Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kodėl verta pirkti iš JAV atgabentus automobilius?

   2020-11-16

„Kiek esame tikrinę, iš Amerikos atvežti automobiliai, palyginus su panašiais, parduodamais Lietuvoje, yra visada pigesni“, – teigia įmonės „TGSAUTO“, prekiaujančios Lietuvoje neeksploatuotais automobiliais iš JAV, savininkas Tomas Seniūnas. Tačiau, anot kauniečio, šis pirkimo būdas skirtas tik kantriausiems, mat išsirinkus automobilį, jo tenka laukti apie 3 mėn.

 

 

Kokie pliusai?

Ilgakiemyje įsikūrusio serviso vadovas tikina, kad iš JAV atgabenti automobiliai už tokios pat komplektacijos, pagaminimo metų, panašios ridos ir t.t. Lietuvoje parduodamus yra pigesni dėl kelių priežasčių:

 

„Visų pirma, jie yra perkami iš aukcionų. Antra, daugeliu atveju jie yra paliesti žalos. Tačiau Amerikoje įprasta praktika net nestipriai apgadintus automobilius keisti naujais. Todėl, turint profesionalių mechanikos žinių ir gebant įvertinti pažeidimus, galima rasti ir užsakyti tikrai tvarkingą automobilį, dažniausiai ir su pilniausia komplektacija, kuris Lietuvoje kainuotų gerokai daugiau. O dar didesnis privalumas, kad mašinos savininkui yra pateikiama tikra automobilio istorija“, – vardino pašnekovas.

 

Įmonėje darbuojasi mažiausiai 10 m. patirtį turintys mechanikai, praeityje dirbę su sunkiasvore technika, kurią perprasti yra kur kas sunkiau, nei lengvuosius automobilius.

 

 

Viskuo pasirūpinta

Įmonės kolektyvas pasirūpina pargabentų automobilių žalos remontu, todėl klientas gauna tvarkingą ir eksploatacijai visiškai paruoštą mašiną.

 

„Iš tiesų, mūsų klientui tereikia išsirinkti norimą automobilį, ką, beje, taip pat padedame padaryti, o visa kita atliksime mes: tarpininkaujame perkant ir transportuojant mašiną į Lietuvą, o taip pat – muitinėje. Automobilį suremontuojame, pasirūpiname, kad būtų atlikta jo diagnostika, techninė autoekspertizė ir apžiūra, kad jis gautų visus reikalingus dokumentus“, – pasakojo T. Seniūnas.

 

Dar vienas tokio automobilio įsigijimo pliusas – galimybė išsirinkti maksimaliai kliento norus atitinkančią transporto priemonę.

 

„Automobilių pasirinkimas JAV yra didžiulis. Pvz., dviejų populiariausių JAV aukcionų bendrovės šiuo metu pardavinėja apie 600 tūkst. automobilių. Todėl tik retais atvejais neįmanoma surasti ir įgyvendinti kliento lūkesčių. Taigi, rinkdamasis dėvėtą automobilį, klientas jį gali komplektuotis kaip naują. Lietuvos rinkos interneto portaluose tokio pasirinkimo nėra“, – tikino kaunietis.

 

Renkasi kantriausieji

Pasak „TGSAUTO“ direktoriaus, labiausiai įmonės klientus atbaido palyginus ilgas automobilio laukimo laikas:

 

„Kol išsirinktas automobilis parvyksta iš JAV, praeina pora mėnesių, na ir dar apie mėnesį jis yra tvarkomas. O dažniausiai žmonės nori „čia ir dabar“. Taip pat yra gandų, kad visų JAV pardavinėjamų automobilių dalys skiriasi nuo europietiškų, tačiau tai nėra tiesa. Negalima neigti, kad yra automobilių, kurių dalys skiriasi, tačiau tai amerikietiškų automobilių gamintojų automobiliai. Vis tik, net ir renkantis automobilį, kuris skirtas Amerikos rinkai, nereikėtų baimintis, nes visomis detalėmis pasirūpinsime mes – tiek dabar, tiek ir ateityje“, – sakė pašnekovas.

 

 

„TGSAUTO“

www.tgsauto.lt

Tomas Seniūnas

Tel. +370 685 84177

automobiliai@tgsauto.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 09 21 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite