Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ko nežinojote apie automobilių kėbulų nanodangas

   2020-11-16

Kaip neapsirikti renkantis nanodangas, kokių  jų būna ir kuo jos skiriasi? Kodėl vienos tarnauja ilgiau, o kitų poveikis trumpalaikis? Patirtimi dalijasi nanotechnologijų žinovas, „GAGA Studio“ vadovas Andrius Mažeika. 

 

 

Kaip pasirinkti profesionalias nanodangas

Pasak eksperto, nanodangų reputacija yra šiek tiek sugadinta dėl to, kad kai kurie meistrai naudoja neoriginalias. Dažniausiai naudojamas kinietiškas skystis, kuris Lietuvoje kažkur skiedžiamas ir išpilstomas. Daugelis daro klaidą, rinkdamiesi pigesnį ir nepatikrintą produktą. Sumoka brangiai, o paskui nusivilia. Kadangi automobilio kėbulas buvo padengtas neprofesionalia danga, jos poveikis būna trumpalaikis – po mėnesio ji praranda savo apsaugines savybes. O originalios dangos poveikis išlieka 8 ir daugiau metų.

 

Savo vardą saugantys gamintojai profesionalias nanodangas parduoda tik profesionaliems, sertifikuotiems atstovams. Kad neapsiriktumėte, specialistas pataria visada pasidomėti, ar pasirinkta nanodanga, kurią naudoja meistrai, turi sertifikatą, atitinka ISO standartus, patvirtinančius produkto kokybę. Originali danga nuo kitų skiriasi savo ilgaamžiškumu, patvarumu, kerinčiu blizgesiu. Pvz., „System X“ produktai yra pagaminti JAV ir sertifikuoti. 

 

 

Hidrofobinės nanodangos „Crystal“ privalumai

Ekspertas išskiria dvi pagrindines nanodangas: „Crystal“ ir „Diamond“.  „System X Crystal“ profesionali danga pasižymi ypač geromis hidrofobinėmis savybėmis ir atsparumu. Apsaugo nuo rūgštaus lietaus, medžių sakų, smalos likučių bei UV spindulių neigiamo poveikio. Didžiausi „Crystal“ privalumai – palengvina automobilio priežiūrą, nes nesigeria nešvarumai. Be to, tampa atsparesni dažai, geriau atlaiko atšiaurias žiemos sąlygas (druskas irr chemikalus). Andrius pastebi, kad „Crystal“ danga dengiamas tik kėbulas ir tik dažyti paviršiai. Poveikis išlieka iki 3 metus. Pieš tai automobilis nupoliruojamas, išlyginamas lakas, panaikinami įbrėžimai ir nelygumai. 

 

Keramikinė nano danga „Diamond“ – 100 procentė automobilio kėbulo apsauga ir blizgesys

Žinovo teigimu, „Diamond“ – keramikinė, ypač plona, bet labai tvirta danga, kurios kietumas, pagal skalę, siekia net 9H. Ji nenuplaunama ir nepažeidžiama. Užpurškus, susiformuoja plonas it stiklo sluoksnis, suteikiantis apsaugą ne tik kėbului, bet ir kitiems automobilio paviršiams (ratlankiams ir kt.). Ši danga atlaiko 1200 laipsnių temperatūrą nepažeisdama dažų. Pavyzdžiui, netyčia ant kėbulo išsiliejo chemikalų, dažų, nuplovus vandeniu nelieka jokių dėmių. Į šią dangą  nesigeria jokios medžiagos. „Diamond“ turi visas „Crystal“ savybes, hidrofobiškumą, plius papildomai suteikia akinamą deimantinį blizgesį ir atsparumą šoniniams įbrėžimams. Pavyzdžiui, važiuojant stuktelėjo akmenukas, šakos perbraukė per kėbulą – nereikia sukti galvos dėl suraižymų ar kitų defektų.   

 

Gamintojai „Diamond“ nanodangai suteikia 8 metų garantiją, o naujiems automobiliams – visam gyvenimui.  Todėl vis daugiau vairuotojų investuoja į naujus automobilius, kad tarnautų ilgai ir nereikalautų didelės priežiūros. Užtenka kas dvejus metus atvykti ir atnaujinti langų dangą, nuvalyti nuo kėbulo, detalių mikrodulkes ir naujai greituoju būdu apipurkšti nanodanga. Tai nedaug kainuojanti profilaktinė investicija.

 

 

  „GAGA Studio“ dengia automobilius originaliomis, amerikietiškomis „SYSTEM X Nano“ dangomis, kurios testuotos SGS ir patvirtintos BOEING. Savo darbams suteikia net vienų metų garantiją. Klientams yra paruošę „Diamond“ paslaugų paketą: poliruojamas ir nanodanga padengiamas dažytas kėbulas, visos plastikinės, aliuminio detalės ir vidinės durelių dalys, langai. Specialia plėvele padengiami priekiniai žibintai.

 

Taip pat teikia lyginimo be dažymo, kėbulo poliravimo ir automobilių apklijavimo paslaugas, rengia lyginimo be dažymo mokymus.

 

 

 

 „GAGA STUDIO“

Vadovas Andrius Mažeika

Europos pr. 112, Kaunas

Tel. +370 609 77212

www.gagastudio.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite