Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kokybiška karkasinė statyba – patikimai, greitai ir nebrangiai!

   2014-04-07

Karkasiniai namai ypatingai populiarūs pasaulyje, tačiau Lietuvoje tokį būstą statytis ryžtasi nedaugelis. Kodėl taip yra? Visas pasaulis renkasi nekokybišką būstą, ar mes lietuviai pervertiname betono bei blokelių konstrukcijas...  Ar visada būtina daug mokėti bei ilgai statyti, jog būstas būtų patikimas ir šiltas?
Su karkasinių namų statybos ypatumais mus supažindino įmonės „AVHUS“ vadovas Artūras Vidra.
Visų pirma, norėčiau pakalbėti apie Lietuvos statybų rinkoje vyraujančias tendencijas bei nuostatas. Tūlas lietuvis ryžtasi savo būstą statyti iš blokelių ar betono konstrukcijų dėl to, jog šis statybos būdas pas mus yra tradicinis, išbandytas ir apie jį daugiau mažiau žinių turime kiekvienas, na bent jau taip galvojame statyboms dar neprasidėjus. Didelė dalis statybų rinkos Lietuvoje ,deja, yra gana mėgėjiškame lygyje. Teko matyti ne vieną karkasinį namą pastatytą paprasčiausiai  netinkamai naudojant medžiagas bei konstrukcijas. Tokio tipo namai mūsų krašte yra nepelnytai  nuvertinti dėl neprofesionalių jų statybos darbų atlikimo bei nuoseklių  žinių trūkumo.
Dažnai manoma, jog karkasiniai namai tinka tik šiltomis klimato sąlygomis gyvenantiems.Tai yra netiesa, šie namai ypač populiarūs Skandinavijos  šalyse, pasižyminčiose atšiauriu bei vėjuotu klimatu. Ilgaamžiškumo klausimu šie namai taip pat nenusileidžia mūrui, tiesa kaip ir kitų tipų namus, juos reikia tinkamai prižiūrėti. Nelaidus drėgmei tinkamai prižiūrimas karkasinis namas su sandaria stogo konstrukcija, stovės net keletą šimtų metų. Pastovios priežiūros reikalauja visų tipų namai, tačiau tokio namo statybų kaina yra gerokai ekonomiškai efektyvesnė. Ši technologija yra tiek praktiška bei efektyvi, jog Skandinavijoje statomi karkasinio tipo daugiaaukščiai namai.
Karkasinis namas pranašesnis už kitos  statybos namus dėl kainos, šiluminės varžos bei statybos greičio. Namą savo klientams pastatome per tris mėnesius nuo projekto suderinimo datos. Pavyzdžiui, 80m2 namas, su pamatais, lauko apdaila, langais durimis, stogo konstrukcija, bei jau įrengta kanalizacija, šildymo sistema, rekuperacijos sistema ir išvedžiota elektra kainuoja tik 115 tūkstančių litų. Tai yra galutinė suma, Jums belieka pasirūpinti vidaus apdaila bei Jūsų poreikius atitinkančiu katilu. Tokio namo šildymas šaltuoju metų laiku kainuotų maždaug litas kvadratiniam metrui. Pasirinkus alternatyvius šildymo sprendimus, kaštus galima dar labiau sumažinti. Yra parengta visa eilė projektų su sąmatomis, kuriuos galima pamatyti 3D vizualizacijoje. Pasirašius statybų sutartį, namui suteikiamos ilgaamžiškumo bei kokybės garantijos.
Mes statome pagal skandinavišką technologiją, nuolatos bendradarbiaujame su Norvegų inžinieriais, svarstome įvairius klausimus apie šių namu statybą, bei naujų technologijų pritaikymą. Per pastaruosius 3 metus pastatėme daugiau nei 40 karkasinio tipo namų. Mūsų pastatytas namas yra visiškai sandarus, statymo eigoje atliekamas sandarumo testas. Tokio testo atlikimas yra būtinas karkasinio tipo namams. Namo sandarumas (jokiu būdu negali patekti drėgmė, vėjas), gera vidinė ventiliacijos sistema, bei ventiliuojamas fasadas - svarbiausi dalykai lemiantys karkasinio namo kokybę, šilumą bei ilgaamžiškumą.
Mūsų patirtis Skandinavijoje bei atidirbta technologija leidžia rinkai pateikti išskirtinės kokybės produktą. Namai statomi tik iš sausos kalibruotos medienos. Namo fasadas yra prapučiamas, o vidus sandarus. Toks fasadas žiemą saugo nuo šalčio, vasara nuo karščio, o mediena išlaiko ilgaamžiškumą dėl pastovaus vėdinimo.  Namo karkasą sutvirtiname dvigubu lotavimu iš lauko, bei viengubu iš vidaus, tai duoda tvirtumą. Naudojama 20 cm izoliacija grindims, 20 cm izoliacija sienoms ir 30 cm izoliacija luboms. Naudojamos kokybiškos medžiagos reikiamose vietose, vėjo, garo plėvelės, speciali lipni juosta. Naudojama speciali medžiaga sandarumui tarp karkaso ir pamato užtikrinti. Tai yra problematiška vieta, kurioje dažnas kaltininkas šalčio tiltas. Dėl nežinojimo, praleidus bent vieną iš šių bei daugelio kitų svarbių smulkmenų, jūsų statyba gali virsti dideliu finansiniu nuostoliu. Panaudojus daugiau nei reikia statybinių medžiagų ne visada gausis geriau. Namas turi būti pastatytas tiksliai pagal projekto paskaičiavimus, nes laisva interpretacija dažnai atneša nemažų nuostolių.
Pasirenkant tinkamas medžiagas, bei išmanant technologiją, gauname puikų bei ekonomiškai naudingą pastatą. Šiuo metu statome pavyzdinį namą, kurį aplankę klientai galėtų stebėti statybų eigą bei fiziškai pamatyti mūsų statinių kokybę.
Gaminame, projektuojame karkasinius, skydinius namus, stogo konstrukcijas, medines perdangas, atliekame namo sandarumo testą. Šį tęstą galima atlikti statant, renovuojant, ar ruošiantis renovacijai.  Testas atliekamas nepriklausomai nuo metų laiko, visų tipų namams - parodomos nesandarios namo vietos, kurias pataisius, sumažės šildymo sąnaudos.

1. 80 m2 namas, su pamatais, lauko apdaila, langais durimis, stogo konstrukcija bei jau įrengta kanalizacija, šildymo sistema, rekuperacijos sistema  ir išvedžiota elektra kainuoja  tik 115 tūkstančių litų.
2. Karkasinis namas pranašesnis už kitos statybos namus dėl kainos, šiluminės varžos bei statybos greičio.
3. Namą su jau įrengta kanalizacija, šildymo sistema, rekuperacijos sistema bei išvedžiota elektra savo klientams pastatome per 3 mėnesius nuo projekto suderinimo datos. 
4. Šiuo metu statome, pavyzdinį, namą, kurį aplankę klientai galėtų stebėti statybų eigą bei fiziškai pamatyti mūsų statinių kokybę.

Artūras Vidra,,AVHUS” direktorius
+37063508150,
artvidra1@gmail.com
www.avhus.com

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite