Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kodėl ne visos automobilių nuomos įmonės gali užtikrinti idealią nuomojamo automobilio techninę būklę?

   2019-10-22

Jei dėl kokių nors priežasčių nusprendėte nuomotis automobilį, tikrai iškils dilema kaip išsirinkti automobilių nuomos įmonę? Juk pasitaiko atvejų, kai kelyje nuo oro uosto iki viešbučio automobilis ima ir sugenda. Netgi jei įmonė teikia pagalbos kelyje paslaugą, Jūs gaištate savo laiką, todėl geriausia – gedimų išvengti.

 

Šiandien, kai automobilių nuomos paslaugą teikia labai daug įmonių, dažnai pasimetame ir nuomojamės iš tos įmonės, kuri atrodo žinomiausia, o kartais ir visai nebesirinkdami. Vis dėl to, galimybių, papildomų paslaugų pasirinkimo ar įkainių skirtumų yra daug ir įvairių.

 

KAIP IŠSIRINKTI, PATARIA AUTOSERVISO  „INRADA“ VADOVAS GIEDRIUS RADAVIČIUS:

Išsiaiškinkite du svarbiausius nuomos faktorius: koks paslaugos paketas įeina į nuomos kainą ir  kaip įmonė pasiruošusi spręsti situaciją, atsiradus gedimui. Norėdami planuotis savo išlaidas, žinokite, ar kaina priklauso nuo nuvažiuotų kilometrų, ar galite visą nuomą sumokėti iš karto. Būtinai pasidomėkite, ką įmonė daro, kad išvengtų automobilių gedimų kelyje. Taip galėsite palyginti ne tik galutines kainas, bet ir matyti įmonės automobilių patikimumą, o tuomet - priimti palankiausią sprendimą Jūsų situacijoje. Jei jus domina automobilio nuoma ilgesniam nei paros laikotarpiui, klauskite, ar įmonė gali pasiūlyti specialią kainą ilgalaikei nuomai. Galbūt Jums reikia automobilinės kėdutės vaikams vežti? Nemokėkite už tai papildomai. „Inrada“ suteikia kėdutes be papildomo mokesčio. Rinktis nuomą galite įvairiais atvejais, todėl kiekvieną kartą galėsite rasti tokį automobilį, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

 

AR ATSIIMANT AUTOMOBILĮ REIKĖS SAVARANKIŠKAI PASIEKTI NUOMOS VIETĄ?

Jei savo kelionę planuojate iš anksto, sutartu laiku „Inrada“ darbuotojai pristato išsirinktą automobilį į bet kurią vietą Kauno mieste, taip pat į Kauno ar Vilniaus oro uostus.

 

KOKS PRIVALUMAS, JOG AUTOMOBILIUS NUOMOJANTI ĮMONĖ TURI SAVO AUTOSERVISĄ?

Kadangi „Inrada“ ne tik nuomoja automobilius, tačiau užsiima ir autoserviso veikla, būkite tikri, kiekvieną kartą grįžusius po kelionių automobilius, meistrai nuodugniai apžiūri, reikalui esant, iškart pašalina atsiradusius trūkumus. Visos nuomos įmonės prieš nuomodamos automobilius juos techniškai patikrina, tačiau „Inrada“ privalumas, jog tai padaroma itin operatyviai. Todėl būkite tikri, Jūsų kelionių metu, išsinuomotas automobilis riedės užtikrintai, o Jūs galėsite mėgautis vairavimu ir komfortu.Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite