Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Keturračiai – galimybės, apie kurias neįsivaizdavote

   2020-11-18

Keturračiai dažnai siejami su ištvermės reikalaujančiomis, azartiškomis pramogomis. Bet ar žinojote, kad keturračiai buvo išrasti Japonijoje, o pirminė jų paskirtis buvo tempti krovinius sunkiai pravažiuojamose vietovėse? Kam šiandien yra naudojami keturračiai? Kodėl keturračiai – puiki dovana vyresnio amžiaus žmonėms? Kaip keitėsi keturračių vairavimo kultūra Lietuvoje pastaraisiais metais? Kokių klaidų nedaryti, perkant keturratį? Apie šiuos dalykus pasakoja įmonės „Motorider“ direktorius Valdas Radvilavičius.

 

 

Keturračiai  – transporto priemonė, galinti beveik viską

Funkcine prasme, keturračiai yra viena universaliausių transporto priemonių – apsaugos tarnybos, ugniagesiai ir kariuomenė juos naudoja norėdami pasiekti sunkiai privažiuojamas vietas, patruliai naudojasi keturračiais pakrantės apsaugai, keturračiai pasitelkiami tiesiant dujotiekio ar elektros tinklus, ir kt.

 

Kuo keturračiai patrauklūs privačiam vartotojui? Tai universali priemonė tiek pramogoms, tiek ūkio darbams. Įsigiję papildomus priedus, keturračiu galėsite nupjauti žolę, sugrėbti lapus, nuvalyti nuo kelio sniegą. Jei turite vyresnio amžiaus tėvus, gyvenančius nuosavame name, keturratis – kuo puikiausia dovana. Perkopus tam tikrą amžiaus ribą, sniego kasimas ar žolės pjovimas nebeatrodo pramoga. Su keturračiu tokie dalykai lengvai įveikiami, ir žmogus gali kuo puikiausiai tvarkytis net ir tada, kai judėjimo funkcija jau yra šiek tiek apribota. „Vaikai perka tėvams, kad būtų lengviau tvarkytis ūkyje, šie iš pradžių sako, kam čia mums reikia, o paskui jau žiūrėk nenulipa nuo keturračio“, - pasakoja „Motorider“ direktorius Valdas Radvilavičius.

 

 

Keturračių naudojimo sezonas – kiek jis tęsiasi?

Valdas Radvilavičius juokauja, kad keturračių sezonas tęsiasi nuo sausio 1 iki gruodžio 31d. Pasirinkus tinkamą aprangą, keturračių vairuotojams bei keleiviams nėra blogo oro.

 

Rudens sezonu, drėgmei atsparūs kostiumai apsaugo net nuo smarkiausio lietaus. Šaltuoju metų laiku, keturratininkams siūlomi specialūs termo kostiumai, yra galimybė papildomai įsirengti šildomas rankenas, nuo vėjo apsaugančius stiklus, šalmus su dvigubo stiklo nerasojančiais stiklais ir kt. Tiems, kad važinėja vėlyvu metu, tamsiuoju paros laiku, rekomenduojama įsirengti papildomus LED žibintus.

 

Kas gali vairuoti keturratį?

Kaip registruojami ir kokia vairavimo teisių kategorija reikalinga, norint vairuoti keturratį? „Motorider“ direktorius Valdas Radvilavičius primena, kad ES rinkai skirti, sertifikuoti keturračiai registruojami savivaldybėse kaip ratiniai traktoriai T3b, o juos vairuoti gali visi asmenys, turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimus.

 

 

Nauja keturračių vartojimo karta – svarbiausia yra saugumas

Ilgą laiką keturračiai Lietuvoje užėmė specifinę nišą, buvo naudojami pramogoms ir sportui, o mėgėjai, norėdami sutaupyti, pirkdavo nesertifikuotus, dėvėtus, Lietuvoje neregistruojamus keturračius iš JAV .

 

Jau eilę metų keturračių naudojimo kultūra keičiasi į gera. Šiandien, žmonės perka keturračius ne vien tik azartui pajausti, bet ir ūkio darbams, šeimos pramogoms arba nuosavuose namuose gyvenantiems vyresnio amžiaus tėvams, ir tuo pačiu įsisąmonina, kaip svarbu saugumas bei techninės garantijos.

 

Jei norite saugiai ir ilgai naudotis keturračiu, pirkite iš oficialaus prekės ženklo atstovo. Taip įsigysite sertifikuotą, ES reikalavimus atitinkančią transporto priemonę, kuri yra registruojama Lietuvoje ir kuria galima legaliai važinėtis Lietuvos keliais. Būsite tikras, kad gamintojas teikia garantiją, o pardavėjas – popardaviminį aptarnavimą.

 

Laikydamiesi garantinių sąlygų bei vadovaudamiesi pardavėjo rekomendacijomis, ilgai ir saugiai naudositės keturračiu bei galėsite įvertinti visus jo privalumus.

 

 

UAB „Motorider“ pradėjo savo veiklą 2007 m. ir greitai tapo sėkmingai veikiančia kompanija, kuriai atstovavimo teises patikėjo tokie prekių ženklai kaip CFMOTO (Kinija), POLARIS (JAV), Royal Enfield (Didžioji Britanija, Indija), Indian (JAV), ir kt. Įmonėje dirbantys žmonės patys yra keturračių sporto entuziastai, pvz. Adomas Gančierius su komanda dalyvauja keturračių varžybose ir yra laimėjęs nemažai apdovanojimų. Įmonės darbuotojai gali pasidalinti patirtimi ir patarti klientui daugiau, nei eilinis pardavėjas.

 

Išskirtinė „Motorider“ paslauga – greitoji techninė pagalba keturračiams, t.y. profesionaliai įrengtas mobilaus serviso automobilis, kuris per galimai trumpiausią laiką atvyks į vietą, jei keturratis sugedo kelyje arba pačiame ūkio darbų įkarštyje.

 

Neseniai „Motorider“ įsikūrė atnaujintose patalpose, kur veikia erdvi, šiuolaikiškai įrengta parduotuvė-salonas ir modernizuotas moto servisas.

 

 

 

UAB „MOTORIDER“

Raudondvario pl. 131B, Kaunas LT  LT-47191

Keturračiai: +370 674 99323, +370 687 00504

Dalys, aksesuarai: +370 604 14757, +370 691 31706

Serviso paslaugos: +370 614 18262

El. paštas: info@motorider.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite