Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kodėl motociklininkams verta aplankyti Panevėžį

   2016-09-28

Motociklininkai mėgsta keliauti po visą Lietuvą, ypač vasarą. Tad ir motociklų gedimai kelyje gana dažni. Tačiau tai nebūtinai turi tapti problema.

Jei taip nutiko, kad kelyje sugedo motociklas, tiesiog reikia žinoti telefono numerį, kuriuo paskambinus, sulauksite pagalbos - atvažiuos specialistai ir pervež sugedusį motociklą ar keturratį į reikiamą vietą, o taip pat ir suremontuos. Tereikia paskambinti Panevėžyje įsikūrusios UAB “Motostopas” darbuotojams ir jie gali atvažiuoti į bet kurią Lietuvos vietą. Sugedusi moto transporto priemonė taip pat gali būti paimta ir iš jūsų namų Kaune ar kitoje Lietuvos vietoje, pataisyta “Motostopo” autoservise ir vėl pristatyta jums į namus. Tai yra patogu, jei pavyzdžiui, jūsų gyvenamojoje vietoje autoservisuose yra didelės eilės, Panevėžyje tuo metu jos gali būti mažesnės.

Motociklų mėgėjams taip pat verta apsilankyti ir šios bendrovės prekybos salone. Motociklai, motoroleriai, keturračiai, jų atsarginės dalys, moto aksesuarai, motociklininkų apranga ir net įrankiai, reikalingi taisymui – visa tai galima rasti šiame salone ir internetinėje parduotuvėje. Įmonė neapsiriboja vien tik prekėmis, jos autoservise taip pat atliekama moto transporto priežiūra, remontas, servisas. Taigi, “Motostopas” – vienintelis centras Panevėžyje, kuriame galima įsigyti viską, kas susiję su moto transportu, ir prekes, ir visas paslaugas ir kaip minėta, net ir paslaugą kelyje.Įmonės vadovas Algirdas Nikulinas, gerai pažįstantis motociklininkų problemas, ragina motociklų apžiūrą ir, jei reikia, remontą atlikti šaltuoju metų laiku, nes vasarą motociklų problemos tampa labai akivaizdžios, o eilės autoservisuose didelės.  

Bendrovė ne tik prekiauja žymių prekinių ženklų prekėmis, bet ir yra jų atstovas Panevėžio regione, o kai kurių ir visoje Lietuvoje. Panevėžio regione įmonė atstovauja tokiems prekių ženklams kaip “Alpinestar” - moto apranga, “Airoh” ir LS2 – šalmai. Nuo šių metų prekiaujama lietuviško prekės ženklo MOSCA stilingais aukštos kokybės motoroleriais. Tai Lietuvoje sukurtas bei Europoje patentuotas ženklas, priklausantis UAB Motoshop.

UAB “Motostopas” netrukus taps atstovu Lietuvoje italų prekinio ženklo “Vicma”, gaminančio visų žinomų gamintojų motodetalių analogus. Įmonė taip pat yra atstovas Lietuvai žinomo klijų gamintojo “Hosch”, kurio gaminami universalūs klijai skirti moto transporto sugedusių detalių klijavimui, juos taip pat galima naudoti ir buityje. Čia taip pat galima rasti ir pramoninių valymo priemonių, skirtų mototechnikai. “Motostopas” gali būti puikus pasirinkimas norintiems taupyti laiką, nes čia galima rasti viską, kas susiję su moto transportu.

1. Sugedus motociklui kelyje, “Motostopas” darbuotojai gali pervežti sugedusią moto transporto priemonę į reikiamą vietą, o taip pat ir suremontuoti.
2. “Motostopas” – vienintelis centras Panevėžyje, kuriame galima įsigyti viską, kas susiję su moto transportu, ir prekes, ir visas paslaugas.
3. Bendrovė ne tik prekiauja žymių prekinių ženklų prekėmis, bet ir yra jų atstovas Panevėžio regione, o kai kurių ir visoje Lietuvoje.UAB “Motostopas”
S. Kerbedžio g. 9, Panevėžys
tel. +370 678 18564
info@motostopas.lt
www.motostopas.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 12 11 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite