Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Klasikinė stogo danga – rinkos lyderis

   2018-03-23

Kai atsiranda poreikis rinktis namo stogą, susiduriame su daugybe klausimų. Kaip lengviau išsirinkti pasakoja jau nuo 1996 m. sėkmingai dirbantis plieninių stogų srityje, uždarosios akcinės bendrovės "Pruszynski & Partneriai" vadovas Vytautas Martusevičius ir gamybos vadovas Vilius Martusevičius.

Itin platus klasikinės stogo dangos panaudojimas

Viena iš populiariausių rinkoje yra plieninė stogo danga. Jos kokybė, išvaizda ir kaina sudaro geriausią santykį. Rinkoje yra įvairių plieninio stogo dangų rūšių. Viena šiuo metu plačiausiai naudojamų ir architektų labiausiai pamėgtų yra klasikinė stogo danga. Ji atitinka aukščiausius architektūros bei estetikos standartus, todėl ypač naudojama senamiesčių ir paveldo objektų stogams, taip pat – moderniems šiuolaikiškiems būstams. Jos sąlyginai mažas svoris neapkrauna stogo konstrukcijų. Bene didžiausias klasikinės dangos privalumas klientui – jos ilgaamžiškumas. To pasiekama dėl montavimo ypatumų – gręžti nereikia, o sraigtai būna paslėpti. Taip nepažeidžiama danga ir sumažėja galimybė prabėgti lietaus vandeniui. Taigi ir korozijos bus išvengta. Taip pat ši skarda lengvai ir greitai montuojama, stogdengiams nereikės mokėti papildomai už darbų sudėtingumą.

Klasikinė stogo danga „Max class Strong“

„Ieškantiems gero kokybės ir kainos santykio, siūlome rinktis klasikinę plieninę „Max class Strong“ stogo dangą“, - rekomenduoja Vilius Martusevičius. „Jai suteikiame net 30 metų garantiją“. Įmonės rekomenduojama danga yra 55 mikronų storio.  Apsauginį sluoksnį galima rinktis iš penkių rūšių: „PS“(polisteris), „PMG“ (matinis, grubus), „Pural“, „Alucinkas“, bei „Purmat“. Būtent dangai „Purmat“ suteikiama 30 metų garantija. Galima rinktis vieną iš trijų klasikinės „Max class Strong“ dangos modelių: lygus paviršius (MC 500/OL „Strong“ Offline), mikrobangelės paviršiaus plokštumoje (MC 500/ML „Strong“ Microline), paviršius su dviem briaunomis ( MC 500/TL „Strong“ Twinline).

Kas lemia galutinę stogo dangos kainą?

Išsirinkę bet kurį klasikinės stogo dangos modelį, prašykite, jog pardavėjas paskaičiuotų bendrą stogo dangos su visais priedais sąmatą. Dauguma pirkėjų dažnai įvertina tik pačios stogo dangos kvadratinio metro metro kainą. Tačiau, atkreipkite dėmesį, visų reikiamų priedų suma gali siekti net 50-80 proc. stogo dangos kainos! Todėl kai matysite detalią sąmatą – kiek kainuoja montavimo sraigtai, tarpinės, apdailos bei kitos detalės, taip pat  kiek įvertinta paslauga, galėsite objektyviai įvertinti kurio pardavėjo siūloma bendra kaina patrauklesnė.

UAB „Pruszynski & Partneriai" 
Islandijos pl. 181 C, Kaunas
http://www.vytostogai.eu
info@vytostogai.lt;
+370 650 66608Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite