Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Keleivinių ir krovininių automobilių valymas – ne vien dėl grožio

   2019-10-16

Dauguma vairuotojų į automobilio valymą žiūri kaip į antraeilį dalyką, tačiau nešvara yra pavojinga visur – tiek namuose, tiek automobilyje. Išorinis purvas kenkia kėbului; salone, kaupiantis nešvarumams, atsiranda slogus kvapas, o krovininiuose automobiliuose, kuriais pervežami maisto produktai, reguliari dezinfekcija yra būtina. Kaip tinkamai pasirūpinti automobilio švara? Apie tai pasakoja „Pilies plovyklos“ vadovas Mantas Deikus.

 

Kokie nešvarumai kelia didžiausią grėsmę automobiliui?

Automobilis aplimpa įvairiausiu purvu – kelio dulkės, žiedadulkės, vabzdžių likučiai, kritulių žymės, kelio dervos bei druska, kuria žiemą barstomi keliai. Žmonės į plovyklą dažniau užsuka vasarą, o žiemą, kai anksti temsta ir kasdien sninga, į nešvarumus numojama ranka. Tačiau automobiliui labiausiai kenkia būtent druska, kuria šaltuoju sezonu barstomi keliai – ji pažeidžia paviršių ir sukelia koroziją. Todėl į plovyklą dažniau užsukti derėtų būtent žiemą.

 

Profesionalus valymas – daugiau nei dulkių išsiurbimas

Salone kaupiantis nešvarumams, prarandama ir estetiška išvaizda, ir gaivus kvapas. Saloną paprasta atnaujinti – tam tinka tiek sausas, tiek cheminis salono valymas. Valymo metu, oro srove iš visų kampų yra išpučiamos susikaupusios dulkės ir trupiniai, išvalomas vidus, plastmasinės automobilio detalės padengiamos antistatinėmis priemonėmis, kad prie jų neliptų dulkės, nuriebalinami ir nuvalomi langai, pašalinami susikaupę kvapai. Salonas vėl tampa švarus ir gaiviai kvepiantis.

 

Krovininių automobilių dezinfekcija – ne prabanga, o būtinybė

Jei automobilis naudojamas maisto produktų (pieno, mėsos, žuvies, daržovių ir kt.) pervežimui, reguliari dezinfekcija yra tiesiog būtina. Dezinfekcijos metu sunaikinami infekcinių ligų sukėlėjai (bakterijos, virusai, grybeliai, įvairūs pirmuonys) ir užtikrinama saugi bei higieniška aplinka maisto produktų transportavimui. 


 

 

Kokias klaidas daro vairuotojai, plaudami automobilį?

Dažniausia klaida – atvykę į savitarnos plovyklas, vairuotojai neperskaito instrukcijų, o plaudami apgadina automobilio kėbulą. Pavyzdžiui, bekontaktėse plovyklose cheminės medžiagos, patekę ant karšto kėbulo, jį „nudegina“, t.y. palieka baltas žymes, o norint jas pašalinti, tenka automobilį poliruoti. Kaip to išvengti? Jei lauke yra aukštesnė nei +15 °C temperatūra, atvykus į savitarnos plovyklą, rekomenduojama automobilį pirma nupurkšti aukšto slėgio vandens srove.

 

Pilies plovykla yra įsikūrusi Jonavos g. 3, Kaune. Čia atliekamas automobilių išorės plovimas, sausas ir cheminis salono valymas, krovininių automobilių dezinfekcija, variklio, automobilio dugno ir važiuoklės plovimas. Plaunamos visos transporto priemonės – dviračiai, motociklai, vandens transportas, lengvieji automobiliai, mikroautobusai, autobusai, sunkvežimiai, statybinė technika ir kt.

 

 

 

 

 

„PILIES PLOVYKLA“

Mantas Deikus, vadovas

Jonavos g. 3, Kaunas, 44269

Tel.: 8 609 19859

El. p. piliesplovykla@gmail.com

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite