Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ko nežinojote apie metalinius stogus. Dažniausiai daromos klaidos

   2020-03-24

Stogas ne tik reprezentuoja namą, tai – viena svarbiausių pastato konstrukcijų. Kad jis tarnautų ilgai, neužtenka vien kokybiškos dangos. Daug lemia jos montavimo subtilumai. Kaip išvengti klaidų dengiant skardinius stogus, teiraujamės UAB „Ferrosas“ direktoriaus Aleksandro Godynos, kurio įmonė jau aštuonerius metus padeda klientams įgyvendinti nestandartinių stogų sprendimus.

 

 

Profesionaliai sumontuoti skardiniai stogai – ilgaamžiai

Pasak A. Godynos, dėl geros kokybės ir kainos santykio daugelis renkasi dabar rinkoje itin populiarią metalinę stogo dangą. Jos profilių asortimentas ir spalvų paletės spektras labai platus. Metalinė stogo danga – ilgaamžė. Ilgaamžiškumą ir atsparumą aplinkos poveikiui, dėl ko skardiniai stogai ilgai atrodo it nauji, nerūdija, nekeičia spalvos, suteikia specialus polimerinis gruntas. Deja, eksperto teigimu, norėdami pataupyti žmonės kartais montuodami stogo dangą pridaro nepataisomų klaidų.

 

Dažniausiai daromos klaidos

Pasak „Ferrosas“ direktoriaus A. Godynos, kokybiška danga – dar ne viskas. Stogo montavimas atsakingas dalykas, reikalaujantis juvelyrinio kruopštumo. Labai svarbu apgalvoti kiekvieną siūlių sujungimo, apdailos detalę, kad jis atrodytų estetiškai ir būtų kokybiškas.

 

 

Kai žmonės nori sumontuoti stogą kuo pigiau, neretai samdo žemos kvalifikacijos specialistus. Atliekant darbus be specialios įrangos, naudojant nekokybiškas tvirtinimo detales, sraigtus, jokios garantijos, kad stogas tarnaus ilgai. Pavyzdžiui, sukant sraigtą nesureguliuotu ar tam nepritaikytu suktuvu, jis prasisuka, paranda sandarumą. Tose vietose prasideda erozija, ima rūdyti.

 

Viena pagrindinių ir didžiausių klaidų – pjaustyti skardos lakštus tam nepritaikytu prietaisu. Kai kurie nekvalifikuoti stogdengiai tam naudoja paprasčiausią vadinamą „bulgarkę“.  Toks įkaitęs pjaustymo diskas pažeidžia skardos gruntą, dažus, todėl tose vietose greitai atsiranda rūdžių. Norėjusį sutaupyti namo šeimininką vėliau toks rezultatas nedžiugina.  

 

 

Stogo montavimo subtilybės lemia kokybę

Ne mažiau svarbu įvertinti ir klimato sąlygas, vietovę, kurioje stovi namas. Pavyzdžiui, klojant klasikinę metalinę dangą, vidutinis tvirtinimo detalių atstumas yra 400 mm. Vėjuotoje atviroje vietovėje rekomenduojamas atstumas tarp tvirtinimo detalių yra 300 mm, kad stogas būtų stabilesnis ir uraganas nenuplėštų.

 

Ne visi stogdengiai paiso ir kitos svarbios taisyklės – klojant metalinę stogo dangą svarbu dirbti su tam pritaikyta avalyne, žinoti kur atsistoti. Užlipus visu svoriu ant skardos lakštų viršutinių bangų, ji praranda formą. Kiekvienas papildomas užlipimas taip pat ją gali pažeisti, subraižyti, sulenkti. Taip nutinka, kai vienas meistras samdomas sumontuoti lakštus, kitas po pusmečio atlikti apdailą, nes meistrai Lietuvoje nelinkę saugoti svetimo darbo. Tad geriau netaupyti, kreiptis į profesionalus, kurie vienu ypu per mėnesį atliks visus darbus nuo A iki Ž ir suteiks kokybės garantiją. 

 

UAB „Ferrosas“ naudoja skandinavišką aukštos kokybės skardą, kuri išlankstoma Latvijoje. Ši danga yra lengva, nerūdija, atspari ugniai, nereikalauja ypatingos priežiūros, draugiška aplinkai ir nekenkia žmonių sveikatai. O speciali garsinė izoliacija išsprendžia triukšmo problemą. Kokybiškai ir profesionaliai sumontuota tokia stogo danga gali tarnauti 50 metų.

 

 

UAB „Ferrosas“

Direktorius Aleksandras Godyna

Taikos pr. 96, Kaunas

Tel. nr. 8 684 54463

El. p. ferrosas.lt@gmail.com

www.ferrosas.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite