Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Koks treniruoklis geriausiai tinka Jums?

   2012-09-28

Kodėl kardio?

Treniruokliai skirstomi į jėgos ir kardio. Jėgos treniruoklius renkasi konkrečiai raumenų grupei  ar  išskirtinai jėgos treniruotes mėgstantys žmonės. Kardio treniruoklis tinka kiekvienam iš mūsų. Jie yra kompaktiškesni, skleidžia mažiau triukšmo , tinka turintiems sveikatos sutrikimų. Sportuodami kardio treniruokliais netraumuosite stuburo. Kokybiški kardio treniruokliai  tausoja Jūsų sąnarius. Jie lengvai telpa ir gerai  atrodo gyvenamosiose patalpose.

Kokį rinktis?

Kardio trenruoklIai skirstomi į bėgimo takelius, dviračius, stepper‘ius, elipsinius (ėjimo su slidėmis imitavimas)  bei irklavimo treniruoklius. Bėgimo takeliai - brangiausia kardio treniruoklių rūšis. Stepper‘is bei dviratis treniruoja tik tam tikras raumenų grupes. Elipsiniai bei irklavimo treniruokliai yra kardio grupės lyderiai. Jie lavina visas raumenų grupes. Elipsiniai treniruokliai pirkėjų pamėgti labiausiai, tačiau nepelnytai pamirštas yra irklavimas.
Irklavimo treniruoklį galime laikyti jėgos bei kardio treniruoklių hibridu, turinčiu geriausias abiejų grupių savybes. Irklavimo treniruoklį išskirtinai rekomenduočiau jaunimui. Jaunuoliai  nori greitų rezultatų, tačiau jų  kaulai bei stuburas dar nėra susiformavę. Intensyvios jėgos treniruotės ankstyvame amžiuje,  gali turėti itin neigiamas pasekmes. Irklavimo treniruoklis itin efektingai formuoja kūną. Jis nežaloja stuburo, o jį tvirtina, lavindamas nugaros raumenis.

Sportas visų pirma - malonumas!

Treniruoklių kainos svyruoja nuo keleto šimtų litų vertės abejotinos kokybės įrenginių  iki dešimtis tūkstančių kainuojančių profesionalių, sporto klubams pritaikytų, treniruoklių. Jei norite sportuoti  nuolatos  ir pasiekti geidžiamą rezultatą, tikrai nerekomenduoju pirkti pigų treniruoklį. Iš patirties žinau, kad šį treniruoklį greitai pamiršite, iškelsite į sandėliuką ar atiduosite giminaičiams. Sportas visų pirma – malonumas! Kažin ar būtų malonu kasdieną važiuoti Zaporožiečiu? Pigus treniruoklis nebus ilgaamžis, greitai ims girgždėti ar braškėti bei turės prastesnes amortizacines savybes, grubesnį dizainą. Šio įrenginio garantinis remontas, jei sugebėsite jį rasti, tikrai sukels problemų..

Treniruoklį reikia matuotis!

Treniruoklį verta rinktis tik specializuotoje parduotuvėje, nes jį reikia matuotis! Specializuotoje parduotuvėje profesionalus konsultantas Jums patars ir pasiūlys ne vieną variantą. Prieš perkant treniruoklį būtinai jį išbandykite. Žmogaus kūnas  yra individualus, ir vienas batų modelis nėra patogus kiekvienam. Tas pats ir su treniruokliais, kiekvieno modelio žingsnio ilgis, aukštis ar mostas šiek tiek skiriasi. O, kaip jau minėjau anksčiau, tik malonus sportas džiugins rezultatais.

Optimalus kainos ir kokybės santykis

Per 15 metų darbo treniruoklių rinkoje, teko išbandyti daugelį gamintojų. Šiai dienai esame pasirinkę gamintoją, kuris optimaliai tenkina kainos ir kokybės santykį bei puikiai atlieka garantinį aptarnavimą. Olandų firmos Flow Fitness kardio treniruoklių linija savo kokybe gali lygintis su prestižiniais profesionaliais treniruokliais, o kaina lieka prieinama paprastam vartotojui.

Ekologiškas treniruoklis!?

UAB „Euroatletas“ šiuo metu vieninteliai Lietuvoje siūlo Flow Fitness Eco liniją. Šie treniruokliai nenaudoja elektros energijos. Jie gali stovėti sodyboje, balkone ar bet kur, kur Jūs norite. Flow Fitness Eco linijos treniruokliams ne tik nereikalingas maitinimas, jie patys (t.y. Jūs patys) generuojate elektros energiją. Šie treniruokliai  turi lizdą, nuo kurio galima pajungti elektros prietaisus. Sportuodami savo energija laisvai įžiebsite 100 vatų lemputę. Sportiškas vyrukas, mindamas elipsinį treniruoklį, gali sugeneruoti iki 500 vatų, o tai - viso buto su ekonomiškais buitiniais prietaisais naudojama energija.
Šie treniruokliai aprūpinti galingumo programomis, kurios tolygiai paskirsto krūvį pagal Jūsų judesių intensyvumą. Skubėsite ar žiovausite mindami treniruoklį, Flow Fitness užtikrins, jog įvykdytumėte užsibrėžtą treniruotę.
Kardio treniruokliai yra saugūs, tinka sveikatos sutrikimų turintiems žmonėms, gerai atrodo ir lengvai telpa gyvenamosiose patalpose. Jie skirstomi į bėgimo takelius, dviračius, stepper‘ius, elipsinius bei irklavimo treniruoklius. Siekdami džiuginančių rezultatų – rinkitės kokybišką treniruoklį bei nepamirškite jo pasimatuoti! Ypač patraukli naujiena - elektros energiją generuojantis, protingas eko-treniruoklis!

Arūnas Svirskas
UAB “EuroAtletas” direktorius
8 37 353934, atletas@atletas.lt, www.altetas.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite