Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kodėl slauga namuose gali virsti našta?

   2016-01-25

Kol esame sveiki ir džiaugiamės sveikais artimaisias, nesusimąstome, jog nuolatinės slaugos poreikis gali atsirasti labai greitai ir netikėtai. Kas rūpinsis sergančiu artimuoju, kuris pats savimi pasirūpinti nebegali – tai klausimas, į kurį bet kuriam iš mūsų gali tekti ieškoti atsakymo.
Daugelio nuomone, geriausia slaugos priežiūros tarnyba – šeima. Savarankiškas sergančiųjų slaugymas namuose vertas didžiulės pagarbos, tačiau būtina suvokti, kad šis pasišventimas – tai didžiulis įsipareigojimas ir emocinis krūvis, kuris anksčiau ar vėliau gali paliesti visą jūsų šeimą. Laikui bėgant visa tai gali peraugti į nerimą, įtampą ir net depresiją. Be to, nusprendę savo artimąjį slaugyti namuose, daugelis net nenutuokia, kokie iššūkiai jo laukia, o netinkama priežiūra gali smarkiai pabloginti ligonio būklę.
Tinkamos slaugos reikšmė
Tinkama slauga gali padėti pasveikti ir, netgi, atsikelti nuo patalo (pvz., po miokardo infarkto, insulto, traumų). Tačiau, tam reikia tinkamų sąlygų. Sergantis žmogus turi būti slaugomas atsižvelgiant ne tik į ligą, jos sunkumą, amžių, bet ir į individualias jo savybes, poreikius. Slaugomas ligonis turi turėti savo kambarį, kurį reikia nuolat vėdinti, palaikyti optimalią temperatūrą. Ypač svarbi higiena. Ligonio prakaitas, šlapimas ir fekalijos sudaro tinkamą terpę praguloms atsirasti, o vasaros karščiai dar labiau didina šią tikimybę (ypač apkūnesniems ligoniams). Gulinčio ligonio rankos, veidas, kaklas turi būti prausiami, dantys valomi kiekvieną dieną. Ligonio galva turi būti trenkama kartą per savaitę. Sunkiai sergantiems ligoniams ar reabilitacijos laikotarpiu būna reikalinga speciali priežiūra. Dažnas įtrynimas medikamentais ar tiesiog apšluostymas šlapiu rankšluosčiu yra naudingas ne tik higieniniais sumetimais. Be to, pats prisilietimas nuramina sergantį žmogų.
Kodėl namuose geriau?
Deja, dažnai tenka girdėti istorijų apie netinkamas sąlygas valstybiniuose slaugos namuose. Perpildyti kambariai, nepakankamas dirbančio personalo kiekis, profesionalų dėmesio trūkumas ir pan. Be to, dažnai atsisveikinimais su namais, sava aplinka pasunkina ligonio emocinę būklę, tuo pačiu ir sveikatą. Namai – tai ne tik namų sienos, bet visų pirma artimieji, svarbūs daiktai, gyvūnai, kitaip tariant, viskas, kas artima, sava ir brangu sergančiam žmogui. Tačiau, ne visuomet yra galimybė slaugyti artimą žmogų jo paties namuose. Kai žmogus negali apsieiti be kitų pagalbos, labai svarbu leisti jam pajusti, kad jis nėra praradęs statuso savo namuose ir šeimoje. Tokiu atveju ideali išeitis – slauga namuose – erdvėje, kurioje viskas sava ir artima.
Pasitikėkite profesionalais
Galbūt susirgo jūsų artimas žmogus ar jūs pats ir norite būti slaugomi namuose, kur saugu ir jauku, ten kur viskas miela ir artima? Galbūt esate pavargę nuo kylančių rūpesčių ir slaugos rutinos, todėl jums reikalinga patikima ir profesionali komanda, galinti tinkamai pasirūpinti jūsų artimu žmogumi? Jums reikalingos plataus spektro medicininės paslaugos namuose ir/ar pagalba buityje? UAB „Orange Group Baltic“ slaugos namuose padalinys Lietuvoje – profesionalių slaugytojų, jų padėjėjų ir socialinių darbuotojų komanda, pasiruošusi rūpintis sergančiaisiais užklupus ligai, įvykus traumai ar atėjus garbingai senatvei. Dirbdama komanda vadovaujasi skandinavišku slaugos namuose modeliu, kurio pagrindas – išskirtinis dėmesys ir pagarba žmogui bei įsiklausymas į jo poreikius. Todėl suteikiamas garantas rūpintis viskuo, kas sergančio žmogaus gyvenimą padarys kiek tik galima lengvesnį. Slaugos paslaugas namuose „Orange Group Baltic“ teikia, remiantis Lietuvos Respublikos teisės aktais bei Skandinavijos slaugos namuose sistemos kokybės standartais. Komandos siekiamybė – maksimaliai patenkinti slaugomo žmogaus poreikiai, o pasitelkus inovacijas ir geriausią tarptautinę praktiką užtikrinamas visapusiškas ir rūpestingas slaugymo namuose procesas. „Orange Group Baltic“ slaugos namuose paslaugą teikia visoje Lietuvoje. Profesionalų komanda garantuoja, jog kiekvienu klientu bus pasirūpinta atsižvelgiant į individualius poreikius. Slaugos namuose paslaugą pasirinkusieji galės būti ramūs dėl savo artimųjų: nesvarbu, ar tai sunkus ligonis ar konkrečios priežiūros reikalaujantis senjoras. Klientų patogumui „Orange Group Baltic“ suteikia galimybę pasirinkti vieną iš siūlomų slaugos namuose paketų arba sukomplektuoti reikalingą paslaugą iš keleto galimų ir labiausiai tinkamų variantų. Pasirūpinsime ir tais, kuriems būtina nuolatinė, reguliari slaugos paslauga (higienos procedūros, maitinimas, kita pagalba), ir tais, kuriems reikalinga vienkartinė medicinos procedūra (po traumų, operacijų ir pan.). Jauskitės ramūs ir suteikite galimybę jaustis saugiems jūsų artimiesiems su „Orange Group Baltic“ komanda.

www.orangecare.lt
+370 616 16077
+370 614 14401
slauga@orangehelse.no

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 06 17 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite