Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Agro straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kodėl Lietuvoje įprastą automobilių vaškavimą išstumia nano technologijos?

   2018-10-12

 

Daugybę metų ekspertai ginčijasi dėl automobilių dangų: kas geriau – vaškas, polimerai ar nano technologijos? Kaip jomis dengti, kad būtų išgautas geriausias efektas? Penkerius metus automobilių grožiu ir išvaizda besirūpinanti „Autoestetika“ jau žino klaidas, kurių negalima daryti, ir dangų būdus, kurie pakeis automobilį neatpažįstamai.

Nuo vaško iki nano dangos

Automobilio kėbului, stiklams, ratlankiams kenkia daugybė aplinkos veiksnių: purvas, šaltis, karštis, saulė, kruša, žiemą ant kelių barstomas druskos ir smėlio mišinys, plovyklose naudojamos cheminės medžiagos, plovimo šepečiai.

„Tam, kad automobilis neprarastų savo žavesio, jam reikia priežiūros. Todėl mes stengiamės maksimaliai atkurti ir padėti išsaugoti jo grožį. Ir tai yra įmanoma“, – įsitikinęs UAB „Autoestetikos sprendimai“ vadovas Igoris Čelpačenko.

Šiuolaikinės technologijos leidžia tą padaryti ir neapsiriboja tik automobilio poliravimu. Mašina gali būti padengiama specialia danga, kuri apsaugo nuo aplinkos veiksnių, ilgiau išlaiko žvilgesį, gelbsti nuo korozijos.

Yra kelios rūšys dangų: natūralios, kai automobilis padengiamas vašku, polimerinės ir keramikinės (silicio pagrindu).

„Visos apsaugos turi skirtingus privalumus ir savo minusus. Vaško dangos atsirado pačios pirmosios. Vaškas apsaugo nuo saulės, lakas ilgiau išlieka šviežias, neišsausėja ir ne taip greitai nusilupa nuo saulės.

Vėliau atsirado polimerų pramonė bei vaško ir polimerų kombinacijos. Kol galiausiai buvo išrastos nano dangos, arba kitaip vadinama keramika“, – pasakojo I. Čelpačenko.

 

 

 

Svarbiausia – gerai paruošti

Esminis nano dangų pasiekimas – keramika įsiskverbia į automobilio laką.

„Purvas, kiti nešvarumai ne taip lengvai prikimba, nereikia taip dažnai automobilio plauti, nes danga itin glotniai ir tankiai padengia automobilio kėbulą. Be to, keramika apsaugo nuo cheminių medžiagų, kurias naudoja plovyklos, poveikio“, – pasakojo studijos vadovas.

Jis pabrėžė, kad tik profesionalai gali tinkamai paruošti automobilį, kad šis galėtų būti kokybiškai padengtas.

„Kaip ir poliruojant, taip ir dengiant, mašina turi būti švari, nuvalyta, be jokių akmenukų, smalų, stabdymo dulkių, stabdžių kaladėlių metalų atplaišų. Dengti automobilį reikia pirmiausia jį nupoliravus. Kėbulo paruošimas – pats svarbiausias etapas, ruošiantis jį dengti“, – pataria I. Čelpačenko.

 

Ne tik grožis, bet ir apsauga

„Kiekvienas automobilis, kuris atvažiuoja pas mus, klientui savotiškai brangus. Jų akyse matydamas užsidegimą, supratau, kad turiu būti tas meistras, kuris privalo išgirsti norus ir išpildyti jų poreikius”, – pasakojo I. Čelpačenko.

Jo studija rūpinasi ir automobilio eksterjeru, ir interjeru. Vienas iš pagrindinių šios studijos principų – ne tik suteikti estetinį automobilio spindesį, bet ir užtikrinti ilgalaikę apsaugą.

I. Čelpačenko griauna mitą, kad automobilio estetika gali rūpintis tik prabangių automobilių šeimininkai. „Net ir už 100 eurų galima padaryti automobilį blizgantį ir tviskantį. Kita vertus, yra produktų, kurie kainuos ir 3 tūkst. eurų. Viskas priklauso nuo to, kiek automobilio savininkas gali investuoti ir kokio rezultato tikisi“, – pabrėžė pašnekovas.

 

 

 

UAB “Autoestetikos sprendimai”

direktorius Igoris Čelpačenko

Drobės g. 26, Kaunas

Tel.: +370 620 44588

El.p. info@autoestetika.lt

www.autoestetika.lt

www.facebook.com/autoestetikakaunasĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 09 19 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite