Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kodėl geriau rinktis periodontito ligų gydymą lazeriu

   2017-01-11

           Gydyti periodonto ligas taip pat labai svarbu kaip ir gydyti dantis. Deja, nemažai žmonių kreipiasi tada kai šiai ligai gydyti prireikia jau chirurginės intervencijos arba kaulas būna tiek nutirpęs, kad dantų išgelbėti jau būna neįmanoma. Pasitelkus lazerines technologijas, periodontito gydymo procedūra gali būti minimaliai invazyvi, o jos rezultatas – pažeisto periodonto raiščio ir alveolės kaulo atsistatymas.

Medikai teigia, kad burnos sveikata tiesiogiai susijusi su bendrąja organizmo sveikata. Todėl labai svarbu ne tik sveiki dantys, tiek ir sveikos dantenos. Pirmas požymis, išduodantis dantenų uždegimą, yra jų kraujavimas. Negydant dantenų uždegimo, liga progresuoja, pažeidžiamas aplink dantis esantis kaulas ir raištis, dėl ko vėliau prarandami dantys. Periodontito ligos taip pat  įtakoja bendrą organizmo sveikatą, gali išprovokuoti viso organizmo infekciją, padidina riziką susirgti ateroskleroze, infarktu ar net insultu. Ši liga gali prasidėti nepriklausomai nuo paciento amžiaus. Net 75% vyresnių nei 35 metai žmonių serga įvairiomis periodonto ligomis. Tačiau atlikus gydymą ankstyvoje ligos stadijoje, galima neskausmingai sustabdyti ir visiškai išgydyti daugumą šių ligų.

Novatoriškiausias šiuo metu pasaulyje periodonto audinių gydymas atliekamas lazerių pagalba. Tokios procedūros yra mažiau skausmingos, beveik nekraujuojančios, o po gydymo audiniai netinsta, nekankina skausmas, gijimas būna žymiai greitesnis lyginant su klasikiniu chirurginiu gydymu. Apie lazerinio gydymo privalumus detaliai, o kartu įdomiai ir su dideliu užsidegimu gali papasakoti periodontologė med. m. dr. Solveiga Kelbauskienė, neseniai Kaune atidariusi savo „Worldwide Laser Periodontics“ kliniką. Klinikos vadovė – pasaulinio lygio lazerinės odontologijos specialistė, meistriškumo mokanti ne tik būsimuosius lietuvius odontologus, bet ir kolegas JAV. Dr. S. Kelbauskienė yra viena geriausių lazerinės periodontologijos žinovių Kaune. Jos apginta disertacija yra apie tradicinio ir lazerinio periodonto ligų gydymo palyginimą. Šia disertacija ji įrodė lazerio pranašumą gydant periodontitą, lyginant su tradiciniu gydymu. Jos disertacija tapo pirmąja tokio masto klinikine studija. Gydymui naudojant lazerį, organizmas demonstruoja stebuklingas regeneracines galias – atsistato prarasti audiniai, net atauga prarastas kaulas. Be to lazeriu galima pasiekti uždegiminį audinį nepažeidžiant sveikų audinių.Tačiau, pasak S. Kelbauskienės, pats lazeris, kaip prietaisas, dar negarantuoja itin kokybiškos procedūros. „Reikia labai gerai išmanyti kaip su juo elgtis, reikia turėti ne tik daug žinių, bet ir pakankamai patirties“ sako mokslų daktarė, turinti trylikos metų darbo patirtį su lazeriu ir tikrai įsimylėjusi savo darbą. S. Kelbauskienė dirba su naujausios kartos lazeriu IPLUS, kuris pjūvį atlieka įgreitintu vandeniu. Toks lazeris Kaune – vienintelis.
Lazeriu gali būti atliekamos ne tik įvairios procedūros esant periodontitui, bet ir kitiems burnos susirgimams. Lazerio pagalba galima net pašalinti dantis, suardant jį prilaikantį raištį. Taip pat galima išgydyti aplink danties implantą esantį uždegimą, atlikti nepiktybinių burnos darinių pašalinimą. Audiniai po šio lazerinio gydymo gyja nepalikdami randų. „Lazeriu atlieku daug įvairių procedūrų ir kiekvienu atveju šis būdas turi savo pranašumų“ – sako naujosios klinikos vadovė. Atliekant lūpų, liežuvio pasaitėlių korekciją netraumuojami aplinkiniai audiniai, išvengiama gausaus kraujavimo, todėl šią procedūrą galima atlikti ir vaikams. Lūpų pūslelinė, burnos kerpligė, stomatitas po kelias minutes trunkančios neskausmingos procedūros nebeprogresuoja. Estetinių procedūrų kategorijoje populiarus dantenų pertekliaus šalinimas – vadinamosios „danteninės“ šypsenos korekcija.  

„Galiu ilgai pasakoti apie savo darbą, nes labai jį myliu“ - vedžiodama po naujai įrengtą kliniką prisipažįsta lazerinės odontologijos meistrė.   

 1. Po lazeriu atliktų chirurginių procedūrų būna mažesnis kraujavimas, patinimas, nekankina skausmas, gijimas būna greitesnis lyginant su klasikiniu chirurginiu gydymu;

2. Tokias paslaugas Kaune teikia „Worldwide Laser Periodontics“klinika, kuriai vadovauja ir procedūras atlieka pasaulinio lygio lazerinės odontologijos specialistė periodontologė med. m. dr. Solveiga Kelbauskienė.

3. Procedūros atliekamos įgreitintu vandeniu pjaunančiu IPLUS lazeriu, vieninteliu tokiu Kaune. 

Solveiga Kelbauskienė, periodontologė, medicinos mokslų daktarė
UAB „Worldwide Laser Periodontics“ 
Savanorių per. 109, Kaunas
Tel. +370 616 33133
El. paštas info@wlpklinika.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 08 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite