Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kokios terasinės lentos geriausios Jūsų terasai?

   2019-03-29

Esame medienos gamintojai, dažnai sulaukiantys užklausų, kaip teisingai įsirengti terasą, kad ji kuo geriau atitiktų lūkesčius. Jei ieškote geriausio sprendimo, tuomet pirmiausia įvardinkite finansinius resursus bei atsakykite į šiuos klausimus:

 

 

·       kiek laiko planuojama praleisti terasoje (retsykiais, savaitgaliai ar kiekvieną vakarą, kai tik oro sąlygos leidžia)?

 

·       kiek žmonių turėtų talpinti terasa? Jaukiems šeimoms pasisėdėjimams ar šokiams su draugų kompanija?

 

·       ar ant terasos žais maži vaikai, ar vaikščiosite basomis?

 

·       ar šalia yra vandens šaltinis, lapus metančių medžių?

 

·       ar terasa bus po stogu?

 

·       vertinate natūralumą ar ilgaamžiškumą? O gal abu?

 

Nors internete, spaudoje galima rasti daug išsamios informacijos apie skirtingas terasų rūšis. Ir tiesa ta, kad bet kuris variantas gali būti pats geriausias, jei jis atitiks Jūsų lūkesčius. Šiais laikais nebėra nekokybiškų gaminių – galimi tik netinkami sprendimai, dėl ko klientai reiškia nepasitenkinimą. Šiuo straipsniu norime suteikti kuo daugiau aiškumo tiems, kas planuoja terasą, o mūsų medienos produktų gamintojų – įmonės Ligni linea – tikslas: kad prisimintumėte mus, kai planuosite statybas, rinksitės lauko apdailą ar tversite tvorą.

 

 

Populiariausi terasų  pasirinkimai: spygliuočių (eglės ar pušies), maumedžio, ąžuolo, WPC (medienos kompozito), termo medienos, plastiko.

 

Patvarumas.

Visi pasirinkimai artimi vienas kitam, jei tinkamai bus parinkti atstumai tarp lagių. Netinkamai eksploatuojama terasa, žinoma, gali lūžti ar būti kitaip pažeista. Štai termo mediena dėl technologinių apdorojimo procesų yra trapesnė. WPC kompozito terasa tampa trapi esant didelei neigiamai temperatūrai. Dėl sunkių smūgių sušalusios WPC lentos gali skilti, sulūžti. Maumedžio ir ąžuolo mediena smarkiai vaikšto“, veikiama didelio temperatūrų skirtumo kraiposi, gali nutraukti varžtus, atpalaiduoti tvirtinimus. Spygliuočių mediena yra paslankesnė, tačiau dėl netinkamos priežiūros ji gali imti pūti, o ir tarnaus kur kas trumpiau.

 

Priežiūra.

Mažiausiai priežiūros reikalauja terasa iš WPC lentų: jas pakanka nuplauti vandeniu, kai pasidengia apnašomis. Spygliuočių, maumedžių ir termo medieną dėl atspalvio išsaugojimo rekomenduojama reguliariai alyvuoti. Jeigu pasirinkote natūralų atspalvį, pakanka aukštu spaudimu nuplauti susidariusias apnašas.

 

Montavimas.

Visada rekomenduojame kreiptis į patikimus meistrus, kurie tinkamai sumontuos, parinks reikiamą karkasą bei tvirtinimo elementus. Tik profesionalai žino, kad nerekomenduojama maumedžio tvirtinti su paslėptais tvirtinimo elementais, priešingai nei termo medieną. Tačiau, jei nuspręsite patys įveikti šį iššūkį, atkreipkite dėmesį į gamintojo ar pardavėjo rekomendacijas.

 

 

Ilgaamžiškumas.

Apytikslis tarnavimo laikas: 50 metų – maumedis ir ąžuolas, ~25 metai – WPC ir ~20 metų patrauklia išlieka termo mediena. Eglės ar pušies mediena nepasižymi ilgu tarnavimo laiku – vidutiniškai tik ~10 metų.

 

 

Patarimai:

·       Jei terasoje dažnai lankysis vaikai, jei mėgstate vaikščioti basomis, apsvarstykite eglinės ar pušinės terasos variantą.

 

·       Nenorite daug laiko skirti medienos priežiūrai? Tuomet verta investuoti į WPC kompozito terasą .

 

·       Esate už natūralumą ir ilgaamžiškumą? Tada Jums rekomenduojame maumedį, nes tai – puikus pasirinkimas vertinantiems kainą ir tarnavimo laiką.

 

·       Termo mediena tikrai verta Jūsų investicijos: išskirtinis jos vaizdas ir kvapas, ilgaamžė, nereikalauja nuolatinės priežiūros. Puikiai tinka sudėtingoms Lietuvos oro sąlygoms ar atšiauriam kitų šalių klimatui.

 

 

UAB „LIGNI LINEA“

Adresas: Vyžuonos g. 8, Kaunas,

Tel.: 8 615 24411

El. p.: info@ligni.lt

www.ligni.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite