Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kokius langus rinktis? Specialistas pataria

   2017-04-04

 

Tikriausiai pritarsite, jog langai būstui yra be galo svarbūs - tai ne tik natūralus šviesos šaltinis, tačiau svarbi interjero dalis bei šilumos išsaugojimo būdas. Galbūt dėl to ieškome geriausio kainos ir kokybės santykio. Juo labiau - pasiūla išties didelė: skirtingo storio profilių, kamerų, stiklų skaičiaus, spalvų langai vilioja pirkėjus. Taigi, kuriuos rinktis?Langų prekybos rinkoje 18 metų dirbantis Marius Aleksiejūnas pataria langus, kaip kiekvieną būsto detalę, rinktis pagal poreikį. Jei Jums svarbiausia šiluma, rinkitės platesnio rėmo nei standartinius (daugiau nei 70 mm pločio), 3 stiklų langus. Patikimiausi - pirmaujantys Europoje langų profilių gamintojai, tokie kaip „Veka“, „Kommerling“, „KBE“, kurių kokybė bei patikimumas nekelia abejonių. Jei patalpa, kurioje bus montuojami langai yra pietinėje namo pusėje, galite rinktis langus su saulės kontrolės stiklais, kurie netamsins patalpų bei apsaugos nuo patalpų prikaitinimo.

Langus orientuotus į triukšmingą gatvės pusę siūlome rinktis su storesniais ar garsą slopinančiais stiklais. Jei ypač svarbi estetinė funkcija, rinkitės spalvotus rėmus. Jei vertina te natūralumą, mediniai langai kaip tik Jums, tačiau jie reikalauja daugiau priežiūros, po 10 metų medinius langus gali tekti perdažyti. Norintiems sumažinti klimato įtaką, UAB „Marlanga“ vadovas rekomenduoja įsigyti medinius langus, kurių išorinė pusė dengiama aliuminiu. Taip langai tampa kur kas ilgaamžiškesni bei išsaugo medienos privalumus. Apžvelgdamas langų prekybos rinką, M. Aleksiejūnas atkreipia dėmesį, jog pirkėjai dažniausiai ieško vokiško profilio langų. Tačiau iš karto primena, vokiškas pavadinimas ne visada reiškia, jog profilis pagamintas Vokietijoje. Ne visi profiliai ar langai pagaminti Lenkijoje yra nekokybiški, tačiau jeigu pardavėjas teigia parduodantis vokiškus langus, o klientas gauna langus su lenkiškais žymėjimais, tai apgaulė.
Todėl jei dar abejojate dėl pasirinkimo – susisiekite – išsklaidysime Jūsų abejones, nes 18 metų patirtis, sukaupta dirbant langų rinkoje leidžia vadintis šios srities specialistais. M. Aleksiejūnas garantuoja, jog „Marlanga“ specialistai, Jums pageidaujant, atliks langų apdailą, net ir mediniuose namuose. UAB „Marlanga“ vadovas taip pat rekomenduoja langus įsigyti tokioje įmonėje, kuri gali pasiūlyti daugiau produktų Jūsų būstui bei itin patrauklias kainas. Čia galite rinktis nuo standartinių langų iki tinkančių pasyviam namui.

O jei įsirengiate naują namą, Jums reikia vidinių ar lauko durų, žaliuzių ar garažo vartų, „Marlanga“ siūlo kokybišką visų šių produktų asortimentą. Dar daugiau, Jums nereikės gaišti laiko kelias dienas, kol skirtingos įmonės montuos langus ar duris. „Marlanga“ specialistai langus, duris, žaliuzes ar garažo vartus, į visas Jūsų būsto angas, atvažiuos ir sumontuos tą pačią dieną. Taigi, Jūsų būstas iškart bus apsaugotas, o Jūs sutaupysite – ir laiko, ir pinigų!

 

UAB „Marlanga“
Draugystės g. 8 C, Kaunas
(Senukų prekybos centras)
Tel. 8 614 70702
El. p. pardavimai@marlanga.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 11 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite