Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Klinkerio fasadai – trokštantiems išskirtinumo ir ilgaamžiškumo

   2020-03-25

Fasadas – tai Jūsų namo ar komercinio pastato veidas, reprezentuojantis Jus, Jūsų pomėgius ir netgi gyvenimo būdą. Kai reikia pasirinkti fasadą, kone kiekvienas susimąsto ne tik apie pastato grožį, stilių ir išskirtinumą, bet ir ilgaamžiškumą, atsparumą aplinkos veiksniams ir jo priežiūrą. Tokiu atveju, MB „Naustatus“ vadovas Giedrius Aučinikas pataria rinktis klinkerio fasadus. Jis išskiria aštuonias esmines klinkerio plytų savybes, kodėl jos turėtų būti vienas iš pirmųjų Jūsų pasirinkimų.

 

 

1.    Visiškai natūralus produktas

„Fasado šiltinimas ir apdaila klinkerio plytomis architektūroje naudojamas jau šimtus metų“, – pasakoja MB „Naustatus“ vadovas Giedrius. Klinkerio plyta maloniai skamba, ją pastuksenant ranka, nuo to ir kilo jų pavadinimas – „klinken“ olandiškai reiškia „skambėti“. Klinkerio plytos pagaminamos iki 1300 laipsnių temperatūros deginant specialų molį su lauko špato ir šamoto priemaišomis, todėl tai yra visiškai natūralus produktas, nekenksmingas nei sveikatai, nei aplinkai.

 

2.    Patvarumas ir atsparumas aplinkos veiksniams

Klinkerines plytas dėl jų didelio atsparumo vandeniui, šalčiui, rūgštims ir šarminėms medžiagoms vertina ne tik architektai ir statybininkai, bet vis labiau pamėgsta ir besistatantys tiek nuosavus gyvenamuosius namus, tiek komercinius pastatus. Dėl savo patvarumo ir atsparumo aplinkos veiksniams klinkerio gaminiai nereikalauja daug priežiūros, nepakeičia savo savybių, struktūros ir yra ilgaamžiai.

 

 

3.    Atsparumas drėgmei

Klinkerio plytos pasižymi ir itin dideliu atsparumu drėgmei – įgeriamumas vandeniui yra labai žemas. Vadinasi, lietūs ir audros nepakenks Jūsų statinio fasadui, o sienos nepelys. Žinoma, renkantis klinkerio plytas, reikėtų atkreipti dėmesį į daugelį parametrų ir pirkti tik iš sertifikuotų, patikrintų tiekėjų, nes rinkoje yra ir ne tokių kokybiškų klinkerio gaminių.

 

4.    Atsparumas šalčiui

Klinkerio fasadą verta rinktis dar ir todėl, kad šios plytos yra nepaprastai atsparios šalčiui. Šaltis dažnai ardo namų ir kitų pastatų sienas, tuomet tenka kviestis specialistus sutvarkyti įtrūkimus ir siūles. Su klinkerio plytų fasadu apie tokius vargus ir rūpesčius galėsite pamiršti. „Nors iš pradžių gali atrodyti, kad klinkerio fasadas yra didelė investicija, bet vieną kartą jį pasidarę, nebereikės sukti galvos dėl priežiūros ar jo taisymo, todėl tai vienas iš ekonomiškiausių pasirinkimų,“ – pažymi vadovas G. Aučinikas.

 

 

5.    Platus spalvų pasirinkimas

Klinkerio plytos pasižymi plačia spalvų palete: nuo baltos, dramblio kaulo, gelsvų, rusvų tonų iki raudonos ar netgi juodos spalvos, todėl savo skonį atitinkančius atspalvius atras kiekvienas. Negana to, klinkerio plytos yra atsparios taip pat ir ultravioletiniams saulės spinduliams, todėl Jūsų pasirinkta spalva nenubluks ir išliks tokia pati net ir kelis šimtus metų. Galėsite pamiršti spalvų atnaujinimą kas kelis metus perdažant, plaunant pastato fasadą.

 

6.    Išskirtinė išvaizda

Klinkerio plytos puikus pasirinkimas namų ir kitokių pastatų fasadams dar ir todėl, kad šios plytos gali būti įvairiausių formų, dydžių, tekstūrų ir spalvų. Klinkerio plytos tokios skirtingos, kad pačios savaime gali atrodyti tarsi meno kūrinys. „Apvalios sienos, arkos, išskirtiniai ornamentai – pasirinkimas be galo didelis, todėl leidžia įgyvendinti kiekvieno lūkesčius ir poreikius, nuo paprasto, klasikinio fasado iki grakščių, išskirtinių bažnyčių“, – patirtimi dalinasi vadovas Giedrius. Su klinkerio medžiagomis namui galima sukurti savitą, originalų stilių, kuris stebins bei žavės ne tik namo savininkus, bet ir aplinkinius.

 

 

7.    Stiliaus kūrimas su klinkerio skiediniais

Išskirtinumo priduoda ir klinkerio skiedinių įvairovė – galima sukurti stulbinančius kontrastus, kurie sukurs ypatingą dizainą. Šviesios plytos derinamos su tamsiais skiediniais ir atvirkščiai. Norintys klasikinio ir švelnesnio stiliaus gali rinktis panašių ar vienodų atspalvių plytas ir skiedinius. Taigi žaisti galima ne tik su klinkerio plytų spalvomis ir tekstūromis, bet ir derinti jas su skiedinio plačia spalvų gama.

 

8.    Platus pritaikymas

Klinkerio plytos tinkamos ne tik fasadams, bet puikiai pritaikomos ir vidaus apdailai. Jos gali tapti kaip namų ar biuro stiliaus akcentas, bylojantis apie puikų ir išskirtinį estetikos jausmą.

 

 

Renkantis įmonę, dirbančią su klinkerio gaminiais, labai svarbu atsižvelgti, kas yra jų klinkerio produktų tiekėjai, kaip ilgai ir kiek patirties tie specialistai turi dirbant su klinkerio gaminiais. Klinkerio mūrijimas turi savo technikas, tam tikrą specifiką, o tam reikalinga patirtis. „Taip pat atsižvelkite į draugų, pažįstamų ir kitų rekomendacijas – tai vienas iš patikimiausių rodiklių. Negailėkite laiko peržvelgti jau atliktų darbų galeriją, ar priimtinas specialistų stilius, skonis ir pan.“, – pataria MB „Naustatus“ vadovas.

 

MB „Naustatus“ bendradarbiauja su patikimais Austrijos plytų bei mišinių pardavėjais. Sparčiai besiplečiančioje įmonėje dirba tik patikimi, kokybiškai paslaugas atliekantys, daugiau nei 20 metų patirtį turintys profesionalai. MB „Naustatus“ siekiantiems išskirtinumo ir unikalumo užsakovams gali pasiūlyti ir auksu padengtų plytų.

 

 

MB „NAUSTATUS“

Giedrius Aučinikas

Justiniškių g. 62A – 201, Vilnius

Tel. +370 677 17574

www.klinkeriomurijimas.eu

El. p. apdailineplyta@gmail.com

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite