežimiams specializuotą, bet tinkančią ir lengviesiems automobiliams. Taip pat įrangą skirtą VAG grupės („Audi“, VW, „Škoda“, SEAT) automobiliams. Aukšta meistrų kvalifikacija r laiku atlikta apžiūra – tai dar du veiksniai, lemiantys ilgą ir sėkminga automobilio eksploataciją. Juk iš esmės automobilis labai panašus į žmogų: visi mes žinome, kad daug paprasčiau tiesiog prižiūrėti savo sveikatą, nei vėliau, to nedarius, gydytis nuo rimtų įsisenėjusių ligų.

 

 

AUTOREMONTO DIRBTUVĖS “GARAŽAS”

L. Ivinskio 122, Kaunas  

Tel. +370 60220402    

El. p. autonuomaa@gmail.com

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite